Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

Orientujecie się czy ta przetwornica podejdzie do bi-xenonu?

ewentualnie czy da się coś z nich zrobić poza sprzedażą?

Posiadam Takie a planuję zakup lampek BI-x.

077f6fd86f160eabm.jpg

pozdro

Proszę nie robić OT :cool1:

:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzwonił mechanik ze Parówa zrobiona , na ciepłym silniku pracuje bardzo ładnie , w tej chwili wystudzaja motor żeby sprawdzić co bedzie na zimnym :>

Opublikowano

dzwonił mechanik ze Parówa zrobiona , na ciepłym silniku pracuje bardzo ładnie , w tej chwili wystudzaja motor żeby sprawdzić co bedzie na zimnym :>

czyli dolot zassał twoja stara śmierdzącą skarpetkę i dlatego nie chciała chodzić równo??

Opublikowano

czyli dolot zassał twoja stara śmierdzącą skarpetkę i dlatego nie chciała chodzić równo??

nie powiedzial mi co było grane , jak bedzie pewny ze auto jest w 100% sprawne wszystko mi wyjaśni.

Opublikowano

czyli skarpeta... mówiłem ci żebyś nią nie zatykał dolotu :gwizdanie:

Opublikowano

czyli skarpeta...

musze ci powiedzieć ze jest to całkiem możliwe :kox: :gwizdanie:

jesli tak bedzie to sie chyba ugryze w czubek chója przy mechaniku :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ale by jaja byly jakby wyjal szmate z FMICa :polew: :polew:

Opublikowano

Siema :hi:

Orientujecie się czy ta przetwornica podejdzie do bi-xenonu?

ewentualnie czy da się coś z nich zrobić poza sprzedażą?

Posiadam Takie a planuję zakup lampek BI-x.

077f6fd86f160eabm.jpg

pozdro

haloo ktoś coś może wie? :polew:

Opublikowano

trzeba cos puknac wreszcie, tylko niech sie W11 skonczy :naughty: :naughty:

Opublikowano

Flyer, Nosfer najlepszego :> :> :>

A kim Ty jesteś Dziewczyno :mysli:

:decayed:

Ło Jezusicku.

Znowu jakieś urodziny.

No, to najlepszego.

Flajer? Flajer?

MOSKAL???

Żadnego nie znam.

Długo są na Forum?

Ile dali za Moda?

:mysli:

Opublikowano

Flajer? Flajer?

MOSKAL???

Żadnego nie znam.

Długo są na Forum?

nie przejmuj się ja tez nie znam

chyba nowicjusze jakies :mysli:

aaaa i Bryni już nie ma, nawet się nie pożegnała :confused4:

a tej Ani to tez nie znam :mysli:

zresztą ja teraz prawie nikogo tu nie znam, z obiegu wypadłem :wink4::decayed::kox:

Opublikowano

Siema.Do roboty bydlaki :kox:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

tylko niech sie W11 skonczy :naughty: :naughty:

kto ogląda ??? ty czy konkubina ???[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 06:36_________________________________________________któż z naszych zielonych wpadł w "kropkomanie" ???

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zawor_upustowy_blow_off_bov_w_tdi-t95410.0.html[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________pany potrzebuje schemat podłączenia wężyków do N75 w AEB , bo nie jestem pewny czy mam prawidłowo podpięte :wink4:

Opublikowano

MOSKAL???

Żadnego nie znam.

Długo są na Forum?

Ile dali za Moda?

:mysli:

A Ty kim jesteś ? :cool1:

Opublikowano

pany potrzebuje schemat podłączenia wężyków do N75 w AEB , bo nie jestem pewny czy mam prawidłowo podpięte :wink4:

ponawiam prośbe :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

Orientujecie się czy ta przetwornica podejdzie do bi-xenonu?

ewentualnie czy da się coś z nich zrobić poza sprzedażą?

Posiadam Takie a planuję zakup lampek BI-x.

077f6fd86f160eabm.jpg

pozdro

haloo ktoś coś może wie? :polew:

Nie bedzie

Opublikowano

Siema :hi:

Orientujecie się czy ta przetwornica podejdzie do bi-xenonu?

ewentualnie czy da się coś z nich zrobić poza sprzedażą?

Posiadam Takie a planuję zakup lampek BI-x.

077f6fd86f160eabm.jpg

pozdro

nie

Opublikowano

Dzięki bardzo. :>

a miało być tak pięknie :embarrassed:

będę rezać zwykłe na czarne.

pozdro :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.