Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Blue City

tam to jakos jest za ciasno

Arkadia

strasznie wieje

Fort Wola

:notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi. Najlepsze jest centrum ale tam nie ma nic co by nam odpowiadalo powierzchniowo i cieplnie.

Dokładnie.

A słuchajcie co z tymi centrami:

Carrefour Bemowo

Arkadia (parkingów sporo na tych najniższych i najwyższych poziomach - tam się spotykają ludzie A3)

Klif na okopowej (tam jest też fajnie na ostatnim piętrze)

Galeria Mokotów (też jest sporo miejsca i tam będzie na pewno cieplej, bo jest on dobrze osłonięty)

Opublikowano

O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi.

OK, ale może w ramach równowagi przeniesiemy się teraz na "tą" stronę Wisły skoro tyle czasu spotykaliśmy się po "tamtej" stronie :) Blue City, Arkadia, Wola Park, Fort Wola czekają :)

Akurat jak się wyniosłam z Twojej "tej" strony Wisły na moją "tę" stronę Wisły to będziemy jeździć tam gdzie wcześniej mieszkałam jakaś ironia losu. Nie zmienia faktu, że z przyjemnością będę dojeżdzać nawet jak będę mieć tak daleko.

Opublikowano

Nie ma co marudzic, ze daleko. Ja mam do promenady jakies 75km z obecnego miejsca zamieszkania, wczesniej dojezdzalem z okolic Carrefoura Bemowo :). Niedlugo bede dojezdzal spod lasku kabackiego.

Carrfour Bemowo - jestem na tak, parking zawsze prawie pusty, blisko do fastfoodow :P, jest tor gokartowy - jakby nam sie kiedys zachcialo.

Galeria Mokotow - ile razy w niej bylem, zawsze jest gesto i parking jakis taki malo przyjazny :)

Zasadnicze pytanie - co jest w FW? Jakis zamkniety parking, gdzie jest cieplo i dlatego tam mamy sie przeniesc na zime?

Opublikowano

Carrefour Bemowo

Arkadia (parkingów sporo na tych najniższych i najwyższych poziomach - tam się spotykają ludzie A3)

Klif na okopowej (tam jest też fajnie na ostatnim piętrze)

Galeria Mokotów (też jest sporo miejsca i tam będzie na pewno cieplej, bo jest on dobrze osłonięty)

O właśnie, zapomniałem o tych miejscach. Chyba najbardziej "Promenadopodobny" jeśli chodzi o warunki byłby parking Carefour.

BTW: Lukas, wyrezałeś już ten grill? Pochwal sie fotkami!

Opublikowano

Zasadnicze pytanie - co jest w FW? Jakis zamkniety parking, gdzie jest cieplo i dlatego tam mamy sie przeniesc na zime?

Fort Wola z tego co mi wiadomo

Opublikowano

Fort wola był spoko , w miare ciepło i klimat oki.

Opublikowano

Zasadnicze pytanie - co jest w FW? Jakis zamkniety parking, gdzie jest cieplo i dlatego tam mamy sie przeniesc na zime?

Fort Wola z tego co mi wiadomo

Co to jest FW, to wiem, pytalem o parking :P

Opublikowano

A mogę dostać adres Carrefoura na Bemowie, bo pojęcia nie mam gdzie jest.

Opublikowano

Co to jest FW, to wiem, pytalem o parking :P

Parking? No nie mów, że nie wiesz co to jest parking :):tongue4::polew:

Opublikowano

A mogę dostać adres Carrefoura na Bemowie, bo pojęcia nie mam gdzie jest.

Dokładnie na przeciwko lotniska Bemowo :)

Opublikowano

A mogę dostać adres Carrefoura na Bemowie, bo pojęcia nie mam gdzie jest.

Dokładnie na przeciwko lotniska Bemowo :)

:bicz3: :bicz3: bardzo śmieszne, jak bym wiedziała gdzie jest lotnisko :bicz: Adres poproszę

Opublikowano

no to FW pewnie zostanie.... :mysli:

ciekawe ile czasu zajmie przejazd z "pragi" do FW o 19 :mysli: a może jescze wybudują jakis fajny parking :polew: gdzieś po trasie.. :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 10:50 _________________________________________________

A mogę dostać adres Carrefoura na Bemowie, bo pojęcia nie mam gdzie jest.

Dokładnie na przeciwko lotniska Bemowo :)

:bicz3: :bicz3: bardzo śmieszne, jak bym wiedziała gdzie jest lotnisko :bicz: Adres poproszę

to jest ul. Powstańców Śląskich róg Piastów Śląskich :th:

Opublikowano

Ja będę zasuwać z Nowego Rembertowa to w ogóle koniec świata. Przy samym wylocie z Warszawy.

Opublikowano

:bicz3: :bicz3: bardzo śmieszne, jak bym wiedziała gdzie jest lotnisko :bicz: Adres poproszę

Carrefour Bemowo

Al. Powstańców Śląskich 126,

01-466 Warszawa

tel. 022 56 97 600

Współrzędne:

N 52,26393 ° (52 ° 15 ' 50,2 '')

E 20,93086 ° (20 ° 55 ' 51,1 '')

Czy to wystarczy ??

Opublikowano
Opublikowano

:bicz3: :bicz3: bardzo śmieszne, jak bym wiedziała gdzie jest lotnisko :bicz: Adres poproszę

Carrefour Bemowo

Al. Powstańców Śląskich 126,

01-466 Warszawa

tel. 022 56 97 600

Współrzędne:

N 52,26393 ° (52 ° 15 ' 50,2 '')

E 20,93086 ° (20 ° 55 ' 51,1 '')

Czy to wystarczy ??

Tak Łukaszu, teraz wystarczy. Dziękuję. :notworthy:

Opublikowano

malik... :chytry:

Opublikowano

Tak Łukaszu, teraz wystarczy. Dziękuję. :notworthy:

Ależ bardzo proszę :th:

Opublikowano

Teraz to juz trafie na pewno. Dzięki :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.