Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jutro będzie dzień rezania jak dojdą graty. :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra i po wizycie u Rogala.

A tak się zapierałem, że nie będę na razie robił programu.

Cóż, efekt jest następujący (to jest wykres z 1 pomiaru, bo 2 pomiar wskazał trochę więcej):

729b338c85e61553m.jpg

Autko całkiem sympatycznie jedzie, ale i tak sprawdzę go dopiero na trasie, bo tutaj to nawet nie ma jak :)

Opublikowano

No, Lukasz. Jestem pod wrażeniem. Pod dużym wrażeniem. Gratulacje! :thumbup:

Opublikowano

Lukaszr no to gratulacje :oklaski:

No i teraz sie zacznie.........mania rezania :polew:

Opublikowano

Graty Lukaszr ... tearaz to się dopiero zacznie rezanie :)

Opublikowano

Nooo to teraz ogień jest :) Gratki :)

Opublikowano

brawo Jasiu :oklaski:..a raczej brawo Helmucie za zrobienie :audi: i Rogalu za czary-mary nad motórem :kox:

Opublikowano

tutaj tez pogratuluje ... :thumbup:

Opublikowano

ja też.... a co !!

Gratulacje - bardzo przyjemny sofcik

Opublikowano

tutaj tez pogratuluje ... :thumbup:

Nie dziękuję :)

Teraz jestem ciekawy jak szybko przyzwyczaję się do tego tym bardziej, że seria była dość wysoka :tongue4:

Jak będe w Wawie to pozwolisz że przetestuję :evil:

A proszę bardzo - serdecznie zapraszam :wink4:

No i teraz sie zacznie.........mania rezania :polew:

Raczej nie chciałbym przesadzać. Wystarczy mi to co teraz jest - oby :polew:

Opublikowano

lukaszr :thumbup: nawet w serii ładnie :)

Opublikowano

Ma potencjal ten AVF. Dobrze ze tez go mam :thumbup: . Jakby co to sluze seria do pomiarow jak sie poprawil start i przyspieszenie :)

BTW. Patrze na ten wykres i :mysli: chyba niedlugo posiedzi u mnie seria ;)

Opublikowano

Ma potencjal ten AVF. Dobrze ze tez go mam :thumbup: .

Jakby co to sluze seria do pomiarow jak sie poprawil start i przyspieszenie :)

BTW. Patrze na ten wykres i :mysli: chyba niedlugo posiedzi u mnie seria ;)

Działaj działaj. Trzeba zmienić jak można.

A z chęcią bym się przejechał Twoim żeby porównać.

Opublikowano

Jeszcze dwa dni temu śmigales seria i juz zapomniales:) Ale oczywiscie nie ma sprawy :th:

Opublikowano

Gratuluje przyrostu mocy. Masz teraz tyle samo koników co w moim 2.5 :th:

Ale już niedługo. Rogal zdejmie blokadę z pompy i porównamy wtedy :)

Opublikowano

Jeszcze dwa dni temu śmigales seria i juz zapomniales:) Ale oczywiscie nie ma sprawy :th:

To nie chodzi o zapomnienie tym bardziej, że u mnie w serii było 147 KM.

Po prostu chciałbym się przejechać serią (taką najlepiej około 130KM, a nie z gratisem od fabryki) i od razu przesiąść się do swojego żeby porównać różnice namacalnie :).

Gratuluje przyrostu mocy. Masz teraz tyle samo koników co w moim 2.5 :th:

Ale już niedługo. Rogal zdejmie blokadę z pompy i porównamy wtedy :)

U Ciebie ten soft zabezpieczający trzeba by obejść, a to jest problem na razie :)

Opublikowano

ON zna się na dobrej marce

tapeta3oh3.th.jpg[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 11:23 _________________________________________________Żyjecie??

Opublikowano

Sie pracuje, kurna.

Opublikowano

ja dogorewam w robocie....

Opublikowano
Żyjecie??

Nie wiem jak inni.....ale ja zyje :D

Jak tam spocik dzis w Promce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.