Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ragga musisz byc bardziej modern, dzoging juz nie jest trendy, nordic walking teraz jest trendy wsrod kola gospodyn wiejsckich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Cukierek wraca do klubu. Proces zmiany skrzyni biegów zakończony. Manual mode on :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga musisz byc bardziej modern, dzoging juz nie jest trendy, nordic walking teraz jest trendy wsrod kola gospodyn wiejsckich :good:

Zaznaczam , że nie chciałbym nikogo urazić...ale nordic walkin to dobre dla ciężkich frajerów..ludzie kupują sobie kijki do chodzenia..k**wa..ale ktoś musiał zbić na tym kapustę :gwizdanie:

Ostry ciemnogród :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual mode on :good:

:good:

jakie koszty ??? :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Pany jest sprawa , potrzebuje kogoś kto ma auto z hakiem , musze ściągnąć parówe ze Zgierza , najlepiej jutro , lawete mam. poratujcie kolege prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual mode on :good:

:good:

jakie koszty ??? :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Pany jest sprawa , potrzebuje kogoś kto ma auto z hakiem , musze ściągnąć parówe ze Zgierza , najlepiej jutro , lawete mam. poratujcie kolege prosze

trzeba było wcześniej trąbić ja dziś wracałem z Konstantynowa Łódzkiego :) a haka mam tylko czy moja niunia by ujechała z lawetą :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual mode on :good:

:good:

jakie koszty ??? :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Pany jest sprawa , potrzebuje kogoś kto ma auto z hakiem , musze ściągnąć parówe ze Zgierza , najlepiej jutro , lawete mam. poratujcie kolege prosze

trzeba było wcześniej trąbić ja dziś wracałem z Konstantynowa Łódzkiego :) a haka mam tylko czy moja niunia by ujechała z lawetą :gwizdanie: :gwizdanie:

nieaktualne , mam juz pacjenta z autem i odpowiednimi kwitami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual mode on :good:

:good:

jakie koszty ??? :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Pany jest sprawa , potrzebuje kogoś kto ma auto z hakiem , musze ściągnąć parówe ze Zgierza , najlepiej jutro , lawete mam. poratujcie kolege prosze

trzeba było wcześniej trąbić ja dziś wracałem z Konstantynowa Łódzkiego :) a haka mam tylko czy moja niunia by ujechała z lawetą :gwizdanie: :gwizdanie:

Musisz mieć prawko na przyczepy i samochód, który ma odpowiednio duzą masę aby ciągnać samochód o masie około 1,5 tony. Swoją droga Twoja furka nieźle by dostała po pupie ciągnac taki ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko moja furka niczego sie nie boi ty masz Q i juz Ci wolno na haku 1600 kg mieć mnie niestety tylko 950kg :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć prawko na przyczepy i samochód, który ma odpowiednio duzą masę aby ciągnać samochód o masie około 1,5 tony. Swoją droga Twoja furka nieźle by dostała po pupie ciągnac taki ciężar.

mozna ciagnac wiecej niz 750 na samo B

jest kilka warunkow ktore musza byc spelnione

1. Przyczepa z ladunkiem nie moze byc ciezsza od samochodu ciagnacego

2. samochod musi miec w dowodzie dopuszczalna m.c. przyczepy wieksza niz to co ciagnie

3. m.c. samochodu i przyczepy z ladunkiem nie moze przekraczac 3,5t (wyjatek-samochody majace swoja m.c. nawet 3,5t moga ciagnac jeszcze przyczepe lekka do 750kg, wiec wtedy na B mozna jechac zestawem 4,25t)

4. to co jest na przyczepie nie moze przekraczac jej ladownosci

stary , moja przyszła tesciowa proponowała mi dzisiaj Punto Mk.1 55KM do ciągnięcia lawety z parówą , to trzeba miec tupet i zielone pojecie :kox::polew:

no ale chciała dobrze.... no w sumie Hitler tez chcial dobrze... :mysli: :gwizdanie:

no ja jutro bede miał gościa z papierami kat.1 i VW T4 do ciągnięcia więc chyba sie kwalifikuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć prawko na przyczepy i samochód' date=' który ma odpowiednio duzą masę aby ciągnać samochód o masie około 1,5 tony. Swoją droga Twoja furka nieźle by dostała po pupie ciągnac taki ciężar.

[/quote']

mozna ciagnac wiecej niz 750 na samo B

jest kilka warunkow ktore musza byc spelnione

1. Przyczepa z ladunkiem nie moze byc ciezsza od samochodu ciagnacego

2. samochod musi miec w dowodzie dopuszczalna m.c. przyczepy wieksza niz to co ciagnie

3. m.c. samochodu i przyczepy z ladunkiem nie moze przekraczac 3,5t (wyjatek-samochody majace swoja m.c. nawet 3,5t moga ciagnac jeszcze przyczepe lekka do 750kg, wiec wtedy na B mozna jechac zestawem 4,25t)

4. to co jest na przyczepie nie moze przekraczac jej ladownosci

stary , moja przyszła tesciowa proponowała mi dzisiaj Punto Mk.1 55KM do ciągnięcia lawety z parówą , to trzeba miec tupet i zielone pojecie :kox::polew:

no ale chciała dobrze.... no w sumie Hitler tez chcial dobrze... :mysli: :gwizdanie:

no ja jutro bede miał gościa z papierami kat.1 i VW T4 do ciągnięcia więc chyba sie kwalifikuje :good:

A co to papiery kat 1?

Jak ma prawko na przyczepy i odpowiednia samochód to nie ma przeciwskazań.

ps. ten punto by fajnie wyglądał ciągnąc parówe? Ma chociaż hak czy teściowa też zapomianała o tej drobnostce :gwizdanie:

ps2. po takiej wyprawie mogły by korby wyjść bokiem a uszczelkę pod głowicą to prawie pewne, że by wypluł no i ten suptelny zapach sprzegła towarzyszący ruszaniu - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to papiery kat 1?

wszystko włącznie z autobusami

ps2. po takiej wyprawie mogły by korby wyjść bokiem a uszczelkę pod głowicą to prawie pewne, że by wypluł no i ten suptelny zapach sprzegła towarzyszący ruszaniu - bezcenne

podejrzewam ze nie ruszyłbym z miejsca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można wiedzieć to co sie stało, że trza holować?

A powiadają, że to taki bezawaryjny silnik :gwizdanie: może cewka padła i wyatarczy wziąć od tom77 na podmiankę i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można wiedzieć to co sie stało, że trza holować?

A powiadają, że to taki bezawaryjny silnik :gwizdanie: może cewka padła i wyatarczy wziąć od tom77 na podmiankę i po kłopocie

najprawdopodniej pasek przeskoczył lub rolka sie wysrała , tak na biegu na autostradzie ciezko wyczaic co mogło sie popsuc. jutro góra pojutrze bedzie diagnoza[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:25_________________________________________________

może cewka padła

jakby cewka padła to nie paliłby na jeden gar

przerabiałem to :wink4:

tu sa dwie opcje:

1. albo wysrało sie konkretnie

2. albo delikatnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszty ???

graty

1450 (w tym nowe przeguby wewnętrzne i sprzęgło)

900 robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::kawa:

kuwa ale znowu tego najebao :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można wiedzieć to co sie stało, że trza holować?

A powiadają, że to taki bezawaryjny silnik :gwizdanie: może cewka padła i wyatarczy wziąć od tom77 na podmiankę i po kłopocie

najprawdopodniej pasek przeskoczył lub rolka sie wysrała , tak na biegu na autostradzie ciezko wyczaic co mogło sie popsuc. jutro góra pojutrze bedzie diagnoza[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:25_________________________________________________

może cewka padła

jakby cewka padła to nie paliłby na jeden gar

przerabiałem to :wink4:

tu sa dwie opcje:

1. albo wysrało sie konkretnie

2. albo delikatnie :kox:

Braciakowi w T4 poleciało koło rozrządu w 1,9tdi i robił czapkę i wyniosło go 3 koła. A 10 tyś wczęsniej robił rozrząd ze wszystkimi pierdołami a tu element metalowy piardnął i d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dziewczęta :hi:

graty

1450 (w tym nowe przeguby wewnętrzne i sprzęgło)

900 robota

to chyba nie tak źle , majac na uwadze ze teraz możesz spod remizy z piskiem opona startować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::kawa:

Ale zajebiaszczo na ulicach :kox:

dzisiaj w nocy jezdzilem w tych sniezycach. jeszcze mi sie w samochodzie kontrola trakcji wyłączała i ABS, masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy jezdzilem w tych sniezycach. jeszcze mi sie w samochodzie kontrola trakcji wyłączała i ABS, masakra...

w karetce :?:

_________________________________________________

:blink:

http://www.tvn24.pl/-1,1647739,0,1,dwa-karambole-na-siodemce,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy jezdzilem w tych sniezycach. jeszcze mi sie w samochodzie kontrola trakcji wyłączała i ABS, masakra...

w karetce :?:

niom, wchodze w zakret i tylko poczulem jak mnie pupa wyprzedza, kareta w poprzek drogi i modlitwa zeby jakiegos kraweznika nie zaliczyc bo dachowanie murowane, kontrolka sie zaswiecila tylko. dobrze ze 3 rano byla i pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...