Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:a4fan: jest zawsze piękna :>
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... wine za to,ze mnie nie bylo, ponosi ktos inny :wink4:

nie zwalaj na innych... no!

Opublikowano

... wine za to,ze mnie nie bylo, ponosi ktos inny :wink4:

nie zwalaj na innych... no!

Mowie szczera prawde :decayed::D

Opublikowano

Lusterko z przyciemnianiem automatycznym kosztuje 650 PLN

Kuuupiszzz miii? Proooszęęę... girl2.gif Oddam Ci swoje popsute cwaniak.gif

Opublikowano

ale mnie łukasz wczoraj zaskoczyłeś manewrem wjazdu na parking :D

myślałem że chcesz wyprzedzić autobus i pomykam za Tobą a tu zonk, łukasz hamuje i hamuje :decayed:

nie dałem rady za tobą nadążać, non stop ASR mi mrygał, jednak quattro w takich warunkach daje rade :quattro:

Opublikowano

Tak czulem Sebmis ze mozesz nie wiedziec co robie dlatego dawalem odrazu na chodniczek zebys mogl sie zmiescic na 3

:quattro: faktycznie daje rade :th:

Opublikowano

Angele spotkalem w poniedzialek. Przy moscie siekierkowskim. Radosnie zatrabilem a w odpowiedzi dostalem takie spojzenie jakby chciala wyjsc i od razu klepac :D

Opublikowano

Angele spotkalem w poniedzialek. Przy moscie siekierkowskim. Radosnie zatrabilem a w odpowiedzi dostalem takie spojzenie jakby chciala wyjsc i od razu klepac :D

hehe.......no co nie poznalam Cie :D

Musialam sie przyjzec kto to tak ostro, za mna pomykal :decayed:

Opublikowano

a jak bylo na spocie tak jak zawsze bylo 2 nowe auta ktore zapraszamy ponownie

heh.. :> ja byłem :kox: no i juz nie jestem dziewicą :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tylko, ze za te 180mln zbudowaliby co najwyzej 1 km autobahna :D

Opublikowano

Opowiedzcie troche co sie działo. Bo wczoraj moja ukochana :a4fan: zepsuła sie i o północy ściągałam ją z trasy ;(

Opublikowano

Opowiedzcie troche co sie działo. Bo wczoraj moja ukochana :a4fan: zepsuła sie i o północy ściągałam ją z trasy ;(

uuuuu grubo.. co się stało?? czyżby posypał się przegub, który było słychać na spocie??
Opublikowano

Opowiedzcie troche co sie działo. Bo wczoraj moja ukochana :a4fan: zepsuła sie i o północy ściągałam ją z trasy ;(

Nudy jak zwykle i nie miałem od kogo sępić szlugów :disgust:

Opublikowano

a działo się ...

wymiana filtra paliwka (2,5TDi), wykasowanie kilku błędów kompa :audi:, prezentacja oświetlenia badażnika avanta " like a xenon" :drool:, wymiana cennych informacji... :)

no i w moim przypadku , poznanie klubowiczy z Wawy :drunk: bom pierwysz raz był... :hi:

Opublikowano

No nowe postacie na spocie jak najbardziej pozytywnie. Zapraszamy czesciej :)

Opublikowano

No nowe postacie na spocie jak najbardziej pozytywnie. Zapraszamy czesciej :)

No nie i tyle ciekawych rzeczy mnie ominęło. Obiecuje, że sie pojawie następnym razem i nadrobię poznanie nowych osób, o ile ich za bardzo nie przestraszyliście. :)

Maliku to nie jest sępienie, tylko mój dar dla Ciebie z dobrego serca i wogóle mi to nie przeszkadza. Nawet mi tego brakuje czasami ;D

Opublikowano

No nowe postacie na spocie jak najbardziej pozytywnie. Zapraszamy czesciej :)

No nie i tyle ciekawych rzeczy mnie ominęło. Obiecuje, że sie pojawie następnym razem i nadrobię poznanie nowych osób, o ile ich za bardzo nie przestraszyliście. :)

Maliku to nie jest sępienie, tylko mój dar dla Ciebie z dobrego serca i wogóle mi to nie przeszkadza. Nawet mi tego brakuje czasami ;D

Co się stało z Twoją fura??
Opublikowano

I dlaczego nie dzwonilas do kogos z A4 Warsaw Team zeby ci pomogl ??? Przeciez od tego są oni, od tego są.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.