Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z raz w roku cos zlapie... ale juz ponad rok mam chyba spokoj... chyba :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja z raz w roku cos zlapie... ale juz ponad rok mam chyba spokoj... chyba :decayed:

Powinna być możliwość sprawdzenia liczby punktów przez Internet :kox::decayed:

W domu, bez niepotrzebnego stresu :naughty:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy jeździcie :polew:

szybko , bez pasów , z telefonem , po podwójnej ciągłej , ostatnio zaparkowałem w passacie , to chyba wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

to co spot gdzie dziś jest ??

Opublikowano

nie no wystarczy dać 50 zeta w łapę i po problemie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no wystarczy dać 50 zeta w łapę i po problemie :polew: :polew: :polew:

nie mieli czytnika kart :gwizdanie:

Opublikowano

To co? Dzis Janki jednak? Troche daleko :confused4:

Janki ??????? jedźmy karwa do Grójca odrazu ... ja pier**le taki wypad :no:

Opublikowano

Janki ??????? jedźmy karwa do Grójca odrazu ... ja pier***e taki wypad :no:

I to mówi największy madafaka kiler w klubie :decayed:

Opublikowano

To co? Dzis Janki jednak? Troche daleko :confused4:

Janki ??????? jedźmy karwa do Grójca odrazu ... ja pier***e taki wypad :no:

jesteś niekiepski piedzio :kox:

Opublikowano
:hi: Powitał wszystkich
Opublikowano

siema elo :hi:

NIe marudzcie ze Janki tak daleko. Po co Wam auta? żeby stały pod domem a najdalsza podróż to max 3 km w miescie?

Pod M1 nie ma sensu jechać bo warunki kiepskie a Janki naprawde rewelacja :good:

stare dziady jestescie :decayed:

Opublikowano

stare dziady jestescie :decayed

Tu byłbym ostrożny..bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

siema elo :hi:

NIe marudzcie ze Janki tak daleko. Po co Wam auta? żeby stały pod domem a najdalsza podróż to max 3 km w miescie?

Pod M1 nie ma sensu jechać bo warunki kiepskie a Janki naprawde rewelacja :good:

stare dziady jestescie :decayed:

w doopie to mam - korki w Raszynie też :no:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:16_________________________________________________

Janki ??????? jedźmy karwa do Grójca odrazu ... ja pier***e taki wypad :no:

I to mówi największy madafaka kiler w klubie :decayed:

Ragguś to Ty wpadnij do Janek i opowiesz mi jak było :decayed: :decayed:

Opublikowano

Karwa do Janek, to ja muszę kanapki na drogę robić, przejebane.

koniecznie z pasztetem .... :naughty:

Opublikowano

w doopie to mam - korki w Raszynie też :no:

Adaś stary dziadu, zawsze mozesz leciec Pulawska, na Magdalenke i do Janek :polew:

Opublikowano

stare dziady jestescie :decayed

Tu byłbym ostrożny..bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

A czekaj czekaj, jak to było? ZBoWiDowiec :P o tego członka akurat się nie martwie :decayed:

Opublikowano

w doopie to mam - korki w Raszynie też :no:

Adaś stary dziadu, zawsze mozesz leciec Pulawska, na Magdalenke i do Janek :polew:

niech się dzieciaki bawią w Jankach :decayed:

Opublikowano

bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

na bank PIXI :kox:

Opublikowano

pany czy wasze :quattro: też tak potrafi :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.