Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla ciebie to Vigor Silver :good:

To ten prezent urodzinowy dla mnie :mysli: .... :kox: :gwizdanie:

Danke Gregory :notworthy: ..... :polew: :polew: :polew:

Sąsiad na zdrowie ,jak by co - to ja śmigam :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema cyce :hi:

PIXI przypomnij mi dzisiaj zebym Ci złożył osobiście spóźnione życzenia ;)

A tak wogole to przyjade z koleżanką kontuzją :P

rozerwana torebka stawowa w lewej kostce. Ale było zacnie w hói :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: Kali

....przypomne Ci jak sam nie zapomnę ( :polew: :polew: :polew: )

Opublikowano

....przypomne Ci jak sam nie zapomnę ( :polew: :polew: :polew: )

i tu moze byc problem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

....przypomne Ci jak sam nie zapomnę ( :polew: :polew: :polew: )

i tu moze byc problem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Buba :bicz3: jak będziesz miał 4 z przodu to pogadamy :thumbdown: jak dożyję :polew: :polew: :polew:

Będziesz na spocie :mysli:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew::kox:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox:

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Opublikowano

BEdziesz na spocie :mysli:

Niet :no: od soboty do soboty mam maraton i kazda noc spedzam w pracy. juz mnie c**j strzela bo zawsze mam dyzur we wtorki :wallbash:

Opublikowano

BEdziesz na spocie :mysli:

Niet :no: od soboty do soboty mam maraton i kazda noc spedzam w pracy. juz mnie ch***j strzela bo zawsze mam dyzur we wtorki :wallbash:

No to na następny wdepniesz chyba :wallbash: wyluzować się :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox:

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Z połączenia tego i tego :kox::cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox:

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Z połączenia tego i tego :kox::cool1:

:good::wink4: ...... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BEdziesz na spocie :mysli:

Niet :no: od soboty do soboty mam maraton i kazda noc spedzam w pracy. juz mnie ch***j strzela bo zawsze mam dyzur we wtorki :wallbash:

No to na następny wdepniesz chyba :wallbash: wyluzować się :wink4: :gwizdanie:

calkiem mozliwe ale do nastepnego wtorku jeszcze sporo czasu...

Opublikowano

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

ma ktos audatex?

Opublikowano

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew: :polew:

Krzyniu :rant: :ranting1: .....:no4: :doh1: :laghing2:

Opublikowano

siema dziewczyny :hi:

Opublikowano

bry wszystkim :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 06:52_________________________________________________

Sąsiad z czego się cieszysz :mysli: z 4 z przodu , czy długości życia mojego ... :naughty:

Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew: :polew:

Krzyniu :rant: :ranting1: .....:no4: :doh1: :laghing2:

:naughty:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.