Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo poproś jeszcze kaśkę z bryńką niech się za tobą wstawią

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba dasz rade powstrzymać głód ????

kokosowi to powiedz :naughty::kox:

...tylko trzymaj wysoko garde :decayed:

dzisiaj też mam ochote na mielone z kopytami krówsko ...

Opublikowano

:blink: :>

PIXI, jak masz pod ręką Etkę to weź na spota :notworthy:

Opublikowano

:blink: :>

PIXI, jak masz pod ręką Etkę to weź na spota :notworthy:

Moją Etkę to ma Musti od kilku miesięcy i jakoś nie mogę go na mieście złapać :polew: więc sory nie pomogę :thumbdown: ale jak odda to no problemo :good:

Opublikowano
1268151795_by_Bonoo_500.jpg
Opublikowano

wyglada ze to taka sama :)

czesc lasiurdaki - po sporawej przerwie

Opublikowano

wyglada ze to taka sama :)

czesc lasiurdaki - po sporawej przerwie

no siema, co chcesz??

:decayed:

Opublikowano

Witam! :hi: Jako że szukam auta to znalazłem takie coś.. http://moto.allegro.pl/item950547541_audi_a4_s_line_1_9_tdi_polskory_perfekcyjne.html

auto podobno stoi na bielanach.. jestem ze śląska i chciałem zapytać czy ktoś ma moze chwile zeby zobaczyć auto bo nie chce jechać tyle km na darmo..głownie chodzi o to czy nie widać na pierwszy rzut oka szpachli itp no i czy faktycznie gość ma tyle tych faktur... a bestia z fotek ładna i nieźle wyposażona...

Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

2+2/2-2*2 = ?

Opublikowano

2+2/2-2*2 = ?

-1

Opublikowano

2 + (2 / 2) - (2 * 2) = -1

Opublikowano

Ja tak z wami się nie bawię :tongue4:

Opublikowano

A tu co za numerologia ... to już kalkulatorów nie ma - na forum szukacie pomocy :polew: :polew:

Adrian wstydził byś się :wink4:

Opublikowano

siema bydlaki. :hi:

dzieki za wczorajszego spota. pomimo ze jestem nowy zostałem bardzo ciepło przyjęty za co bardzo dziekuje :notworthy:

szczególne podziekowania dla członków zarządu p. Nosfera i p.LukaszaER za ciepłe słowo na temat mojej fury i wogóle.

Dobre wrazenie zrobił na mnie ten starszy pan , który był z nami w BK , tak , ten który ze starości zapomniał co miał kupić :kox:

BTW i tak was ogadalismy z Poźkiem pod Realem [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 06:25_________________________________________________Edmondo masz tą niewątpliwą przyjemność mieszkania ze mną na zlocie w jednym pokoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

siema bydlaki. :hi:

dzieki za wczorajszego spota. pomimo ze jestem nowy zostałem bardzo ciepło przyjęty za co bardzo dziekuje :notworthy:

szczególne podziekowania dla członków zarządu p. Nosfera i p.LukaszaER za ciepłe słowo na temat mojej fury i wogóle.

Dobre wrazenie zrobił na mnie ten starszy pan , który był z nami w BK , tak , ten który ze starości zapomniał co miał kupić :kox:

BTW i tak was ogadalismy z Poźkiem pod Realem [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 06:25_________________________________________________Edmondo masz tą niewątpliwą przyjemność mieszkania ze mną na zlocie w jednym pokoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dzięki za kabel :good::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.