Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo dzięki Panie Administratorze :good:

[admin]bardzo proszę Michale :wink4:[/admin]

czyli moge smiało liczyć na 1800 za sama robocizne plus koszta materiałów czyli szpachla, podkład i lakier.

No to pięknie.

Zrobie może zderzak u Pana Henia a reszte przeznacze na PS3 :D Jest pieknie :naughty:

Opublikowano

reszte przeznacze na X360 :D Jest pieknie :naughty:

:good:

Opublikowano

mówisz moskalito, że jak kupie pleja to nie wpadniesz do mnie pograć? :decayed:

Opublikowano

PS3 :sick3::decayed:

Opublikowano

ps3 to shit? mozesz rozwinąć? bo muszę wybrac prezent na gwiazdkę :decayed:

Opublikowano

mówisz moskalito, że jak kupie pleja to nie wpadniesz do mnie pograć? :decayed:

pewnie ze wpadne tylko ostatnio cos imprez nie robisz.

w razie co moge x-a wziąć :wink4:

Opublikowano

ps3 to shit? mozesz rozwinąć? bo muszę wybrac prezent na gwiazdkę :decayed:

Są o tym wątki przeczytaj całe :evil: weź to co Ci będzie odpowiadało :good:

Opublikowano

PS3 :sick3::decayed:

Czemu?

Bo mało gier w ogóle? Czy mało gier spiraconych? :mysli:

* Nie mam konsoli, mam peceta

Opublikowano

pisalismy tony postow na ten temat :tongue4:

Opublikowano

* Nie mam konsoli, mam peceta

bede w twoim wieku tez bede miał Peceta , to tak samo jak z dizlami :wink4:

Opublikowano

aż sobie zczytam. bo napalony byłem na ps3

Opublikowano

pewnie ze wpadne tylko ostatnio cos imprez nie robisz.

Bo ciągle coś co weekend mialem zaplanowanego. Ale w sumie ten weekend mam wolny. :good:

Opublikowano

aż sobie zczytam. bo napalony byłem na ps3

Ja mam, gram i nie narzekam :wink4:

X też ma sporo dobrych stron - przede wszystkim dostępność gier. Innych znaczących plusów nie widzę.

Opublikowano

Kto ma któreś z tych radi ??? CHORUS2 SYMPHONY2 CONCERT2 potrzebuje pomocy ponieważ nie wyświetlań mi na fisie informacji ;/ czy byłby ktoś chętny pomoc , przełożylibyśmy radio do mnie i sprawdzilic czy to wina radia czy zegarów ;/

Opublikowano

X też ma sporo dobrych stron - przede wszystkim dostępność gier. Innych znaczących plusów nie widzę.

to zalezy... ja nie widze innej konsoli poza X'em z uwagi na rozgrywke online... mozliwosc pogrania z kumplem i jednoczesnej rozmowy z nim, to jest zajebizm.

na ps3 tez sie gra online... ale nie ma juz tego klimatu... (brak opcji rozmowy z druga osoba).

inna istotna kwestia to tez to, czy znajomi maja X'a, czy PS3... mozliwosc wspolnej gry offline i online + wymiana gier.

u mnie wiekszosc ma X'a :)

Opublikowano

Kto ma któreś z tych radi ??? CHORUS2 SYMPHONY2 CONCERT2 potrzebuje pomocy ponieważ nie wyświetlań mi na fisie informacji ;/ czy byłby ktoś chętny pomoc , przełożylibyśmy radio do mnie i sprawdzilic czy to wina radia czy zegarów ;/

Skąd kojarzę opis tej aukcji ?

http://allegro.pl/item845585085_fotele_audi_a4_b5_94_00_komplet_radom.html

Opublikowano

To Twoj? :decayed:

Opublikowano

X też ma sporo dobrych stron - przede wszystkim dostępność gier. Innych znaczących plusów nie widzę.

to zalezy... ja nie widze innej konsoli poza X'em z uwagi na rozgrywke online... mozliwosc pogrania z kumplem i jednoczesnej rozmowy z nim, to jest zajebizm.

na ps3 tez sie gra online... ale nie ma juz tego klimatu... (brak opcji rozmowy z druga osoba).

Bzdura :tongue4:

inna istotna kwestia to tez to, czy znajomi maja X'a, czy PS3... mozliwosc wspolnej gry offline i online + wymiana gier.

u mnie wiekszosc ma X'a :)

To fakt. :tongue4:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:04_________________________________________________

To Twoj? :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Kto ma któreś z tych radi ??? CHORUS2 SYMPHONY2 CONCERT2 potrzebuje pomocy ponieważ nie wyświetlań mi na fisie informacji ;/ czy byłby ktoś chętny pomoc , przełożylibyśmy radio do mnie i sprawdzilic czy to wina radia czy zegarów ;/

Ja mam concert 1 ale też wyświetla na fisie. Jak Cie interesuje to możemy się spotakac nawet dzisiaj. Nie ma problemu :good:

A co do konsoli to ja wybieram PS3 do tego dodatkowy pad zeby była 2 szt. i oczywiście kierownica bo nie wyobrazam sobie grac w gry typu shift czy grand turismo bez kiery

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.