Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żyjemy ale dzisiaj na spota nie dam rady dotrzeć :wallbash: :wallbash: zasypany jestem papierami :angry: Więc będziecie musieli sobie jakoś poradzić bez thali :polew: :polew: tylko się nie załamujcie :thumbup:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uuuuu jak talii nie będzie to obstawiam że prawie nikt na spota nie przyjedzie...

Ja nie jadę na ten przykład - trzeba oliwę wymienić

Opublikowano

A ja bynde po 2 tyg nieobecnosci :P

Opublikowano

A ja bynde po 2 tyg nieobecnosci :P

Masz szczęście, bo jakbyś trzeci raz nie był to zmieniasz się z "różowego" na "niebieski".

Jakbyś nie był 4 raz to dostajesz ostrzeżenie, a 5 raz widzisz przy logowaniu:

"TWOJE KONTO ZOSTAŁO USUNIĘTE"

:polew: :polew:

Opublikowano

A ja bynde po 2 tyg nieobecnosci :P

rury zrobiłeś?

Opublikowano

malik, jakbym zrobil to bys sie 1 o nich dowiedzial :)

Opublikowano

malik, jakbym zrobil to bys sie 1 o nich dowiedzial :)

Słychać by było aż w Ożarowie ten klekot rur jak odpadają :polew: :polew:

Opublikowano

Łukaszr :oklaski:

...katujesz OTRO :evil:

Opublikowano

Rormalnie targne się chiba na line, nie widziałem już waszych mord ze dwa lata, a Poziowej ze dwa i pół :naughty:, a na spota nie mam szans dotrzeć. Zabawiam się w Gornieta (tyrka,orka :decayed:) Jutro wybywam na ponad tydz., a to oznacza,że następny spot znowu bez Was mordy :confused4:

Opublikowano

Mi się udało dotrzeć ale tylko na chwilkę ale jednak..... nie rozumiem dlaczego mja dojechała wcześniej :mysli: :mysli: muszę to ukrucić bo tak być nie może :gwizdanie:

Opublikowano

Kogucik bo ona mowila ze w zastepstwie :decayed:

Opublikowano

Czy ja dobrze rozumiem, że panna Kogucika była sama na spocie?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kogut masz jajca?? to lej :bicz3: :bicz3: :bicz: hehe

Opublikowano

No spocik gicior :thumbup:

Motor dzieki za wyrezanie swiatelek...... :) no teraz to sa kox :D

Norbi a Tobie to sie naleza :bicz3: .....kiedy nas w koncu zaszczycisz swoja obecnoscia :tongue4:

Opublikowano

No problem :th: Angee.

Zamawiam w czwartek 9 żarówek rurkowych białych Ledów jak ktoś chce się doświetlic niech da znać.

Opublikowano

Mój 2-gi spocik :) znów sympatyczna atmosfera, bezcenne porady :hi:

pozdrawiam wszystkich uczestników, tych nieobecnych też

ShamaN

Opublikowano

uuu jakos malo komentarzy.. a bylo za***iście :kox:

Tosik i Angela dzieki za wasze zapasowe sztuki + Tosiik i Motor za montaz :oklaski: :th:

podswietlenie jest KOX jak w nowych Lexusach ;)

Opublikowano

ZÓŁW zmień podpis na: LEDTUNING na sezon.... :)

Opublikowano
uuu jakos malo komentarzy.. a bylo za***iście kox

No wlasnie tez, to mialam napisac :decayed:

Zolwik moze reszta jeszcze spotuje :D

A nowe swiatelka to chyba Tobie najbardziej pasuja.....bo pod kolor autka :D

Opublikowano

ZÓŁW zmień podpis na: LEDTUNING na sezon.... :)

jutro cos porzezbie z podpisem ;)

Zolwik[/color] moze reszta jeszcze spotuje

faktycznie, zapomnialem, ze jeszcze ludze zostali :)

Opublikowano
faktycznie, zapomnialem, ze jeszcze ludze zostali

no my zostalismy........ale jak widac juz wrocilismy z przedluzonego spocika :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.