Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu nie sciagnales do wawy?

bo laweta 1500pln

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czemu nie sciagnales do wawy?

bo laweta 1500pln

przed lomiankami 70zl za dobe tylko nie mam haka :confused4:

Opublikowano

u mnie diagnoza - wysrał sie napinacz i pasek sie leciutko poluzował i sie rozrząd rozpierdolił :thumbdown:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

moskal ale Ty masz przygody z tą parówką.. [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 11:03_________________________________________________Wyniki-g%C5%82osowania-Fanklub-Motoryzacyjny-2010_1266793050591.png

Chociaż w czołówce się załapaliśmy

Opublikowano

przed lomiankami 70zl za dobe tylko nie mam haka :confused4:

spoko loko , ja juz wracam Tirem :kox:

najgorsze ze kase na soft + zmiane podtlenku wpierdole w naprawe , nic juz w tej kórwie nie robie , pier**le , ja jej dogadzam a ona mi kłody pod nogi :thumbdown:

Opublikowano

_________________________________________________Wyniki-g%C5%82osowania-Fanklub-Motoryzacyjny-2010_1266793050591.png

Chociaż w czołówce się załapaliśmy

Tam jakieś jaja się działy z tym głosowaniem. A6klub.pl przed jego zakończeniem oficjalnie wycofało się z niego ze względu na wałki właśnie

Opublikowano

Buba, to Twoja strychnina jeszcze na gwarancji i jeździsz do ASO? :shocked:

:lol1:

A jak, kiedys pojechalem z ciekawosci zapytac ile wymiana oleju w skrzyni to pan powiedzial tysiac złociszy. od tamtej pory jestem stalym klientem :sarcastic:

Opublikowano

A jak, kiedys pojechalem z ciekawosci zapytac ile wymiana oleju w skrzyni to pan powiedzial tysiac złociszy. od tamtej pory jestem stalym klientem :sarcastic:

Podobnie jak ja :sarcastic:

Na przegląd zerowy po sprowadzeniu auta pojechałem do Szewczyka na Radzymińską.

Filtry i olej miałem swój. Nie było to przeszkodą by ze mnie zedrzeć :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

Czy z okolic Ursusa lub Włoch mógłby mi pożyczyć dzisiaj film na BD? Nie ukrywam ze sprawa pilna.

Opublikowano

Siema :hi:

Czy z okolic Ursusa lub Włoch mógłby mi pożyczyć dzisiaj film na BD? Nie ukrywam ze sprawa pilna.

http://www.bhv.pl/r/?town=3&page=2

Ryżowa

Opublikowano

Siema :hi:

Czy z okolic Ursusa lub Włoch mógłby mi pożyczyć dzisiaj film na BD? Nie ukrywam ze sprawa pilna.

http://www.bhv.pl/r/?town=3&page=2

Ryżowa

:hi:

Opublikowano

Moskalowi parówa się zepsuła, więc na forum żałoba...

Cisza jak nigdy... (czyt. jak w weekend)

Opublikowano

nie jest tak źle , zaraz musze sie najebać :kox:

Opublikowano

moskal moze wpadne na kawe dzisiaj :mysli: ale moge byc pozno :gwizdanie:

Opublikowano

moskal moze wpadne na kawe dzisiaj :mysli: ale moge byc pozno :gwizdanie:

dzisiaj niestety wychodze sie najebać ,ale bardzo serdecznie zapraszam jutro lub w niedziele :good:

Opublikowano

moskal moze wpadne na kawe dzisiaj :mysli: ale moge byc pozno :gwizdanie:

dzisiaj niestety wychodze sie najebać ,ale bardzo serdecznie zapraszam jutro lub w niedziele :good:

eeeee.... :thumbdown:

Opublikowano

eeeee.... :thumbdown:

no chyba ze chcesz sie najebać ze mną ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurrr... niech mi ktoś poleci jakąś sprawdzoną taśmę do listew - moje carbony na przednich drzwiach zaczęły na środku odstawać.. kupiłem 3M'a niby do listew samochodowych przeznaczona, ale shit totalny - nie wydaje mi się, że da radę.. za słabo klei.. =/

Opublikowano

kurrr... niech mi ktoś poleci jakąś sprawdzoną taśmę do listew - moje carbony na przednich drzwiach zaczęły na środku odstawać.. kupiłem 3M'a niby do listew samochodowych przeznaczona, ale shit totalny - nie wydaje mi się, że da radę.. za słabo klei.. =/

a spróbuj klejem na gorąco , takim z pistoletu , na bank bedzie trzymać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.