Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi też nie działa ten link... mam białe tło :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi też nie działa ten link... mam białe tło :thumbdown:

To zobaczcie tutaj:

http://kregaan.wrzuta.pl/obraz/qbCaHVfUzl/spalone_audi_a8

tu na pewno będzie działać tylko trzeba sobie powiększyć.

Opublikowano

Działa, działa. Ach ta vista. ale powiem ze zdjęcie fajne. Teraz bede mógł kupić silnik do mojego gocarta

:bicz2:

Opublikowano

Siema

Wreszcie mam chwilkę wolnego czasu :disgust: ale nasmarowaliście - rawie jak trylogia :polew:

Szukam map do tomtoma 6 na koma jak ktoś jest w posiadaniu to niech się wypucuje na pw albo gg :naughty:

Opublikowano

A jaką wersje masz teraz???

Opublikowano

A jaką wersje masz teraz???

Wersja aplikacji to 6.020 (8300)

sterownik GPS v1.20

mapa pl-cz-sk-hu, 652.1211 - szukam jakiejś nowszej :)

Opublikowano

najnowsza to 6.75 ale na polske nic nowego, ja sćiągnąłem sobie ją z torrenty.org wpisz tomtom i coś tam znajdziesz[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 23:12 _________________________________________________sorki wyszła nowsza

Opublikowano

najnowsza to 6.75 ale na polske nic nowego, ja sćiągnąłem sobie ją z torrenty.org wpisz tomtom i coś tam znajdziesz[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 23:12 _________________________________________________sorki wyszła nowsza

Moja ma pokrycie w 51% Polski a te inne w 34 :(

Opublikowano

Moje autko juz odebrane z naprawy wszystko działa, jeszcze jedna rolkę będę musiała wymienić, ale nie ma ciśnienia, więc w przyszłym miesiącu na spokojnie. No to we wtorek już na pewno będę. :>

Opublikowano
To margota? Bo fela podobna

Ej mi tu bez takich :P

Wypluj te słowa!!

Kiedyś już się garaż w którym stoi palił....

Opublikowano

Flyer, czy ja dobrze pamiętam, że coś z ono marudziliście, że siłowniki w klapie bagażnika Ci siadają?

Jeśli tak, to wstrzymaj sie z ewentualnym kupnem, bo ja mam odwrotny problem (zbyt mocne) może jak się podmienimy jednym to załatwi sprawę :mysli:

Pokombinujmy na następnym spocie.

Norbi. Tyle czasu Cię nie widzialem, ze zdążyłeś zapewne zapuścić brodę, ogolić się, wydepilować, znów zarosnąć, przytyć, schudnąć i 3 razy byc u fryzjera.[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 10:41:09_________________________________________________

BTW

Czy Wy również nie widzicie mojego nieśmiertelnego 69 w avatarze?

Opublikowano

Flyer, czy ja dobrze pamiętam, że coś z ono marudziliście, że siłowniki w klapie bagażnika Ci siadają?

Jeśli tak, to wstrzymaj sie z ewentualnym kupnem, bo ja mam odwrotny problem (zbyt mocne) może jak się podmienimy jednym to załatwi sprawę :mysli:

Się zgadza się. Moje tylko i wylacznie trzymaja klape w gorze oraz pomagaja ja podniesc. Sama do gory nie idzie.

Opublikowano
Czy Wy również nie widzicie mojego nieśmiertelnego 69 w avatarze?

Ja widze :decayed:

Opublikowano

Czy Wy również nie widzicie mojego nieśmiertelnego 69 w avatarze?

Widać widać ... jakie preferujesz pozycje :polew: :polew:

Opublikowano

Jak by ktoś miał jakieś zapasowe ramki na tablice do odsprzedania, to bym chętnie zakupił na następnym spociku. :dance:

Opublikowano

BTW

Czy Wy również nie widzicie mojego nieśmiertelnego 69 w avatarze?

Ja nie widze twojego avatara.

Opublikowano

Dziadku Witku, ja widzę Twoje avatara nawet jak śpie ;):kox:

Opublikowano
ja widzę Twoje avatara nawet jak śpie

no wlasnie biedaku ta pozycja tylko w snach odkad Q wyleciala :decayed:

Opublikowano

Dziadku Witku, ja widzę Twoje avatara nawet jak śpie ;):kox:

A co to za nowy Klubowicz? Musi być jakiś bardzo nowy, bo zielony kolor ma...

Coś wolno Ci idzie to malowanie Big Bena. Wracaj - u mnie remont łazienki trzeba zrobić przed zimą :kox:

Widać widać ... jakie preferujesz pozycje :polew: :polew:

Zodiakalny symbol raka :naughty::decayed:

Po zmianie serwera nadal mi się utrzymuja niejakie kłopoty z forum. Łaska boska, ze firma jeszcze nie zablokowała :D

Się zgadza się. Moje tylko i wylacznie trzymaja klape w gorze oraz pomagaja ja podniesc. Sama do gory nie idzie.

To dobrze. Jak się pomieniamy, to moze Twoja będzie szła sama w górę, a moja wreszcie bedzie się zamykać samodzielnie. Próby i decyzja na spocie. Howgh.[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 14:11:39_________________________________________________

Przypomnij mi się w poniedziałek na PW, to na spota zabiorę - chyba mam zbedne. ono dobrze gospodarzył :D

Jak by ktoś miał jakieś zapasowe ramki na tablice do odsprzedania, to bym chętnie zakupił na następnym spociku. :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.