Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motor :shocked: mam nadzieję że to nie Twoja...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie śmigam jeszcze po torach :> ..ale jak tych Jerozoli nie zrobią do końca to zakładam fele od tramwaju :polew:

Opublikowano

w środę widziałem coś podobnego na żywo, z tym że zamiast auta był traktor, ale widok szok. :shocked:

Opublikowano

normal1105e672cq4.jpg

Kurde jaka tregedia. Chłopoki mozna do was wpadnac kiedys? :)
Opublikowano
Chłopoki mozna do was wpadnac kiedys?

No jasne......zapraszamy :)

Opublikowano

Angela już wstala :shocked:

No jesteś niezniszczalna :decayed:

Opublikowano

Angela już wstala :shocked:

No jesteś niezniszczalna :decayed:

Kurde od 8 rano na nogach........ troche mnie glowa boli :D ale dam rade.....hehe :decayed:

Opublikowano

Urwana antena, porysowany dach,2 godziny czekania na policje....zostaw samochód pod hotelem w nocy :rant:

urwa urwa urwa :disgust:

p.s Jak się bawiliście? :)

Opublikowano

Drobne pijaczki :polew:

Opublikowano

p.s Jak się bawiliście? :)

Ufffff... glowa jeszcze boli. Impra niezla. Policja 2 razy przyjeżdżała. :>

Hornet przekaż proszę Kasi podziekowania za podwózke.

Oniak - jakieś foty będą?

Opublikowano

Ja też od rana na nogach ..... Malik spoko nie ma za co ... wszyscy rozwiezieni do domu cali i zdrowi :oklaski:

Opublikowano

Angela już wstala :shocked:

No jesteś niezniszczalna :decayed:

Ja już nie spałem o 7:30 :).

Ale mnie łeb boli i brzuch - kox.

Ciekawe co tam u tych dwóch "drobnych pijaczków" :polew: :polew: :polew: - szkoda, że zapomniałem telefonu, bo bym to nagrał.

Ja też od rana na nogach ..... Malik spoko nie ma za co ... wszyscy rozwiezieni do domu cali i zdrowi :oklaski:

Właśnie ucałuj K., bo ona to się z nami miała w drodze powrotnej.

Szczególnie jak chciałeś lać tego gościa w czerwonych glanach przed McDonald's i tego gościa w ciężarówce :polew: :polew:

Opublikowano

Urwana antena, porysowany dach,2 godziny czekania na policje....zostaw samochód pod hotelem w nocy :rant:

urwa urwa urwa :disgust:

p.s Jak się bawiliście? :)

Tobie cos zrobili z autem Motor????

My to sie zarabiscie bawilismy......tylko ta policja :no:

Wogole to miales przyjechac :tongue4:

aaaa Kogucik podziekuj Kasi za dostarczenie do domu, mojej osoby w jednym kawalku :decayed:

Opublikowano

Czyzbym trafił na najspokojniejszą część???

Jak kurczątka byliście :D

Opublikowano

Czyzbym trafił na najspokojniejszą część???

Jak kurczątka byliście :D

Bylo zadziwiajaco spokojnie przez caly czas :rolleyes: nie mam pojecia skad oni sie wzieli :wink4:

Opublikowano

Czyzbym trafił na najspokojniejszą część???

Jak kurczątka byliście :D

A żebyś wiedział. Sam widziałeś, że wyglądaliśmy potulnie jak baranki.

Nie wiem jak ktoś mógł nam to zrobić :)

Opublikowano

Motór! To gdzie Ty bryke stawiasz. Nie mów, ze koło tego pływającego hotelu zacumowanego pod Poniatowskim?

Stanisławy i Grzegorze. Czytali?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17304.new.html#new[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 20:23:01_________________________________________________

Sam widziałeś, że wyglądaliśmy potulnie jak baranki.

"Miłe z złego początki, lecz koniec załosny ..."

:polew:

Jak mawiał poeta.

Opublikowano

Ej dziewczynki...... :D

A co tu taka cisza ???

Opublikowano

wszyscy korzystają z ostatnich promyków słońca, ja na kursie kibluje ;(

Opublikowano

Jak tam dzieciaki, pochlaliście?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.