Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

letallec a ja znalazłam kilka tematów dotyczących świateł, ale nie dokłądnie to ... no cóż będę szukać dalej, albo pojadę do warsztatu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopak chciał pokazać że jest kulturalny a Ty wykazałeś się nietaktem i stłasiłeś jego dobre intencje. Oj nie ładnie....coś nam się kolega robi wygadany :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chłopak jest twardy, nie powinien zamknąć się w sobie :D

Ja wygadany ??? Skądże znowu :polew: :polew:

Opublikowano

letallec[/color][/b] a ja znalazłam kilka tematów dotyczących świateł, ale nie dokłądnie to ... no cóż będę szukać dalej, albo pojadę do warsztatu.

jak sobie przypomne to Ci podesle...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2007, 11:32 _________________________________________________Kaśka, zobacz tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10540.0.html

Opublikowano

letallec[/color][/b] a ja znalazłam kilka tematów dotyczących świateł, ale nie dokłądnie to ... no cóż będę szukać dalej, albo pojadę do warsztatu.

jak sobie przypomne to Ci podesle...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2007, 11:32 _________________________________________________Kaśka, zobacz tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10540.0.html

Dzięki. Teraz będę to musiała sprawdzić w praktyce czy probloem zniknie.

Opublikowano

Pisze, ze jest karta gwarancyjna - to tego czerwonego tobym wziął.

Tym bardziej, ze dowóz do Tarnowa gratis.

Opublikowano

Tylko 263 wyswietlenia strony(15:36), wiec ma slaba reklame :mysli:. Trzeba im pomoc Panie i Panowie

Opublikowano

podswietlenie jest KOX jak w nowych Lexusach ;)

No rormalnie święto :kox: Żółw w końcu coś wyrezał u siebie. Trzeba to uczcić. To kiedy robisz imprezę? :dance:

racja racja mr.Maevrick ;) swieto prawie jak panstwowe :D

do dzisiaj z tej okazji :drunk::kox:

nawet hhacek powiedzial ze fajne..a wczoraj cos na nie krecil nosem :bicz2:

impre to pewnie jak sasiad bedzie robił :polew:

Opublikowano

Ciekawy tył ma ten QUAD :gwizdanie:

_________________________________________________

Poczytajcie co za typ :Dhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17599.0.html

Opublikowano

A co tu taka cisza.....

Ciezko pracujecie pewnie :polew:

Opublikowano

A co tu taka cisza.....

Ciezko pracujecie pewnie :polew:

Nic śmiesznego.. ja mam kocioł "zajebiaszczy" :confused4:
Opublikowano

Zdjątka dosyć przerażające. Z tego co widze to kierowca bardzo zadowolony ze swojego wyczynu sam fotografował zdarzenie. :shocked:

Jakoś tam spokojnie, wogóle gapiów nie ma. W Polsce to zaraz wszyscy stoje i patrzą.

Opublikowano

Zdjątka dosyć przerażające. Z tego co widze to kierowca bardzo zadowolony ze swojego wyczynu sam fotografował zdarzenie. :shocked:

Jakoś tam spokojnie, wogóle gapiów nie ma. W Polsce to zaraz wszyscy stoje i patrzą.

tam się boją :)
Opublikowano

albo dzielnica dla bogaczy i tam to norma :D

Opublikowano

UWAGA..ZA CHWILE LODY U ŻÓŁWIA..ZAPRASZAMY :) JA I ONIAK JESTEŚMY NA 100% jakoś przed 17

Opublikowano

No mnie nie bedzie na lodach...... :wallbash:

Uderzam wlasnie na pierwszy Swietokrzyski Spocik :decayed:

Opublikowano

Dobrej zabawy na lodzikach :)

Opublikowano

Kurcze, ale cisza.

Jeszcze tak nie było, że w ciągu 3 dni nie została zapełniona nawet 1 strona forum :)

Opublikowano

Kurcze, ale cisza.

Jeszcze tak nie było, że w ciągu 3 dni nie została zapełniona nawet 1 strona forum :)

Za ładna pogoda żeby siedzieć przy kompie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.