Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chyba dasz rade powstrzymać głód ????

kokosowi to powiedz :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poczekaj dzis na mnie w Arkadii jakbyś na szame szedł.

o której ruszasz i skąd :?: bo ja z roboty będę jechał więc wiesz :cool1:

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

o to możemy się jakoś spiknąć :decayed: o której ruszasz :?:

Opublikowano

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

o to możemy się jakoś spiknąć :decayed: o której ruszasz :?:

Koło 18.. może :gwizdanie:

O której kończysz ? Mogę się +/- dostosować.

Ale przed 18 raczej nie..

Opublikowano
  • Autor

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

o to możemy się jakoś spiknąć :decayed: o której ruszasz :?:

Koło 18.. może :gwizdanie:

O której kończysz ? Mogę się +/- dostosować.

Ale przed 18 raczej nie..

będę u Ciebie przed birem o 18:30 :cool1:

Opublikowano

dzisiaj madafaka spot giga wielki ?

no nie wiem czy wpaść czy pójść poćwiczyć taki układzik:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 08:30_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

o to możemy się jakoś spiknąć :decayed: o której ruszasz :?:

Koło 18.. może :gwizdanie:

O której kończysz ? Mogę się +/- dostosować.

Ale przed 18 raczej nie..

będę u Ciebie przed birem o 18:30 :cool1:

Ok. Gdybym w okolicach 16:30-18.+ nie odbierał to się nie martw :tongue4:

Oddzwonię od razu jak będe mógł :wink4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 08:32_________________________________________________

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 08:30

:blink::sick3:

Znaczy się... Nie no.. Układzik fantastyczny :good::naughty:

Opublikowano

Też się wybieram z Mokotowa :naughty:

dzisiaj madafaka spot giga wielki ?

no nie wiem czy wpaść

ok , to jak juz wiecie ze bede , to meldować mi tu kto logi zrobi w padaczce :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal jak tylko wymacam sunie na salsie to wpadnę :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Moskal jak tylko wymacam sunie na salsie to wpadnę :gwizdanie: :cool1:

ile ci to zajmie ??? :kox:

Opublikowano

Moskal jak tylko wymacam sunie na salsie to wpadnę :gwizdanie: :cool1:

ile ci to zajmie ??? :kox:

zazwyczaj do pierwszego strzału... :naughty:

Opublikowano

zazwyczaj do pierwszego strzału... :naughty:

łeee to loooz

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Nosfer weź posprzątaj po tych giejach...wystarczy, że mają swoje bajorko w radumskich :naughty:

Opublikowano

niech tylko spróbuje :naughty:

:naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

niech tylko spróbuje :naughty:

:naughty:

tak jak przypuszczałem ...
Opublikowano

niech tylko spróbuje :naughty:

:naughty:

tak jak przypuszczałem ...

wiesz co zrób...popłacz się do prezesa...albo poproś jeszcze kaśkę z bryńką niech się za tobą wstawią :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.