Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadaj Margoth na spota sprawdzimy 4.2 Pb vs 3.0 TDI :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja mogę powiedzieć że ciołem się z dostawcą pizzy na skuterze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (żart)

Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew: :polew:

Opublikowano

Wpadaj Margoth na spota sprawdzimy 4.2 Pb vs 3.0 TDI :)

moze byc ciekawie .... :evil:

Opublikowano

moze byc ciekawie .... :evil:

Wynik raczej przewidywalny :>

Opublikowano

Możemy sie kiedyś spróbować.....

Ale mój to ciężki dupowóz z automatem, mimo wszystko chętnie się sprawdzę :P

Tylko tak naprawdę nie ma gdzie za bardzo (w wawce tłok, a ja generalnie nie cierpię warszawy, bardzo chętnie bym się gdzieś umówil na jakiegoś mini spota poza miastem, gdzieś gdzie jest długa prosta, mało uczęszczana)

Za długo siędzę w stolycy i już szczerze nienawidzę tego miasta, już mi się niedobrze rpobi jak jestem 20 km od warszawy....

Wolę jeździć po pustych drogach w lubelskim, ach te boczne trasy, jednopasmowe, zakręty, lasy.... nocne sprinty w okolicach Firleja

Opublikowano

Możemy sie kiedyś spróbować.....

Ale mój to ciężki dupowóz z automatem, mimo wszystko chętnie się sprawdzę :P

Nie oszukuj.Cały z folli aluminiowej i mało waży :>

Opublikowano

1750 kg podobno, mam dostęp do wagi tirów z dokładnością do 10 kg to się sprawdzi....

Opublikowano

Mój dokładnie tyle samo bo byłem na wadze :) Będziemy mieli super porównanie ON vs PB :)

Miejsc na kreche w okolicach promenady jest milion.

Opublikowano

No to jesteśmy umówieni, tylko ja rzadko na spotach bywam, ale jak już przyjadę.... dam znać wcześniej :)

A ile masz dokładnie Nm i KM? U mnie nie wiadomo bo Quattro + Tip są nie mierzalne.....

Opublikowano

Mój dokładnie tyle samo bo byłem na wadze :) Będziemy mieli super porównanie ON vs PB :)

Miejsc na kreche w okolicach promenady jest milion.

zrobcie próbe na parkingu w Promenadzie .. zobaczymy które Quattro trzyma lepiej w zakretach ... :polew:

Opublikowano

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Opublikowano

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Oniak sporo waży to będziesz miał fory :dance:

Opublikowano
Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

Z tym akurat można sobie poradzić :)

No nic zobaczymy :)

Opublikowano

Pewnie dostane bo masz sporo nowszy rocznikowo (u mnie pewnie wiele koni w lesie), moc pewnie niedużo mniejsza, moment dużo większy

Poza tym zważę mojego w weekend, bo mam wrażenie że on ma 1750 kg tylko w papierach :P

Poza tym automat ma opóźnienie na starcie....

już sie tak nie tłumacz , żeś sobie taką krowe kupił to cierp :P moje a4 z 98roku miało 115koni po 9 latach czyli 5więcej :P audice mocno trzymają sie za konie :th:

jak już sie ścigniecie to chciałbym filmik zobaczyć :thumbup:

Opublikowano

Wiem nawet jak sobie z tym poradzić, ale nie będę tej metody stosował

Po prostu wrzucę "3" i ogień (po załączeniu biegu) - szkoda mi skrzyni, ona i tak biedna pierwszą wymianę oleju miała po 323000 km

Ja się nie tłumaczę :P Po prostu PD-ki maja gifty, a wolnossące Vki tracą konie (taka prawda), spoko nie widze problemu, mogę na krechę stanąć :), automatu też nie będę zarzynał, a jak przegram to spoko, nie chodzi o wygrana tylko o fun... :)

Opublikowano

Podlozysz oniakowi cegle przed startem i zostawisz go o pare dlugosci :P

Opublikowano

Ja się nie tłumaczę :P Po prostu PD-ki maja gifty

ale ja chyba nie mam PDka :mysli:

nie chodzi o wygrana tylko o fun...

a d*pa zbita, pewnie że o wygraną :disgust:
Opublikowano

Przykro nam, że nie udało się Tobie go dogonić :polew: :polew:

Oj mistrzuniu .......widzę że zaczynasz sobie pogrywać i to już nie w pierwszej Twojej wypowiedzi......będę miał oko na Ciebie...... :mysli:;)

Opublikowano

Oj mistrzuniu .......widzę że zaczynasz sobie pogrywać i to już nie w pierwszej Twojej wypowiedzi......będę miał oko na Ciebie...... :mysli:;)

Wiesz, że ja to tak z miłości :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesz, że ja to tak z miłości :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli: Ja jestem normalny :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.