Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

KOX ale jak będziesz go tankował hahahahha

Jeszcze nie ... teraz

TAKIE !!!!!!! CHCę

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2853370

To kiedy i z kim jadę zobaczyć i z vagować :drool: :drool: :drool:

Aaaaaaaaaaa i koniecznie musi być B6 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOX ale jak będziesz go tankował hahahahha

Jeszcze nie ... teraz

Z tankowaniem to byłoby gorzej. Musiałbyś mieć sieć własnych stacji benzynowych :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze was RS duzo nie pali tyle samo co moj Gazu :D

No tak Lukas, ale Ty masz na parkingu założoną stację LPG specjalnie dla swojej niuni :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, ma takie listwy jak moje :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 12:58 _________________________________________________

mmmmmmm :drool: tak by wyglądały bixenony u mnie... :mysli: co mi podsuwa pewien pomysł :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 13:00 _________________________________________________Zobaczcie jaki prezent dostałem na imieniny. Jeśli jeszcze nigdy nie widzieliście zdjęcia z fotoradaru to właśnie tak wygląda.

k**ew.. jeszcze żeby w moim A4 mnie dorwali, a nie w służbowym paździochu :disgust:

foto%20radar.JPG?imgmax=576

200PLN, 6 punktów karnych :wallbash:

I jeszcze jedna fotka z Komendy :)

untitled.JPG?imgmax=576

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuch - ta pierwsza fajniejsza :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 13:20:55_________________________________________________No to widzę, że grono kolegów do kasowania punktów rośnie :decayed: - trzech nas będzie ?

KOlejnych zapraszam.

Nie no, żartowałem - wcale nie zapraszam.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 13:22:39_________________________________________________Hornet.

To info dla Ciebie - wcale nie jest za późno :decayed:

Stan konta punktowego można też w każdej chwili sprawdzić na dowolnym komisariacie policji. Gdy nasze saldo punktowe niebezpiecznie zbliża się do górnej granicy, uzyskanie takiej informacji pozwoli uniknąć problemów na drodze (spowodowanie wypadku przy przekroczonym limicie punktowym może oznaczać np. odmowę wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela). Dzięki niej mamy czas na zgłoszenie się do jednego z wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego na szkolenie zmniejszające liczbę punktów o 6. Taki kurs trwa 4 - 5 godzin i kosztuje około 300 zł. Oczywiście nie można bawić się w nieskończoność w łamanie przepisów i kasowanie punktów. Udział w kursie możliwy jest tylko raz w roku i oferowany wyłącznie kierowcom o stażu dłuższym niż rok.

Stan konta punktowego można też w każdej chwili sprawdzić na dowolnym komisariacie policji. Gdy nasze saldo punktowe niebezpiecznie zbliża się do górnej granicy, uzyskanie takiej informacji pozwoli uniknąć problemów na drodze (spowodowanie wypadku przy przekroczonym limicie punktowym może oznaczać np. odmowę wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela). Dzięki niej mamy czas na zgłoszenie się do jednego z wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego na szkolenie zmniejszające liczbę punktów o 6. Taki kurs trwa 4 - 5 godzin i kosztuje około 300 zł. Oczywiście nie można bawić się w nieskończoność w łamanie przepisów i kasowanie punktów. Udział w kursie możliwy jest tylko raz w roku i oferowany wyłącznie kierowcom o stażu dłuższym niż rok.

Tu cały artykuł

http://www.motofakty.pl/artykul/dodawanie_punktow.html[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 13:25:36_________________________________________________A tu szczegóły odnośnie kursu w Wawie. Taniocha - tylko 225 zeta.

To kiedy się wybieramy? :>

http://www.word.waw.pl/index.php?id=80&lng=pl&s=80,42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki prezent dostałem na imieniny.

Jeśli jeszcze nigdy nie widzieliście zdjęcia z fotoradaru to właśnie tak wygląda.

Ja też kiedyś miałem przyjemność obejrzeć zdjęcie.

U mnie było to tylko ze Straży Miejskiej w Łomży.

Wyobraź sobie, że umyłem auto na myjce ciśnieniowej przy wjeździe do Łomży, a że miałem renowację lakieru to nie chciałem trzeć szmatami. Postanowiłem, ze skoro był wosk to przejadę się szybciej i krople same spłyną.

Cóż, niestety nie zauważyłem pstrykacza i do rekordzisty Łomżyńskiego zabrakło mi tylko 2 km/h.

Poza tym tam gdzie Ciebie złapali często się rozkładają z przenośką.

k**ew.. jeszcze żeby w moim A4 mnie dorwali, a nie w służbowym paździochu :disgust:

Co za ból :D

Przynajmniej miałbyś fotkę dobrą na forum co :polew: :polew:

Ale minę na zdjęciu masz dość ciekawą ;)

200PLN, 6 punktów karnych :wallbash:

Nie martw się, ja dostałem 500 zł i 10 pkt - wytargowałem na 400 zł.

Punkty nigdy nie pojawiły się na moim koncie gdyż Komendant Straży Miejskiej zgodził się napisać mandat na żonę :D :D

A mówiłem jej żeby tak szybko nie jeździła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojego mama już kupca

A tak BTW. Hornet Wieśniaku - Ty byś się kolegów najsampierw zapytał czyby który nie kupił, a nie w obce ręce, ten teges... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede w nastepnym tygodniu przelotem w Wawie i wybieram sie na spocik , ( niestety bez furki wiec mam nadziej ze żółw mnie zabierze) myslalem ze mozna by skoczyc na gokarty co wy na to ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet Wieśniaku

:polew: ostre słowa leca :thumbup:

Malik co do foto to ladne juz niedlugo kolega ktory prowadzi lotniskowiec :D (dwie mewy na miejscu :polew: ) sie pochwali zdjeciem z wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas - Manipulancie - tam ROFTL był :D.

Lotniskowiec??? No kurna, takżeś zakodował, żem nie żaba i nie kumam.

hhacek - jestem zasadniczo za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio A4 skasowała 2 mewy jedna probowala oderwac sie z rolowanego po masce (fajne sie skrzydla odbily ) ale wycieraczki jej tor zmylily :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze "polycjanty" dostali nową furę pod fotoradarek, dziś widziałem ją na trasie toruńskiej.. Chyba taryfikator poszedł w górę bo jak się zaczynają wozić VOLVEM S70 nówką sztuką... co to będzie za rok..

Może się nie znam, ale nie ma czegoś takiego jak "NOWE VOLVO S70".

Te modele były produkowane w latach 90-tych :naughty: :naughty:

A skąd ja mam wiedzieć.. audi się wożę i na innych furach mało się znam.. tak czy inaczej jakieś szare nowe volvo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krotkie pytanie: czy wylot w strone Katowic jest rano zapchany? Jade w poniedzialek z rana (gdzies o 8 do skierniewic i zastanawiam sie, czy w jakiejs korki nie wpadne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu i Żółwik - mam już dla Was gadżety. Właśnie odebrałem :>.

We wtorek jak będę miał się z kim zabrać to będziecie mieli.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 15:46 _________________________________________________

Panowie, krotkie pytanie: czy wylot w strone Katowic jest rano zapchany? Jade w poniedzialek z rana (gdzies o 8 do skierniewic i zastanawiam sie, czy w jakiejs korki nie wpadne).

Wylotówka raczej nie jest zbytnio zapchana, raczej wlot do Warszawy, ale w tym mieście wszystko jest możliwe :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi Ci o Raszyn-Janki al.Krakowska w strone Katowic to zawsze tam jest dziabke ciasno ale zapchane jest w strone Centrum więc masz szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie wypuszczam w tamte rejony dlatego pytalem. Mam nadzieje, ze jak bede wracal kolo 11 to bedzie luzno. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawą tak jest że do południa wlotówki zapchane od 14 kocioł na wylotówkach(najlepiej się jeżdzi po wawie 11-13 :wink4: --no i ten brak torów i pasa ruchu w Jerozolach!!!! :wallbash: spowodował korki na niektórych odcinkach dotąd niespotykane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW. Hornet Wieśniaku - Ty byś się kolegów najsampierw zapytał czyby który nie kupił, a nie w obce ręce, ten teges... :polew:

Wiciu ...... boli Cię coś ???? Rozmawialiśmy na spocie ..... a co masz może chęć kupienia?? moge zrobić Ci leasing na osobę prywatną i będziesz go sobie spłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...