Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaaaaaaa... to już wiadomo ....ONO :kox::polew: ostatnio często się obraca...i kręci nogami :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taki jeden zielony?

ONO

:no:

Moskal:polew: :polew: :polew: trzymasz mnie przy życiu , a Ty jak się trzymasz :notworthy:

jako tako dziadek , mam jedno miejsce wolne do Bukowiny , jedziesz jako moja osoba towarzysząca ???? :wink4:

tylko wydepiluj ślipka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moskal nie czaruj tu ... koleżankę zabierasz ( co będziemy ją pukać na trzy baty z Kalim ) :mysli::polew:

Opublikowano

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Zią :friends: Zawsze ! :good:

Opublikowano

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

taa , ćwiczy pierwszy majowy taniec :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

taa , ćwiczy pierwszy majowy taniec :kox: :kox: :kox:

Jeszcze nie..

Nawiasem to przynudzacie z tym majem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

taa , ćwiczy pierwszy majowy taniec :kox: :kox: :kox:

chyba się domyślam o kogo chodzi :mysli: ale nie chce żeby mnie ten zbowidowec prześladował :sick3::polew:

Opublikowano

chyba się domyślam o kogo chodzi :mysli: ale nie chce żeby mnie ten zbowidowec prześladował :sick3::polew:

Nosfer ? :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Zią :friends: Zawsze ! :good:

Grzesium Grzesiu, Grzesiu....

Znowu nie czytasz całych postów :polew:

Opublikowano
  • Autor

Grzesium Grzesiu, Grzesiu....

Znowu nie czytasz całych postów :polew:

nie jesteś jedynym zieleniakiem na warsiafce :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Nawiasem to przynudzacie z tym majem :wink4:

ja po raz pierwszy wspomniałem o maju :decayed:

ale juz nie bede

Opublikowano

Moskal nie czaruj tu ... koleżankę zabierasz ( co będziemy ją pukać na trzy baty z Kalim ) :mysli::polew:

a niby po co panny mają 3 otwory wejściowe? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Moskal nie czaruj tu ... koleżankę zabierasz ( co będziemy ją pukać na trzy baty z Kalim ) :mysli::polew:

a niby po co panny mają 3 otwory wejściowe? :naughty: :naughty: :decayed:

po to co byś nie tylko obraz ale i dźwięk miał w 3D :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dobra przyznać się kogo księgowy wział do pary :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no dobra przyznać się kogo księgowy wział do pary :mysli:

nie powiedział Ci :?:

sorry popsułem niespodziankę :bag:

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano
  • Autor

no i co nie da się :?: :blink::shocked:

http://www.tvn24.pl/12690,1648168,,,zagadka-kto-ukradl-5-5-miliona-zl,wiadomosc.html

fak nie ma to jak podszyć się pod ochroniarzy i zawinąć na legalu taką sumkę...

Opublikowano

jeblem, padlem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grzesium Grzesiu, Grzesiu....

Znowu nie czytasz całych postów :polew:

nie jesteś jedynym zieleniakiem na warsiafce :gwizdanie: :cool1:

Mania prze sladowcza :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.