Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeraża mnie to - przebieg niektórych wydarzeń jest co najmniej dziwny :kox:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem..

Jakaś j**ana metafizyka i zbiegi okoliczności prosto z kosmosu :decayed:

Dziwne.. :tongue4:

Opublikowano

Nie wiem..

Jakaś j**ana metafizyka i zbiegi okoliczności prosto z kosmosu :decayed:

Dziwne.. :tongue4:

Może jesteście sobie przeznaczeni :lol1:

Opublikowano

Jak "HEROES" :polew:

Heroes-S3-Wallpaper-heroes-2273650-1280-800.jpg

Opublikowano

STO LAT MODERATY !!!

A ja życzę Wam... RS'a :kox:

Opublikowano

o co kaman z tą piz.dą ???/

jak to o co chodzi ?? najebany jeszcze jestem i tyle :sick3:

Opublikowano

moskal nie moga rozkminic o co chodzi z twoja parowka :confused4:

Opublikowano

o co kaman z tą piz.dą ???/

jak to o co chodzi ?? najebany jeszcze jestem i tyle :sick3:

Czym się zatrułeś tym się lecz :good:

Opublikowano

o co kaman z tą piz.dą ???/

jak to o co chodzi ?? najebany jeszcze jestem i tyle :sick3:

Czym się zatrułeś tym się lecz :good:

Święte słowa.. Tylko nie przesadź..

Opublikowano

Parówa u doktora , urodziny więc trzy dniówka :kox: ..o jo joj ale będzie się działo :polew:

Opublikowano

moskal nie moga rozkminic o co chodzi z twoja parowka :confused4:

dzwoniłeś ????

Czym się zatrułeś tym się lecz :good:

W pracy jestem , nie moge :wink4:

Opublikowano

Panowie pytanie : które opony lepiej brać (zależy mi na odporności na ząbkowanie - wiem że im mniej otwarta rzeźba bieżnika tym lepsza odporność opony - Conti prawie nie ma segmentów wiec powinien być Ok ale Yokohama jest wzmacniana i podobno ma rewelacyjne właściwosci )

a) CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3 225/45R17 Y 91

CONTISPORTCONTACT3.jpg

B) YOKOHAMA ADVAN SPORT V103 225/45R17 Y 94

ADVANSPORTV103.jpg

Opublikowano

Advany są rewelacyjne :decayed:

Opublikowano

Panowie pytanie : które opony lepiej brać (zależy mi na odporności na ząbkowanie - wiem że im mniej otwarta rzeźba bieżnika tym lepsza odporność opony - Conti prawie nie ma segmentów wiec powinien być Ok ale Yokohama jest wzmacniana i podobno ma rewelacyjne właściwosci )

a) CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3 225/45R17 Y 91

CONTISPORTCONTACT3.jpg

B) YOKOHAMA ADVAN SPORT V103 225/45R17 Y 94

ADVANSPORTV103.jpg

Ja w sezonie "ciepłym" latam na CONTI SPORT CONTACT 2 - nie mogę narzekać :good:

Opublikowano

Advany są rewelacyjne :decayed:

poważnie ? miałem już brać Conti ale ..... jak tak czytam net to wszyscy piszą że Yoko są wyjebiste

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

wszsytkiego najlepszego chopaki :cool1:

Opublikowano

Siema :hi:

Orientujecie się czy ta przetwornica podejdzie do bi-xenonu?

ewentualnie czy da się coś z nich zrobić poza sprzedażą?

Posiadam Takie a planuję zakup lampek BI-x.

077f6fd86f160eabm.jpg

pozdro

Opublikowano

Co byście nie byli poszkodowani, to życzę Wam tego samego co moskalowi & TOMow, chłopaki

:banan3::boobs:

PS Nosfer, odpocząłbyś w swoje święto, a nie tak ryjesz na forum :naughty:

Aaaa, chyba że Prezes pozwolił Ci trochę poszaleć w święto i wątki hurtem do kosza :naughty:

Opublikowano

Hurt zawsze lepszy niż detal :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.