Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ale o czym Wy mówicie? JAkie 100 lat? Widzieliście wiek Oniaka? Oniak 1000lat!! :drunk::drinks::banan::banan1::boobs::banan3:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 09:58_________________________________________________

no dobra przyznać się kogo księgowy wział do pary :mysli:

Tą laskę w tle..

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268897596_by_CobraOne_500.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak 100 lat :drunk::drinks:

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

ono happybday.gif

Opublikowano

Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr :hi:

Opublikowano

Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr :hi:

będzie BMW?

Opublikowano

Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr :hi:

będzie BMW?

to już wole rowerem jeździc :tongue4:

Opublikowano

zobaczcie jak koledzy mają fajnie w Evo:

http://www.xhamster.com/movies/304608/in_a_car_-_swallow.html

:naughty:

Michał ciekawe strony przeglądasz :gwizdanie:

DOSTAŁEM OD KOLEGI Z KLUBU :kox:

pewnie to jakiś zboczuch :decayed::kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________

Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr :hi:

będzie BMW?

to już wole rowerem jeździc :tongue4:

pewnie a6 2.7....
Opublikowano

kto to Salsy się uczy?

4315_full.jpg

Opublikowano

Sprzedam miejsce na zlot do Bukowiny! PILNE! bardzo pilne!

a tak wogóle siemanko mordeczki :hi:

Opublikowano
  • Autor

kto to Salsy się uczy?

4315_full.jpg

zeszczał się w pampersa :polew: :polew: :polew::thumbdown:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________

Moskal co tam szykujecie na weekend ?

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7674022,Grodzisk_organizuje_Dzien_Kultury_Zydowskiej.html

:naughty: :naughty: :kox:

To na to mnie zapraszałeś ? :decayed:

w sumie już dziś możesz zacząć imprę :decayed:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7632708,Pokazmy__ze_tesknimy_za_Zydami__Dzis_na_Dworcu_Gdanskim.html

Opublikowano

ja pitole , gdzie ja mieszkam :sick3:

nie martw się, Nadarzyn też żydziarska osada :cool1::wink4:

Opublikowano

nie martw się, Nadarzyn też żydziarska osada :cool1::wink4:

ja nie jestem żadnym rasistą , tylko chciałbym żeby żydzi siedzieli w Izraelu , zółtki w azji , czarni w afryce , araby w Arabii :kox: i wszystko by grało :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.