Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pozniej bedziesz na czacie sieedzial

grubas

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już se pograłem. Zapraszam jutro lub pojutrze

Opublikowano
  • Autor

a pozniej bedziesz na czacie sieedzial

grubas

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chłopaki gramy jakoś w kosza ? ktoś w ogóle obczaja ten sport ? :evil::kox:

Jestem za :good:

Opublikowano

siemacie dziewczęta :hi:

Właśnie! A pro po Nicka, ktoś mi coś obiecał :gwizdanie:

sory stary , zapomniałem , juz pisze PW do Scarlett :good:

chłopaki gramy jakoś w kosza ? ktoś w ogóle obczaja ten sport ? :evil::kox:

Ja obczajam i moge :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Zrób sobie spaghetti i nie zawracaj d*py , :polew:

Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Ja ci wyrezam turbo VAGiem :decayed:

Opublikowano

Hey hej heloł..

Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Ja Ci zrobię loga ... pod okiem :naughty: odezwij się na gg Italiano Milano :decayed:

Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Ja Ci zrobię loga ... pod okiem :naughty: odezwij się na gg Italiano Milano :decayed:

Sorki, ale mam wszystko na laptopie, siedzę zupełnie na innych komputerach. Dzisiaj będę go miał, to ci podeślę.

Opublikowano

spoko ... log mi nie jest tak bardzo potrzebny ale przeczytaj priva

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema, jestem nowy. Czy ktoś zrobi mi logi dziś na spocie?

Zrób sobie spaghetti i nie zawracaj d*py , :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Oniak kurva - iś libe diś !!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema mordeczki :hi:

Potrzebuje dzisiaj :vaglogi: i sprawdzić turbiny co w końcu z nimi jest. Miał niby być kolega od jasnej RS4 i mi to zrobić ale nie wiem czy napewno wpadnie. Jak ktoś ogarnia jak to zrobić (sprawdzenie ciś niedoładowania czy co tam) to weźta te swoje kompiutry i pomóżcie. :decayed:

A tak w ogóle to robimy jakieś gokarty dzisiaj czy jak?

Opublikowano

Pany prosbe mam. Wezcie na spota kable. Probowalem podpiac swoj telefon ale nie widzi mojego kabla. Moze przez to ze jest za 50zl :mysli: moze z jakimis lepszymi zadziala. w programie nie ma za bardzo mozliwosci ustawienia czegokolwiek a fajnie by bylo WAG'owac komem :naughty:

Opublikowano

Probowalem podpiac swoj telefon

a robi toto logi ????

Opublikowano

Probowalem podpiac swoj telefon

a robi toto logi ????

podobno robi ale nie potwierdze dopóki nie sprawdze...

Opublikowano

A co masz za fejs?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.