Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

_________________________________________________

Czyżby nasza kochana policja zaczęła wkładać w te dziury na fotopstryczki same soczewki, tak żeby straszyć kierowców? Nie mogę zgadnąć... :mysli:

słyszałem, że czasem wkładają butelkę żeby zmylić kierowców, ale czy to prawda to nie wiem :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

:siema::kawa:

_________________________________________________

Czyżby nasza kochana policja zaczęła wkładać w te dziury na fotopstryczki same soczewki, tak żeby straszyć kierowców? Nie mogę zgadnąć... :mysli:

słyszałem, że czasem wkładają butelkę żeby zmylić kierowców, ale czy to prawda to nie wiem :rolleyes:

to żule a nie policja :polew:

Opublikowano
  • Autor

to żule a nie policja :polew:

żule to w nie rzucają butelkami :>

Opublikowano

tumblr_kyi9xaBKPc1qzqlhwo1_500.jpg

tumblr_ky5ub6kGUk1qzqlhwo1_400.jpg

W1XG4eYizjpb7abwetlK0QqIo1_400.jpg

W1XG4eYizjpb641qzkqgTZw2o1_500.jpg

W1XG4eYizjlcq3dpIOQp4vPXo1_400.jpg

W1XG4eYizjlcojkgXlgYSLtyo1_400.jpg

W1XG4eYizj8ke2b1NcY4O9Dko1_500.jpg

W1XG4eYizj8kbm8eUYfp9oaMo1_500.jpg

W1XG4eYizix6dku0oyXbfrZ1o1_500.jpg

W1XG4eYizix651hgbWwtSz1ho1_400.jpg

W1XG4eYizibjqkg23cNekusSo1_500.jpg

W1XG4eYizibjmu861ip083Iho1_500.jpg

W1XG4eYizia4fo55KJU6jnXao1_500.jpg

W1XG4eYizhhioszpVgUfVrzIo1_400.jpg

W1XG4eYizhhiob82XuLDRWzWo1_500.jpg

W1XG4eYizhhikymiyiWCd0YQo1_500.jpg

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

słyszałem, że czasem wkładają butelkę żeby zmylić kierowców, ale czy to prawda to nie wiem :rolleyes:

Prawda, tu masz fotorapida na wjeździe do Marek od strony Warszawy (już ponad rok tak stoi):

frmarki.jpg

Opublikowano

siema bydlaki

właśnie stoje na A2 z rozjebanym alternatorem i czekam na pomoc drogową :thumbdown:

Opublikowano

siema bydlaki

właśnie stoje na A2 z rozjebanym alternatorem i czekam na pomoc drogową :thumbdown:

:kwasny: :kwasny:

Opublikowano

siema

Moskal dobra sztuka ci sie trafila - ktory ona raz juz u mechaniorow stoi ?

Opublikowano

nosz kórwa , obiecuje ze sprzedam dziwke przy najblizszej okazji

moro - 4 raz :thumbdown:

i znowu pierd.olony prąd :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

siema bydlaki

właśnie stoje na A2 z rozjebanym alternatorem i czekam na pomoc drogową :thumbdown:

ale gówno :kwasny:

Opublikowano

słyszałem, że czasem wkładają butelkę żeby zmylić kierowców, ale czy to prawda to nie wiem :rolleyes:

Prawda, tu masz fotorapida na wjeździe do Marek od strony Warszawy (już ponad rok tak stoi):

frmarki.jpg

większy obiektyw siedzi, taki prawdziwy :naughty:

Opublikowano

ŁukaszRR

W1XG4eYizl9ay6n1BTmHFnNVo1_500.jpg

tumblr_kpo2rcX84v1qzqlhwo1_500.jpg

Piiijęęęęnkne pięęęęknę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

siema bydlaki

właśnie stoje na A2 z rozjebanym alternatorem i czekam na pomoc drogową :thumbdown:

Co za ..uj pomagał Ci auto wybierać ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

A tak na serio to nie ciekawa sytuacja :thumbdown: Współczuję..

Opublikowano

siema bydlaki

właśnie stoje na A2 z rozjebanym alternatorem i czekam na pomoc drogową :thumbdown:

Nie dygaj. Ja wczoraj swoją wstawiłem do doktora/

Diagnoza: f*ck'IN DWUMAS :wallbash:

Opublikowano

Siema mientkie pyty karalucha

Opublikowano

u mnie diagnoza - wysrał sie napinacz i pasek sie leciutko poluzował i sie rozrząd rozpierdolił :thumbdown:

Opublikowano

u mnie diagnoza - wysrał sie napinacz i pasek sie leciutko poluzował i sie rozrząd rozpierdolił :thumbdown:

o f*ck :shocked::confused4: niedobrze :kwasny: holujesz do wawy??

Opublikowano

ciekawy jestem czy mechaniory ostatnie nic nie grzebały przy tym :gwizdanie:

Opublikowano

o f*ck :shocked::confused4: niedobrze :kwasny: holujesz do wawy??

zostawiłem w Zgierzu

ciekawy jestem czy mechaniory ostatnie nic nie grzebały przy tym :gwizdanie:

zeby cos tam nagrzebac musieliby przód zwalić , a wątpie zeby im sie chciało

Opublikowano

o f*ck :shocked::confused4: niedobrze :kwasny: holujesz do wawy??

zostawiłem w Zgierzu

ciekawy jestem czy mechaniory ostatnie nic nie grzebały przy tym :gwizdanie:

zeby cos tam nagrzebac musieliby przód zwalić , a wątpie zeby im sie chciało

czemu nie sciagnales do wawy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.