Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy ona wróci w tym tygodniu jak się prezes do niej przyssa :decayed: :decayed: :decayed::P:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu znalazłem Twój filmik z mycia A4 .Tu jest link http://video.interia.pl/obejrzyj,film,63115,sortuj,sm,st,63130,pozycja,2,Sexy_myjnia

Ja też bardzo chętnie podjadę na mycie :P :P :P

A czy przebiera się do mycia bryki w biały T-shirt? :naughty:

http://www.videovat.com/videos/442/wet-t-shirt-ohio-state.aspx

http://video.yahoo.com/video/play?vid=349963&fr=

Opublikowano

Mój to dopiero będzie brudny, po tym całym malowaniu i szpachlowaniu :polew:. Jak się spisze-ma szansę dostać pracę w moim sekretariacie :>

Opublikowano

Oj coś mi się wydaje, że we wtorek trzeba będzie Wam przywieść śliniaczki ;)

Opublikowano

No, to jeszcze drinol, trochę PS2 i do spania.

Opublikowano

Chłopaki dziś zapowiadali deszcz, więc pamiętać o parasolach na spot :polew:

Opublikowano
Mój to dopiero będzie brudny

Wit a kiedy ty odbierasz tego AKNa bo juz mi te twoje wynalazki ktorymi wpadales na spoty sie znudzily :tongue4:

Opublikowano

bo juz mi te twoje wynalazki ktorymi wpadales na spoty sie znudzily

Dziś z Tobą przyjeżdżam :D[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 09:28:27_________________________________________________

Czwartek. Tak mówili. :)

Opublikowano

Nie ma problemu o ktorej taksowka ma stac pod drzwiami prosze pana ? moge nawet podjechac pod salon jak tak wygodniej :thumbup:

Opublikowano

K U R W A - podpalili mi garaż, ja pier..lę coza kraj :foch:

Na szczęście autku nic się nie stało, pomimo że miałem % we krwi to zdążyłem wyjechać z budynku .....

Opublikowano

Sam garaż podpalili???!!! Tylko Tobie? Jaki Ty własciwie masz garaż? Blaszak? Solówkę?

No rzeczywiście jaja.

Opublikowano

To jest hurtownia farb i lakierów, podpalili część "magazynową", wybili okno i polali pułki benzyna podpalili, część garażowa - oddzielne pomieszczenie w hurtowni pozostało nietknięte

Opublikowano

Siemanko! :hi:

Chaciałem się przedstwić,jestem Robert.

Pare Dni temu dołączyłem do klubu,na forum narazie obserwje wątki,smigam od niedawna avantem czarnym po Warszawie. :drool:

pozdrawiam audiolowców :a4fan:

Opublikowano

Motor dawaj ta nowke dzisiaj na spota sprawdzimy czy dobrze kupiles :decayed:

Opublikowano

No, serwus Motor. Wpadaj na spotka - obejrzymy to Twoje cudo :)

Morgoth. To miałeś kupę szczęścia, że w ramach porachunków mafijnych bryczka nie oberwała. Uciekaj stamtąd i to szybko.

Opublikowano

:D

No nie taka nówka tylko juz stary avancior 3 modele do tyłu -ale od czegoś trzeba zacząć :)

Będe zagęszczał ruchy by dojechać na spocik dzisiejszy :a4fan:

Opublikowano

No dokladnie ja zaczynalem od kondona i jakos nie bylo zle :thumbup:

Opublikowano

:D

Mój kierunek A8

marzenie..na stare lata sem brykać :audi:

Opublikowano

No dziewczynki.... :D

Pogoda to dzis nie najlepsza.....na spota....

Miejmy nadzieje ze do wieczora sie poprawi :)

Opublikowano

Spokojnie jak sie nie poprawi to zrobimy przelot do Promenady na parking i bedzie :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.