Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka cześć silnika. Taka mała

ty tez jestes mała część silnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szekla to jest takie ucho ze śrubą do przyczepiania lin , haków itp

szekla78.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ps3 jest póki co nieprzerabialna.. :wink4:

To już tylko kwestia czasu..

I Ps2 nie równa się PS3. Ja tak nie powiedziałem :tongue4:

Opublikowano

Ps3 jest póki co nieprzerabialna.. :wink4:

To już tylko kwestia czasu..

Pracujesz nad tym :mysli::decayed:

Opublikowano

Moskal, wiem :decayed::naughty:

Pływałem kilka razy na żaglówkach .... :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________MoorPH kodowanie 512bitowe Sony i indywidualne klucze rozwala w 5 minut :decayed:

Opublikowano

I Ps2 nie równa się PS3. Ja tak nie powiedziałem :tongue4:

Ps2 była lepsza na starcie i niz ps3. no i na Ps3 nigdy nie wyjdzie tyle za***istych gier :wink4:

Opublikowano

Ps3 jest póki co nieprzerabialna.. :wink4:

To już tylko kwestia czasu..

Pracujesz nad tym :mysli::decayed:

Odmawiam udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

Lew Rywin Style [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:18_________________________________________________

I Ps2 nie równa się PS3. Ja tak nie powiedziałem :tongue4:

Ps2 była lepsza na starcie i niz ps3. no i na Ps3 nigdy nie wyjdzie tyle za***istych gier :wink4:

Co racja to racja..

No a jeszcze PSX :) [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:21_________________________________________________

MoorPH kodowanie 512bitowe Sony i indywidualne klucze rozwala w 5 minut :decayed:

No baa.. Podpinam PS3 pod VAG'a

Opublikowano

i jeszcze tylko nagrywarka BR :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi:

Czy ktoś mógłby wziąć dziś VAGA ew. tylko laptopa z programem bo kabel mam. Mam problem z autem a niestety mój lapek dział tylko z kabla.

Oczywiście po wyścigach :kox:

Ja dziś wezmę.

Opublikowano

Siemka :hi:

Czy ktoś mógłby wziąć dziś VAGA ew. tylko laptopa z programem bo kabel mam. Mam problem z autem a niestety mój lapek dział tylko z kabla.

Oczywiście po wyścigach :kox:

thx :>

Ja dziś wezmę.

Opublikowano

Dobra kto ma dostęp do akumulatorów w dobrej cenie? :gwizdanie:

Opublikowano

Aydaho?

:lol1:

:wink4:

Opublikowano

Do ktorej zwykle siedzicie? Ja moglbym wpasc po 21 tylko zastanawiam sie czy ktos jeszcze bedzie :rolleyes:

Opublikowano

Do ktorej zwykle siedzicie? Ja moglbym wpasc po 21 tylko zastanawiam sie czy ktos jeszcze bedzie :rolleyes:

:wallbash: od 21-szej to tor zarezerwowany dopiero jest ,więc się nie martw że nikogo nie będzie :kox::polew:

Na początku każdej strony masz szczegóły gdzie i o której itd..... czytaj to będziesz wiedział co i jak :naughty:

Opublikowano

Do ktorej zwykle siedzicie? Ja moglbym wpasc po 21 tylko zastanawiam sie czy ktos jeszcze bedzie :rolleyes:

:wallbash: od 21-szej to tor zarezerwowany dopiero jest ,więc się nie martw że nikogo nie będzie :kox::polew:

Na początku każdej strony masz szczegóły gdzie i o której itd..... czytaj to będziesz wiedział co i jak :naughty:

nie denerwuj sie, zlosc pieknosci szkodzi :decayed:

Opublikowano

Dzię

Do ktorej zwykle siedzicie? Ja moglbym wpasc po 21 tylko zastanawiam sie czy ktos jeszcze bedzie :rolleyes:

:wallbash: od 21-szej to tor zarezerwowany dopiero jest ,więc się nie martw że nikogo nie będzie :kox::polew:

Na początku każdej strony masz szczegóły gdzie i o której itd..... czytaj to będziesz wiedział co i jak :naughty:

Dziex...wiesz jak to jest z tymi nowymi :decayed: Dobrze, ze napisales bylem pewny, ze spot i dzis pod Arkadia :no:
Opublikowano

Buba :baseball::silacz:

EnDrIu jaki nowy 44 wiadomości wstydził byś się że o takie rzeczy pytasz :tongue4:

Opublikowano

Buba :baseball::silacz:

:friends::kwiatek:

Opublikowano

Dobra kto ma dostęp do akumulatorów w dobrej cenie? :gwizdanie:

Tom77, ja ostatnio zakupiłem i jestem zadowolony :good:

Opublikowano

Buba :baseball::silacz:

:friends::kwiatek:

Luzik , ale dupci dupci nie będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kupony ukradles sasiadkom?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.