Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany zna ktos jakas stacje diagnostyczna co robi przeglady bez zbednego czepiania sie szczegulow ?

mam nie ori xenonki + brak spryskow a chcialbym miec przeglad :P

tak - pisz na PW[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:29_________________________________________________

Coś przegapiłem :embarrassed:

taaa mój wyjazd z Arkadii :disgust::thumbdown:

Co jest Gregory :naughty: coś się zjebało :thumbdown::mysli:

Kolkov staranował policyjną KIA, potem zbiegł ostrzeliwując pościg gradem pocisków z AK47 ....

za tydzień każdy ma mieć po 2 patole dla Pana Kolkova i BEZ żadnych pytań

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Coś przegapiłem :embarrassed:

taaa mój wyjazd z Arkadii :disgust::thumbdown:

Co jest Gregory :naughty: coś się zjebało :thumbdown::mysli:

Kolkov staranował policyjną KIA, potem zbiegł ostrzeliwując pościg gradem pocisków z AK47 ....

za tydzień każdy ma mieć po 2 patole dla Pana Kolkova i BEZ żadnych pytań

:decayed:

:siema: Wszystkim :hi:

Adaś a tak na poważnie :mysli:

Opublikowano

co tu kórwa talka cisza ??? gdzie łajzy jesteście ???? :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za tydzień każdy ma mieć po 2 patole dla Pana Kolkova i BEZ żadnych pytań

dobrze prawisz przyjacielu barret.gif

_________________________________________________

a tak naprawdę, przyjeb... kolesiowi w hak przy wyjeździe, nic się nie stało, u mnie mała ryska na zderzaku u niego rdza z haka wytarta, ale koleś się uparł, że chce oświadczenie. Jak już mu napisałem to oświadczenie to powiedział że on nie musi mi nic podpisywać, że po co w dwóch egzemplarzach owe oświadczenie i nie chce się ze mną szarpać i wzywa policję :wallbash: Tosik był w podobnym szoku co ja bo koleś jakiś pierd... :thumbdown: Policaj przyjechali, spisali, mandat mi dali, a kolesia wyśmiali, że do takiej pierdoły im d*pę zawraca. W ogóle to policjanci wyluzowani, powiedzieli że koleś i tak nic nie dostanie i tak i niepotrzebnie tylko mi problemów z mandatem baran narobił :kwasny:

Generalnie jakby ktoś z Was spotkał na swojej drodze Krzysztofa Czmiela z Kielc, jeżdżącego bordową Octavią TK 18989, proszę przekazać mu soczystego kopa w dupe :hi:

Opublikowano

Pany co ze spotami - przenosimy Lukas co Ty na to :mysli: :gwizdanie:

Moskal zaspałeś do nie fikaj :polew: :polew: :polew:

Kolkov jak go namierzę :baseball: to go ch*ja wyciągnę za fraki a samochodu .

Opublikowano
  • Autor

co tu kórwa talka cisza ??? gdzie łajzy jesteście ???? :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

a Ty gdzie się szlajasz :?:

Kolkov jak go namierzę :baseball: to go ch*ja wyciągnę za fraki a samochodu .

:good:

Opublikowano

OMG .... Kolkow ..... osłów jak widać nie brakuje. Mój brat miał podobną sytuację bo jechał z żoną i się na wąskiej drodze stuknęli lusterkami. Debil wezwał policję ... miśki zaproponowali po 300 dla każdego bo współwina :polew: to mu szybko przemówiło do rozsądku.

Opublikowano
Moskal zaspałeś do nie fikaj :polew: :polew: :polew:

ty stara pierdoło , nie zaspałem , tylko myślałem ze sie przywitałem a sie nie przywitałem :kox: :kox: :kox: :kox:

ja nigdy nie zasypiam :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal - żużel :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

OMG .... Kolkow ..... osłów jak widać nie brakuje. Mój brat miał podobną sytuację bo jechał z żoną i się na wąskiej drodze stuknęli lusterkami. Debil wezwał policję ... miśki zaproponowali po 300 dla każdego bo współwina :polew: to mu szybko przemówiło do rozsądku.

daj spokój gość pojeb... jakiś, zero pojęcia o niczym, jeszcze wmawiał mi, że ramką od tablicy rej. porysowałem mu zderzak za hakiem :wallbash:

Opublikowano
Moskal zaspałeś do nie fikaj :polew: :polew: :polew:

ty stara pierdoło , nie zaspałem , tylko myślałem ze sie przywitałem a sie nie przywitałem :kox: :kox: :kox: :kox:

ja nigdy nie zasypiam :gwizdanie:

Tylko nie pierdoło :wallbash::polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 13:28_________________________________________________

OMG .... Kolkow ..... osłów jak widać nie brakuje. Mój brat miał podobną sytuację bo jechał z żoną i się na wąskiej drodze stuknęli lusterkami. Debil wezwał policję ... miśki zaproponowali po 300 dla każdego bo współwina :polew: to mu szybko przemówiło do rozsądku.

daj spokój gość pojeb... jakiś, zero pojęcia o niczym, jeszcze wmawiał mi, że ramką od tablicy rej. porysowałem mu zderzak za hakiem :wallbash:

A gdzie Koledzy :mysli: .... nie pomogli :bokser: Tosik nie miał klucza do kół w bagażniku :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal - żużel :good::wink4:

przyjeżdżasz ???? co z sobotą ?? melduj staremu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal - żużel :good::wink4:

przyjeżdżasz ???? co z sobotą ?? melduj staremu :naughty: :naughty: :naughty:

Sobota - niedziela.. Ja pier**le.. Ale weekend :tongue4:

Opublikowano

Moskal - żużel :good::wink4:

przyjeżdżasz ???? co z sobotą ?? melduj staremu :naughty: :naughty: :naughty:

Sobota - niedziela.. Ja pier***e.. Ale weekend :tongue4:

w sobote wieczorem ogień , pojedziesz do domu odpocząć , w niedziele wstaniesz ,pochorujesz ździebko , zjesz objadek , o 15:00 wsiadasz w auto , podjeżdżasz do sklepu po browar , przyjeżdżasz do GM , oglądamy 2 meczyki/pijemy browary , o 20:00 do domu. FINAŁ

co ??? chójowy łikend ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

ŁIKEND BAJKA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Weekend jak talala :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Weekend jak talala :gwizdanie: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w sobote wieczorem ogień , pojedziesz do domu odpocząć , w niedziele wstaniesz ,pochorujesz ździebko , zjesz objadek , o 15:00 wsiadasz w auto , podjeżdżasz do sklepu po browar , przyjeżdżasz do GM , oglądamy 2 meczyki/pijemy browary , o 20:00 do domu. FINAŁ

co ??? chójowy łikend ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

ŁIKEND BAJKA

stare chlejusy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.