Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

znalazłem ostatnio fajne zdjęcie :>

20090526101.jpg

PIXI ktoś Ci chyba drzwiami zajeb...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie :mysli: :mysli: :mysli: ale od Łukasza to zachował dystans bo to zielony a ja byłem początkujący i mnie można było pindolnąć w drzwi :rant:

Opublikowano
  • Autor

a ja byłem początkujący i mnie można było pindolnąć w drzwi

jesteś mistrzem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gregory :notworthy: dobrze że tylko drzwiami w początkującego ...bo Nowi na spoty po przeczytaniu tekstów by bali się przyjeżdżać :polew:

Ze mnie mistrz to jak z " koziej d*py baleron " :polew:

Opublikowano

Dobra chłopy ja ide się najebać.. :drunk::drinks:

Opublikowano

Dobra chłopy ja ide się najebać.. :drunk::drinks:

Ja to już jestem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra chłopy ja ide się najebać.. :drunk::drinks:

Ja tu już jestem :polew: :polew: :polew:

ja nie pije :sick3:

jeszcze mnie telepie po środzie :przebiegly:

Opublikowano

Toś dobrze zassał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

znalazłem ostatnio fajne zdjęcie :>

20090526101.jpg

PIXI ktoś Ci chyba drzwiami zajeb...

:polew: :polew:

foto znalazlem w starym telefonie :)

:siema: chociaz i tak pewnie nikt do poniedzialku sie nie odezwie :confused4:

Opublikowano

ja sie odezwe [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 09:37_________________________________________________dzisiaj na Puławskiej wy***ałem 3 razy paska AWX :)

Opublikowano

witam kolegów ze stolicy... mam pewien problem...około 2tygodni temu zaliczkowałem kolesiowi nijakiemy Grzegorzowi Wiśniewskiemu alu 18" MAM8 czarne (jeździły na Golf IV czy V kolor auta biały z czarnym dachem) niestety od tego czasu koleś mnie zwodzi i nie wysyła towaru a zakup zrobiony na forum bez allegro bez innych umów...czy ktoś zna typa....??

proszę o pomoc moja kasa u niego na koncie 500zł a ten robi sobie ze mnie ewidentnie jaja!!!

Pomóżcie:

[email protected]

czekam na jakieś wiadomości.

Lub komórka 507-300-897

Inaczej pozostaje tylko POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

witam kolegów ze stolicy... mam pewien problem...około 2tygodni temu zaliczkowałem kolesiowi nijakiemy Grzegorzowi Wiśniewskiemu alu 18" MAM8 czarne (jeździły na Golf IV czy V kolor auta biały z czarnym dachem) niestety od tego czasu koleś mnie zwodzi i nie wysyła towaru a zakup zrobiony na forum bez allegro bez innych umów...czy ktoś zna typa....??

proszę o pomoc moja kasa u niego na koncie 500zł a ten robi sobie ze mnie ewidentnie jaja!!!

Pomóżcie:

[email protected]

czekam na jakieś wiadomości.

Lub komórka 507-300-897

Inaczej pozostaje tylko POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!

lepiej podaj nick bo z imienia i nazwiska to nie wszyscy sie znaja

Opublikowano

witam kolegów ze stolicy... mam pewien problem...około 2tygodni temu zaliczkowałem kolesiowi nijakiemy Grzegorzowi Wiśniewskiemu alu 18" MAM8 czarne (jeździły na Golf IV czy V kolor auta biały z czarnym dachem) niestety od tego czasu koleś mnie zwodzi i nie wysyła towaru a zakup zrobiony na forum bez allegro bez innych umów...czy ktoś zna typa....??

proszę o pomoc moja kasa u niego na koncie 500zł a ten robi sobie ze mnie ewidentnie jaja!!!

Pomóżcie:

[email protected]

czekam na jakieś wiadomości.

Lub komórka 507-300-897

Inaczej pozostaje tylko POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!

TO TEN?

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/baqdidila-u35323.html

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t116896.0.html;highlight=mam8

Opublikowano

nie koledzy to nie ten......;) tamten podaje że jest z Otwocka i foty pokazywał mi S line na Golfie IV lub V nie wiem jak sie zowie po loginie - chyba dałem d.....!!!

Opublikowano

nie koledzy to nie ten......;) tamten podaje że jest z Otwocka i foty pokazywał mi S line na Golfie IV lub V nie wiem jak sie zowie po loginie - chyba dałem d.....!!!

a masz gdzies ogloszenie z forum?

Opublikowano

siema :hi:

:hi:

Sweet lies widze ze zmieniłeś avatar :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.