Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opowiedzcie troche co sie działo. Bo wczoraj moja ukochana :a4fan: zepsuła sie i o północy ściągałam ją z trasy ;(

uuuuu grubo.. co się stało?? czyżby posypał się przegub, który było słychać na spocie??

Przegub to juz dawno wymieniony . Paski klinowe mam do wymiany, jeden niestety pękł i pociągnął za sobą wszystko. Juz kupiłam u Szewczyka, więc czekam kiedy znowu wsiąde za kółeczko do mojego maleństwa.[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 13:01 _________________________________________________

I dlaczego nie dzwonilas do kogos z A4 Warsaw Team zeby ci pomogl ??? Przeciez od tego są oni, od tego są.

Poradziłam sobie sama :) Wiedziałam, że wszyscy dobrze bawią się na spocie, a ja nie lubie ludziom przeszkadzać w zabawie. Najważniejsze, że sobie poradziłam, ale miałam juz taka chwilę, że chciałąm zadzwonić do chłopaków.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak czulem Sebmis ze mozesz nie wiedziec co robie dlatego dawalem odrazu na chodniczek zebys mogl sie zmiescic na 3

:quattro: faktycznie daje rade :th:

staram się zawsze zostawić sobie pewien margines bezpieczeństwa, dlatego grzecznie wskoczyłem za autobusik, skojarzyłem że skoro mieszkasz w okolicy to może właśnie to być parking

co do :quattro: to ja za świętokrzyskim na tym łuku na 3-ce jeszcze mi ASR mrygał :(

Opublikowano

I dlaczego nie dzwonilas do kogos z A4 Warsaw Team zeby ci pomogl ??? Przeciez od tego są oni, od tego są.

Nawet Poziek by szybko wsiadł do samolotu i pomógł :polew: :polew:

Opublikowano

lukaszr tez wczoraj odczuł brak :quattro: jak wjezdzalismy z wislo na aleje :decayed:

Opublikowano

lukaszr tez wczoraj odczuł brak :quattro: jak wjezdzalismy z wislo na aleje :decayed:

Troszkę pojechałem w boczek :)

Opublikowano

lukaszr tez wczoraj odczuł brak :quattro: jak wjezdzalismy z wislo na aleje :decayed:

Troszkę pojechałem w boczek :)

Hehe...kozak był grany czyli ESP OFF :D

Opublikowano

Hehe...kozak był grany czyli ESP OFF :D

Właśnie o to chodzi, że ESP ON :shocked:

P.S. Mijałem się dzisiaj z Tobą na Czerniakowskiej :)

Opublikowano

Hehe...kozak był grany czyli ESP OFF :D

Właśnie o to chodzi, że ESP ON :shocked:

U mnie jest bardzo agresywny system ESP , ciężko bokiem wyjechać jak tylko zaczynasz świrować ostro reaguje.

P.S. Mijałem się dzisiaj z Tobą na Czerniakowskiej :)

Spałem za kierą....żeś mnie wypatrzył w tym korku :):mysli:

Opublikowano

Siemka, witam po dłuugiej nieobecności.

Sorki ale dopiero tera z więźnia mnie wypuścili :tongue4:

Nawet nie próbuje czytać Waszych debat bo jest tego na miesiąc czytania :cool:

Opublikowano

Nie martw sie Norbi takie gadanie bylo, niestety nie za wiele erotomano-gawedziarsko...Raz rozruszalem temat o tyłeczkach ale marnie, marnie :polew::tongue4:

Opublikowano

Nawet nie próbuje czytać Waszych debat bo jest tego na miesiąc czytania :cool:

Byś się pojawił od czasu do czasu w promce to byś nie musiał później nadrabiać wszystkiego czytaniem :>

Opublikowano

Nawet nie próbuje czytać Waszych debat bo jest tego na miesiąc czytania :cool:

Byś się pojawił od czasu do czasu w promce to byś nie musiał później nadrabiać wszystkiego czytaniem :>

Nastepno razo bede stuprocentnie :decayed:!!![br]Dopisany: 03 Październik 2007, 20:18 _________________________________________________Poź Ty mnie sie tu pucuj jak fura ile kuni, ile killi itepe, itede :>??
Opublikowano

Mniej niż 150KM ;)

Opublikowano

Mniej niż 150KM ;)

Nie wku... ciśnienia tylko siepucuj jak nie na forumnie to na pewu :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 20:33 _________________________________________________A Oniak to żyje, czy się zapił ze smutku,że mnie tyle nie widział? :naughty:
Opublikowano

Ciekawe czy to A8 będzie niedługo wystawione na allegro jako BEZWYPADKOWE:

http://kregaan.wrzuta.pl/obraz/qbCaHVfUzl/spalone_audi_a8

P.S. Teraz przynajmniej jest dobry dostęp do rozrządu żeby go wymienić :D

Opublikowano

Ciekawe czy to A8 będzie niedługo wystawione na allegro jako BEZWYPADKOWE:

http://http://c9.wrzuta.pl/wm18889/f377657b0005e58045be54cb/spalone%20AUDI%20A8?type=i&key=qbCaHVfUzl&ft=d

P.S. Teraz przynajmniej jest dobry dostęp do rozrządu żeby go wymienić :D

Linkier nie bangladzi :no:
Opublikowano

Linkier nie bangladzi :no:

Już bangla :D

Opublikowano

No w koncu......Norbi.....juz sie stesknilismy za Toba :decayed:

Opublikowano

To margota? Bo fela podobna :P

Opublikowano

No w koncu......Norbi.....juz sie stesknilismy za Toba :decayed:

Cmooook kochanie :>[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 21:48 _________________________________________________

Linkier nie bangladzi :no:

Już bangla :D

To mi komp zmurszał bo nie bangladzi :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.