Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak nie bolid jak wsiadlem pozniej do swojej to myslalem ze ktores koło mi trzyma i nie moga jechac :mrgreen:

Znam to uczucie.Jak pierwszy raz prowadziłem RS4 i później wsiadłem do 1.8T to byłem pewien , że coś się popsuło albo mi dywanik wszedł pod pedał gazu :lol::lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie to kiedy nastepny spot jacys chetni :?: :mrgreen:

Opublikowano

Tak jak ostatnio pierwszy sie zgłaszam, kiedykolwiek byle po 18 :D, może tak by tym razem troszkę więcej osób było ;)

Opublikowano

Wiedzialem ze na Ciebie to Bartek można liczyc. Co do godziny to na bank 19:00

Wiesz jak powiesz ze przewieziesz kazdego kto sie pojawi na spocie to ludziow sie pojawi :mrgreen:

Opublikowano

Nie ma sprawy :D jeśli to ma pomóc :D. Ale sądzę, że jest już u nas dużo ciekawszych a4 :)

Opublikowano

Moze i jest troche ciekawych A4 w Stolicy tylko nie chca sie pokazać zobaczymy ilu bedzie chetnych to zapodam jakis scisly termin. Tylko tym razem sprawdze miejscowe czy nie bedzie zapelniona po brzegi jak ostatnio :shock:

Opublikowano

ja w czwartek jade do wawki, wiec jakby co to sie pisze na Wasz spocik :D , tak samo bede w przyszlym tyg. ale nie wiem dokladnie w ktory dzien, jakby co to tez sie pisze jak wymierze akurat dobry dzien :)

Opublikowano

Echh całe tłumy chętnych :( narazie

Opublikowano

Spokojnie nie ma co sie denerwować w wawie jest duzo A4 i mysle ze beda chętni :wink:

Opublikowano

ja wczoraj miałem 39C więc na spotkania na razie nie pisze się :cry:

przynajmniej w tym tygodniu, po weekendzie zobaczy się :)

Opublikowano

No Krzysztof spokojnie kuruj sie tam a my na Ciebie poczekamy :)

Zycze powrotu do zdrowia.

Opublikowano

Dzięi Łukasz, robie co mogę, żeby sie wykurować....w zasadzie powinienm w łożku leżeć teraz :(

Powtórze pytanie do Bartte z inego tematu:

zabrałeś już te EVO z Blue City? dzisiaj ich już nie było

trzeba było rzucić cynk, pracuję obok, wyskoczył bym wyprowadzić jedną sztuk :D

Opublikowano

Hej :)

Tak zabralismy je juz w piatek zdaje sie :), po 23 wiec raczej by cie nie bylo :). masakra z wyjazdem byla :) po 1cm od lusterka na strone mommentami, nawet kumpel przytarl lekko drzwi w jednej :|

Kuruj sie jak najszybciej :) i do zobaczenia!!! :D

[ Dodano: 2006-03-11, 14:42 ]

No ludzie co jest z wami? :D, temat następnego spotu w Wawce umarł :|

Opublikowano
Ja bym proponowal jakis supermarket wieczorem, parking pietrowy, albo podziemny (zima). Najlepiej cos niedlaeko centrum wola park, blue city, reduta... W koncu spotkam moze kogos z takim samym silniczkiem jak moj :wink:

[ Dodano: 2006-03-11, 22:38 ]

A ilu nas jest??:)

będzie wielu:) :mrgreen:

[ Dodano: 2006-03-12, 09:37 ]

z warszawy nie jestem, a;e chętnie poznam miłośników A4

Opublikowano

No kurde przegapiłem pierwszego spota , zrobie wszystko zeby byc na drugim:)Piszcie tylko kiedy i gdzie

Opublikowano

To ustalmy juz jakiś termin :) , i miejsce najlepiej właśnie na jakimś parkingu podziemnym gdzie nie ma dużosamochodów, może np w forcie wola na dole. Jest dość ciepło i pusto po 20.

Opublikowano

Ja raczej zawsze jestem wieczorkiem wiec sie dostosuje do was.

Ps. bartte ale żeś sobie intercooler zaj***ł :shock: :mrgreen:

Opublikowano
Ps. bartte ale żeś sobie intercooler zaj***ł

jakbyś wpadł na pierwszy spot to być na żywo zobaczył i przejażdżkę nawet zaliczył :D

Opublikowano

Panowie ja tam jestem otwarty na propozycje i czekam na termin :wink:

Opublikowano

Taki malenki :oops:

Łukaszu pierwszy termin Ty zaproponowałeś więc kontynułuj tradycję :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.