Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu...

:blink: najssss Buba ogarnia logi telefonem :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sweet :kox:

To sprawdź i daj znać :decayed:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________No rzeczywiście jest.. Ciekawe jak z funkcjonalnością..

Opublikowano
  • Autor

2) zaraz mi Kolkov poleci z info ze robie off'a

ja to Cię mogę do moderatora zgłosić i Ci pier.... moderację na 30dni za OT w nietechnicznym, co jest gorsze niż w technicznym :cool1:

dżołk offffkors

Opublikowano

niby wszystko mozna zrobic wg opisu, wszystkie opcje jak w vag-com'ie sa dostepne ale nie mam jak sprawdzic/skonfigurowac bo przez brak tej zlaczki :confused4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:54_________________________________________________

2) zaraz mi Kolkov poleci z info ze robie off'a

ja to Cię mogę do moderatora zgłosić i Ci pier.... moderację na 30dni za OT w nietechnicznym, co jest gorsze niż w technicznym :cool1:

:polew: :polew:

Opublikowano

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu, czyli polaczyc dwa kable USB w ktorych sa wtyczki, czyli tzw czesc "zenska"

Będziesz Vagował telefon?

Opublikowano

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu, czyli polaczyc dwa kable USB w ktorych sa wtyczki, czyli tzw czesc "zenska"

Będziesz Vagował telefon?

:blink:

Opublikowano
  • Autor

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu, czyli polaczyc dwa kable USB w ktorych sa wtyczki, czyli tzw czesc "zenska"

Będziesz Vagował telefon?

ta łapie notlaufa po 3 min rozmowy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2) zaraz mi Kolkov poleci z info ze robie off'a

ja to Cię mogę do moderatora zgłosić i Ci pier.... moderację na 30dni za OT w nietechnicznym, co jest gorsze niż w technicznym :cool1:

:doh1: :D:polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 16:05_________________________________________________

od pozadku jestes ty i generalnie wkur....zaja mnie mody ktorzy robia burdel a potem opieprzaja userow - tutaj zawsze bede stac na pozadku

No to strażniku sprawiedliwości dawaj przykład - a obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

Tylko proszę, nie wyjeżdzaj z tematami z forum "Hyde Park" - bo to będzie jeszcze gorsze niż, robienie OT w nietechnicznym. :decayed:

Opublikowano

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu, czyli polaczyc dwa kable USB w ktorych sa wtyczki, czyli tzw czesc "zenska"

Będziesz Vagował telefon?

:blink:

Nie odświezyłem strony i nie doczytałem ( taki mam zapierdziel) :wallbash:

Opublikowano

no akurat ty pojechales pobandzie w spotkaniach na drodze.

ale ze to na kazdy temat to sie nie czepiam :kox:

Opublikowano
  • Autor

obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

:przebiegly:

Opublikowano

obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

:przebiegly:

:D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

no akurat ty pojechales pobandzie w spotkaniach na drodze.

ale ze to na kazdy temat to sie nie czepiam :kox:

Rzeczywiście - pojechałem po bandzie.. :polew:

_________________________________________________

a kogo dzisiaj obtrąbiłem w Pruszkowie na światłach ??? czarna/granatowa B5 w sedanie numery WPR 05428 ,ramki klubowe na pokładzie , leciałem granatową hondą accord . pozdrawiam

Dzisiaj w Pruszkowie, pokazałem środkowy palec i wyzwałem od najgorszych tatkojebców jakiegoś kierowcę Hondy, bo strąbił Granatowo-czarne Audi na WPR :polew:

Pozdro dla kolegi w Audi i kierowcy Hondy :decayed:

_________________________________________________

Kto mnie mijał prz MAKRO w sobotę ?

Zielone B5

- stałem z Policją i Golfem 4 // po stłuczce :wink4:

to w koncu ty czy nie ty ????

Mnie byś nie poznał ? :kox::naughty:

w sumie słabo widziałem kierowce a nie wiem jak teraz po tej siłowni wyglądasz :gwizdanie:

auto znajomo wygladało :wink4:

Ja mam teraz zderzak na drutach :polew:

ty druciarzu :polew: :polew: :polew:

tamto auto było chyba cale

_________________________________________________

Opublikowano

czytam co piszecie i sie pogubilem... nie ogarniam tej kuwety :no:

Opublikowano

czytam co piszecie i sie pogubilem... nie ogarniam tej kuwety :no:

Nie ważne, ważne, że nie jestem związany obietnicą. :polew: :polew:

obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

obiecujesz obiecujesz a i tak jeb... mu kropka :cool1:

Opublikowano

obiecuję nie uwezmę się na Ciebie i nie będę zwracał uwagi na notoryczne "zgłaszanie" twoich postów przez Kolkova.. :good::naughty:

obiecujesz obiecujesz a i tak jeb... mu kropka :cool1:

:mysli:

Powiedziałem, że jak mi przytoczy coś na poparcie swoich dyrdymałów to obiecam..

Grzesiu - w ogóle nie czytasz całych postów :polew:

O której kończysz robotę ?

Miałem nie jechać na spot - ale może się zdecyduję na godzinkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu - w ogóle nie czytasz całych postów :polew:

no nie sorry :nose:

O której kończysz robotę ?

Miałem nie jechać na spot - ale może się zdecyduję na godzinkę :gwizdanie:

ja to do min 19 muszę siedzieć :wallbash:

Opublikowano

No to nie wiem czy nie uderzę na Pruszków od razu.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.