Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie martw się, Nadarzyn też żydziarska osada :cool1::wink4:

ja nie jestem żadnym rasistą , tylko chciałbym żeby żydzi siedzieli w Izraelu , zółtki w azji , czarni w afryce , araby w Arabii :kox: i wszystko by grało :good:

poczekaj aż Kasia to przeczyta :gwizdanie: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Moskal, niektóre azjatki są naprawdę :kox: :kox:

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Moskal, niektóre azjatki są naprawdę :kox: :kox:

ja pisze o rodzaju męskim :good:

Opublikowano
ja pisze o rodzaju męskim :good:

Fakt, wy***rdalać :naughty:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::kox:
Opublikowano
ja pisze o rodzaju męskim :good:

Fakt, wy***rdalać :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I kto Wam potem będzie sprzedawał tanie dresy i t-shirt'y. O żarciu nie wspomnę :gwizdanie:

Opublikowano

I kto Wam potem będzie sprzedawał tanie dresy i t-shirt'y. O żarciu nie wspomnę :gwizdanie:

Ja ich bojkotuje... Jak z chin to nie biorę.. :kox:

Opublikowano

I kto Wam potem będzie sprzedawał tanie dresy i t-shirt'y. O żarciu nie wspomnę :gwizdanie:

rodzaj żeński :good:

Opublikowano
350609670d31051267363694859.gif
Opublikowano

nie martw się, Nadarzyn też żydziarska osada :cool1::wink4:

ja nie jestem żadnym rasistą , tylko chciałbym żeby żydzi siedzieli w Izraelu , zółtki w azji , czarni w afryce , araby w Arabii :kox: i wszystko by grało :good:

coś w tym jest ....ale zakładając że wszyscy siedzieliby u siebie - jeździłbyś dzisiaj czymś samochodopodobnym ze stajni FSO, szynke znałbyś tylko z opowieści a z pornosów do obejrzenia byłyby przygody porucznika Borewicza :decayed:

dobrze jest aczkolwiek nie generalizując jakoś mnie też drażni widok mniejszości RPA która buja się pod sklepem przy muzie ze starego Eskorta i kombinuje od rana jak coś tanio wypić i wydymać :decayed:

Opublikowano

I kto Wam potem będzie sprzedawał tanie dresy i t-shirt'y. O żarciu nie wspomnę :gwizdanie:

Ja ich bojkotuje... Jak z chin to nie biorę.. :kox:

to jedyna sensowna metoda :good:

Opublikowano

I kto Wam potem będzie sprzedawał tanie dresy i t-shirt'y. O żarciu nie wspomnę :gwizdanie:

Ja ich bojkotuje... Jak z chin to nie biorę.. :kox:

Tylko pamiętaj że około 80% towarów idzie od nich, u nas tylko to składają w całość.

Opublikowano

06.jpg

2.jpg

01.jpg

03.jpg

06.jpg

15n.jpg

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:20_________________________________________________IhubYX-1239640546.jpg

OrwERb-1239640547.jpg

CYT5fx-1239640547.jpg

48oWVO-1239640583.jpg

7BNNB3-1239640582.jpg

e04fLH-1239640582.jpg

3oLUzE-1239640564.jpg

n1F7qc-1239640583.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________UTnwbh-1239640582.jpg

LaZonaModelos05.jpg

LaZonaModelos11.jpg

1.jpg

2.jpg

5.jpg

4.jpg

7.jpg

6.jpg

8.jpg

5.jpg

9.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:36_________________________________________________1.jpg

5.jpg

Opublikowano

MoorPH kocham cie :kox:

Opublikowano
:rant: :rant: :rant: :ranting1: :ranting1: :ranting1:
Opublikowano

:rant: :rant: :rant: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Zatwardzenie masz ?

Opublikowano

probowalem gorne wahacze wymienic :wallbash:

Opublikowano

06.jpg

2.jpg

01.jpg

03.jpg

06.jpg

15n.jpg

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:20_________________________________________________IhubYX-1239640546.jpg

OrwERb-1239640547.jpg

CYT5fx-1239640547.jpg

48oWVO-1239640583.jpg

7BNNB3-1239640582.jpg

e04fLH-1239640582.jpg

3oLUzE-1239640564.jpg

n1F7qc-1239640583.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________UTnwbh-1239640582.jpg

LaZonaModelos05.jpg

LaZonaModelos11.jpg

1.jpg

2.jpg

5.jpg

4.jpg

7.jpg

6.jpg

8.jpg

5.jpg

9.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:36_________________________________________________1.jpg

5.jpg

ta pani na końcu :kox: :kox: :kox: Bardzo ładną bułeczkę ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

probowalem gorne wahacze wymienic :wallbash:

no i co :!: kurfa piszesz jak baba :wink4::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.