Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

daj numer tel na PW jak bede dochodził to zadzwonie

:shocked:

:wtf:

jakbyś miał R na poczatku blach to też byś tak mówił

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przypudruje nosek i lece :gwizdanie:

Opublikowano

Grigorij a gdzie ty kufa pracujesz? pewnie na koncu swiata :gwizdanie: mam troche roboty dzisiaj ale jakos teraz mozemy sie spiknac :naughty:

Puławska 435A obok Skody i Shella za GOsportem na przeciwko Citroena :decayed:

to rzut beretem ode mnie :good:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 10:13_________________________________________________

przypudruje nosek i lece :gwizdanie:

masz białe ???? to weź mi połówke :good::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

przypudruje nosek i lece :gwizdanie:

gallery94844798500x500.jpg

Opublikowano

moskal daj cynk czy dojechales i czy sie nic nie wysralo po drodze[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 13:49_________________________________________________

przypudruje nosek i lece :gwizdanie:

gallery94844798500x500.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal daj cynk czy dojechales i czy sie nic nie wysralo po drodze[br]Dopisany: 27 Luty

i co wyjszlo :?:

Opublikowano

moskal daj cynk czy dojechales i czy sie nic nie wysralo po drodze[br]Dopisany: 27 Luty

i co wyjszlo :?:

na 99% przeplywka, popialem kompa i tylko blad mieszanki wyskoczyl

Opublikowano
  • Autor

moskal daj cynk czy dojechales i czy sie nic nie wysralo po drodze[br]Dopisany: 27 Luty

i co wyjszlo :?:

na 99% przeplywka, popialem kompa i tylko blad mieszanki wyskoczyl

uuuu to Dejwid nie pocieszony...

Opublikowano

moskal daj cynk czy dojechales i czy sie nic nie wysralo po drodze[br]Dopisany: 27 Luty

i co wyjszlo :?:

na 99% przeplywka, popialem kompa i tylko blad mieszanki wyskoczyl

uuuu to Dejwid nie pocieszony...

niom...

Opublikowano

uuuu to Dejwid nie pocieszony...

strasznie , czuje sie tak jakbym jeździł dizlem :sick3:

zero jebnięcia :thumbdown:

Opublikowano

zero jebnięcia :thumbdown:

uważaj bo zaraz sie znajdzie chętny do jebnięcia :polew: :polew:

Opublikowano

No cóż Panowie.

Mam dla Was propozycję.

Jak chcecie pieprzyć o bzdetach, to umówcie się na spocie i tam wtedy poszalejecie.

Nie jesteście sami i wasze słownictwo niestety mi nie pasuje.

Wierzę, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.

Opublikowano

wasze słownictwo niestety mi nie pasuje.

Wierzę, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.

wiem , chodzi o mnie , przepraszam juz nie bede

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

No cóż Panowie.

Mam dla Was propozycję.

Jak chcecie pieprzyć o bzdetach, to umówcie się na spocie i tam wtedy poszalejecie.

Nie jesteście sami i wasze słownictwo niestety mi nie pasuje.

Wierzę, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.

wasze słownictwo niestety mi nie pasuje.

Wierzę, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.

wiem , chodzi o mnie , przepraszam juz nie bede

Chodzi o mnie :bag:

Już się nie odzywam :bag:

Opublikowano

Bry :hi:

Siema Redżinald :hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Siema Redżinald :hi:

:hi:

Opublikowano

No cóż Panowie.

Mam dla Was propozycję.

Jak chcecie pieprzyć o bzdetach, to umówcie się na spocie i tam wtedy poszalejecie.

Nie jesteście sami i wasze słownictwo niestety mi nie pasuje.

Wierzę, wszyscy wiedzą kogo mam na myśli.

Kolego, coś taki nerowy?

Jak Cię coś razi to nie czytaj - od sprawdzania - kontrolowania treści są moderatorzy.. [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 09:11_________________________________________________1_mustang-cobra-babe.jpg

Opublikowano

Chodzi o mnie :bag:

no pewnie ze chodzi o Ciebie , a ja debil myslałem że o mnie

:bag:

Jak Cię coś razi to nie czytaj - od sprawdzania - kontrolowania treści są moderatorzy..

własnie , dobry sposób , ja polowy nie czytam :gwizdanie:

pomózta jak ktoś ma pojęcie

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/b5_aeb_pomocy_barak_mocy_powyzej_2000rpm-t119957.0.html;msg1428614#msg1428614

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.