Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nowe swiatelka to chyba Tobie najbardziej pasuja.....bo pod kolor autka

i do moich ponczoch i cieni równiez :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostały tylko śmiecie jak odjeżdzałem :rant: swoje zabrałem, ale reszta mogła by podjechać te 15 m po śmietnik :rant:

Opublikowano

A nowe swiatelka to chyba Tobie najbardziej pasuja.....bo pod kolor autka

i do moich ponczoch i cieni równiez :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Te powroty ze spotow sa dobijajace, polowa ludzi jezdzi z niewyregulowanymi swiatlami albo kurvva na dlugich i halogenach. Leb mnie nap...

Opublikowano

Te powroty ze spotow sa dobijajace, polowa ludzi jezdzi z niewyregulowanymi swiatlami albo kurvva na dlugich i halogenach. Leb mnie nap...

No ale fajnie, ze byles......

Wrazenia ze spotu.....bezcenne :D

Opublikowano

Flyer jak Twoja babcia głosuje na PO i tym podobnych to podżyj go :D

Opublikowano

Zamawiam w czwartek9 żarówek rurkowych białych Ledów jak ktoś chce się doświetlic niech da znać

jakie to sa dokladnie zarówki ... [oznaczenia] ?

Opublikowano

Te powroty ze spotow sa dobijajace, polowa ludzi jezdzi z niewyregulowanymi swiatlami albo kurvva na dlugich i halogenach. Leb mnie nap...

też to przerabiałem, nie jest to miłe.

a Lukas mówiłes coś że będziesz jechał na Lublin 17-stką, to nie wiem czy wiesz ale jest nowy "fotograf" na trasie z wawy do garwolina, na 34-35słupku (nie pamiętam dokładnie) w miejscowości Puznówka a reszte dopytasz na CB, i przetestuj nową obwodnice za 3 godziny oficjalnie mają otwierać.

Opublikowano

podswietlenie jest KOX jak w nowych Lexusach ;)

No rormalnie święto :kox: Żółw w końcu coś wyrezał u siebie. Trzeba to uczcić. To kiedy robisz imprezę? :dance:

Opublikowano

Zamawiam w czwartek9 żarówek rurkowych białych Ledów jak ktoś chce się doświetlic niech da znać

jakie to sa dokladnie zarówki ... [oznaczenia] ?

to sa te do podświetlania tablicy rejestracyjnej z tyłu :audi: Efekt kox :thumbup:

Opublikowano

Zamawiam w czwartek9 żarówek rurkowych białych Ledów jak ktoś chce się doświetlic niech da znać

jakie to sa dokladnie zarówki ... [oznaczenia] ?

to sa te do podświetlania tablicy rejestracyjnej z tyłu :audi: Efekt kox :thumbup:

to ja wiem ... :kox:

ale jaki to model żarówki ... ?

Opublikowano

a Lukas mówiłes coś że będziesz jechał na Lublin 17-stką, to nie wiem czy wiesz ale jest nowy "fotograf" na trasie z wawy do garwolina, na 34-35słupku (nie pamiętam dokładnie) w miejscowości Puznówka a reszte dopytasz na CB, i przetestuj nową obwodnice za 3 godziny oficjalnie mają otwierać.

Puznówka 35,5km :th:

puznwkaof9.jpg

Opublikowano

No ten foto tylko raz mnie zaskoczyl ale nie cyknal foty :th:

Opublikowano

No ten foto tylko raz mnie zaskoczyl ale nie cyknal foty :th:

Mnie też zaskoczył jak wracałem ze zlotu :>

P.S

Lukasek kiedy lecisz na wschód i będziesz śmigał przez mój teren ??

Opublikowano

Angela, jak rozrusznik??

Opublikowano

Angela, jak rozrusznik??

Wszystko git........nie ma sie co martwic........

No nie przejmuj sie juz tak :D

Opublikowano

Oooo widzę znajome okolice :/

Wymieniłem normalnie już olej, na następnego spota mogę jechać :)

Opublikowano
Wszystko git........nie ma sie co martwic........

no a jak tobie by zdjeli rozowy kolor to bys sie nie martwila :decayed:

Lukasek kiedy lecisz na wschód i będziesz śmigał przez mój teren

mysle o piatku :wink4:

Opublikowano
Wszystko git........nie ma sie co martwic........

no a jak tobie by zdjeli rozowy kolor to bys sie nie martwila decayed

Lukas no w sumie masz racje :wink4:

W takim razie Spetsnaz mozesz sie dalej martwic :D

Opublikowano
Wszystko git........nie ma sie co martwic........

no a jak tobie by zdjeli rozowy kolor to bys sie nie martwila decayed

Lukas no w sumie masz racje :wink4:

W takim razie Spetsnaz mozesz sie dalej martwic :D

;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.