Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flyer 100 lat chłopie :drinks:

Nosfer Panie Moderatorze :decayed: 100 lat :drinks:

Czy to nie dziwne że mają dużo razem wspólnego - zieloni , wiek ten sam , w ten sam dzień urodziny :mysli: bliżniaki :oops:

Ale tak na marginesie wszystkiego dobrego , zdrowia i słońca na co dzień :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja również przyłączam się do życzeń Pixiego. 100 lat chłopaki, albo 200 byście Moskala przeżyli.. :good::drunk::drinks:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 00:32_________________________________________________Pixi Ty byś żonke po d*pie poklepał a nie siedzisz na forum..

Opublikowano

Paweł ja już swoje zrobiłem :kox: z żonką rano na śniadanie i teraz mam spokój :polew:

Opublikowano

Paweł ja już swoje zrobiłem :kox: z żonką rano na śniadanie i teraz mam spokój :polew:

:good:

Opublikowano

moskal, TOM77 100 lat.

MOskal TOM77 wszystkiego najlepszego smiley_emoticons_ballon2.gifsmiley_emoticons_birthday_TORTE.gif

dzieki , ale 100 lat nie chce zyć , jak mam być taki upierdliwy jak Pixi to pier.dole , jutro umieram :good:

BTW , ale ma jeszcze piz.de , masakra :kox::sick3:

Opublikowano

Panowie mam pytanie.. Czy istnieje może taka lampka ze sterowaniem do szyberdachu?

935762400

Istnieje. Ja u siebie mam do odsuwania i podnoszenia. Jak będę miał chwilę to wstawię fotę :cool1:

Opublikowano

flajer , medalik - wszystkiego naj :notworthy::good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:30_________________________________________________jak ustawiamy sobie pokoje w Bukowinie ??? kto chce ze mną mieszkać ?? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:44_________________________________________________

ustawiamy sobie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

Zieloni 100 lat :drunk:

Opublikowano

Nosfer, Flyer 100 latkóf :tongue4: i dużo piwa :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nic tu :naughty:

Opublikowano

Czy to nie dziwne że mają dużo razem wspólnego - zieloni , wiek ten sam , w ten sam dzień urodziny :mysli: bliżniaki :oops:

O dziwo mają dużżżżżżo więcej wspólnego :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Wszystkiego najlepszego Nosferatu ..o przepraszam..Panie Moderatorze :decayed: i dla Ciebie Panie Michale :banan3: :banan3: :banan3:

Aby blask śnieżnobiałych cycków zawsze oślepiał wasze ślipia.. Flyer dużo mocy i nigdy nie psującego się Quattro :good:

Nosfer..mordo..kup sobie w końcu auto z klimatyzacją :kox::decayed:

Dużo zdrowia, szczęścia..małych wrzeszczących dzieciaków..nieznośnej żony z ciężkim cycem i jędrnym pośladem :kox::good:

Opublikowano

100 lat zielone ludy :drunk::drinks:

Opublikowano

Moskal, Buba, Pingvin, Kowal, raggaman, Moorph, PIXI :notworthy: Senkju !! :kox:

Opublikowano

100000lat zielone :good:

Opublikowano

Czy to nie dziwne że mają dużo razem wspólnego - zieloni , wiek ten sam , w ten sam dzień urodziny :mysli: bliżniaki :oops:

Zdziwiłbyś się :blink:

Przeraża mnie to - przebieg niektórych wydarzeń jest co najmniej dziwny :kox:

100000lat zielone :good:

:hi::wink4:

Opublikowano

Zdziwiłbyś się :blink:

Przeraża mnie to - przebieg niektórych wydarzeń jest co najmniej dziwny :kox:

:hi::wink4:

Jakich wydarzeń Nosfer :mysli:

Siema :hi: dziewice orleańskie :kox:

Moskal a wczoraj byłeś taki grzeczny a dziś ...jak zwykle karwa mać .... o co kaman z tą piz.dą ???/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.