Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko spoko ..thalia będzie stałym bywalcem ....a Norbi dlaczego dzisiaj nie suszył na spocie :bicz3:

Złamała mnie jakaś choroba weneryczna i mocze odwłok w roztworze kwasu solnego :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze kilka takich spotow i bedziemy bili rekordy potrzebujemy 58 aut :decayed: i po co nam zloty jak na spotach jest wiecej aut :notworthy: najlepsza byla ostatnia rozmowa o alarmach :D

Dobra dobra, ale przyznasz, że pomysły ciekawe :>

Opublikowano

spoko spoko ..thalia będzie stałym bywalcem ....a Norbi dlaczego dzisiaj nie suszył na spocie :bicz3:

Złamała mnie jakaś choroba weneryczna i mocze odwłok w roztworze kwasu solnego :polew:

o biedactwo :D tak to jest, jak sie gdzies szlajasz, a nie przyjezdzasz na spoty :polew:

Opublikowano

ja juz popijam piwko u znajomych - milo bylo was poznac - do nastepnego razu!! :notworthy:

Opublikowano

ja juz popijam piwko u znajomych - milo bylo was poznac - do nastepnego razu!! :notworthy:

no nam rowniez bylo milo was poznac :) zapraszamy czesciej :naughty:

A tak wogole to fajnie, ze nowi sie w koncu pojawili.....

I jak zawsze spocik kox :th:

ps. dzieki za zmiane zaroweczek :notworthy:

Opublikowano

dotarłem do domu... bilans powrotu: 80km w niecałą godzinkę, spalanie hmm :wink4:... wrażenia ze spotu: bezcenne :naughty: i tak jak Angela napisała "spocik kox" :dance:

Opublikowano

a gdzie reszta? pewnie jeszcze sie spotuje :D

LukaszkuR tak jechalam dzis za Toba......i czemu Ty chlopcze drogi nie masz rameczek? :tongue4:

Opublikowano

Bo on ma jakies marki :blink:

Opublikowano

LukaszkuR tak jechalam dzis za Toba......i czemu Ty chlopcze drogi nie masz rameczek? :tongue4:

Niestety nie posiadam. Zawsze jeździłem z tymi ramkami z takimi napisami i tak już się przyzwyczaiłem, że tak już mam :tongue4:

Opublikowano

Bo on ma jakies marki :blink:

moge mu dac w prezencie klubowe :> tylko czy bedzie chcial :mysli:......bo moze woli te jakies marki......

Opublikowano

Byłem po raz drugi i było świetnie.

Szkoda, że wszystkich ników nie zapamiętałem, ale poprawie się za tydzień :>.

Opublikowano

Byłem po raz drugi i było świetnie.

Szkoda, że wszystkich ników nie zapamiętałem, ale poprawie się za tydzień :>.

nie wiem czy to sie da tak zapamiętać ;) ja też jeszcze nie wszystkie pamiętam

Opublikowano

krzyniek: moj pewnie pamietasz po tym jak sie logowalem do Waszego domku w kaletce :D

Opublikowano

krzyniek: moj pewnie pamietasz po tym jak sie logowalem do Waszego domku w kaletce :D

nom :) tego nie da sie zapomnieć ;) (a i dzięks za kieliszek, wtedy był bardzo przydatny :naughty:)

Opublikowano

moge mu dac w prezencie klubowe :> tylko czy bedzie chcial :mysli:......bo moze woli te jakies marki......

Dziękuję za propozycje, ale na razie nie skorzystam :D

Ale zapamiętam co i jak :tongue4:

Opublikowano
nie wiem czy to sie da tak zapamiętać wink ja też jeszcze nie wszystkie pamiętam

da sie da......ja wszystkie pamietam :wink4: no oprocz dwoch kolegow nowych dzisiaj.....tych co byli pierwszy raz....

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 23:31 _________________________________________________

Dziękuję za propozycje, ale na razie nie skorzystam grin

o Ty.....gardzisz klubowymi :D

Opublikowano
nie wiem czy to sie da tak zapamiętać wink ja też jeszcze nie wszystkie pamiętam

da sie da......ja wszystkie pamietam :wink4: no oprocz dwoch kolegow nowych dzisiaj.....tych co byli pierwszy raz....

no i pewnie oprócz "tych" z Piotrkowa :naughty:

Opublikowano

No tak, ale byłaś już parę razy.

Ale spoko, nadrobię zaległości.

Opublikowano

może lukaszr woli ramki w stylu (widziałem na żywca na rondzie) "Toruń przeprasza za radio Maryja"

Opublikowano

sympatyczne spotkanie :) miło było Was poznać, postaram się częściej wpadać

pzdrw

ShamaN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.