Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Współrzędne:

N 52,26393 ° (52 ° 15 ' 50,2 '')

E 20,93086 ° (20 ° 55 ' 51,1 '')

Kaśka, a Ty masz nawigację w B5?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Współrzędne:

N 52,26393 ° (52 ° 15 ' 50,2 '')

E 20,93086 ° (20 ° 55 ' 51,1 '')

Kaśka, a Ty masz nawigację w B5?

Nie chodzi mi o Navi, bo jej nie mam, ale o dołączona przez Ciebie mapkę :)

Opublikowano

Carrefour na Bemowie będzie dla mnie MEGAKOXEM Mógłbym w kapciach i na piechotę przychodzić (oczywiście za kilka miesięcy :naughty:)

Opublikowano

co jest FW cieply parking i duzo miejsca

Bemowo moze byc Norbi tez nie mialby daleko :wink4:

Grille wyrezalem Malik jest KOX :drool:

Opublikowano

Carrefour na Bemowie będzie dla mnie MEGAKOXEM Mógłbym w kapciach i na piechotę przychodzić (oczywiście za kilka miesięcy :naughty:)

Przeprowadzasz się z obecnego miejsca zamieszkania ??

Opuszczasz praskie progi ?? Osz Ty !!! :D

Opublikowano

lukaszr chyba sam zostaniesz na tej pradze bo ja tez zmieniam lokalizacje takze :hi:

Opublikowano

lukaszr chyba sam zostaniesz na tej pradze bo ja tez zmieniam lokalizacje takze :hi:

Ty też Brutusie ?? Zdrajcy ... :D

Opublikowano

lukaszr chyba sam zostaniesz na tej pradze bo ja tez zmieniam lokalizacje takze :hi:

Przenoszą się na "tę" lepszą stronę Wisły :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 11:46 _________________________________________________

Grille wyrezalem Malik jest KOX :drool:

Dawaj fotę całego przodu autka!

Opublikowano

Przenoszą się na "tę" lepszą stronę Wisły :tongue4:

Na tą lepszą ??? A w czym niby ona jest lepsza ?? :D :D

U Was na "tamtej" stronie to jeszcze prąd w wiadrach donoszą :polew:

Opublikowano

Na lepszą ??? A w czym niby ona jest lepsza ?? :D :D

Zachód vs Wschód :)

BTW: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_j%C4%99zykowy

Dzięki Kasiu za zwrócenie uwagi :)

Opublikowano

Przenoszą się na "tą" lepszą stronę Wisły

A ja własnie z tamtej "lepszej", przeniosłam msie na gorszą i nie żałuję. Przynajmniej koty mi po aucie nie łażą.

Opublikowano

A ja własnie z tamtej "lepszej", przeniosłam msie na gorszą i nie żałuję. Przynajmniej koty mi po aucie nie łażą.

Zobaczymy ile sie autem nacieszysz :D

ps. Mozna potestowac w zimie rozne lokalizacje, od FW, przez Bemowo...

Opublikowano

A ja własnie z tamtej "lepszej", przeniosłam msie na gorszą i nie żałuję. Przynajmniej koty mi po aucie nie łażą.

U mnie na "tej" gorszej też kiedyś było pełno kotów (nawet czasami jak były małe to resztki jedzenia pod dom znosiłem), ale odkąd odtworzyli 2 kebaby to jakoś żadnego kota nie widzę.

Opublikowano

A ja własnie z tamtej "lepszej", przeniosłam msie na gorszą i nie żałuję. Przynajmniej koty mi po aucie nie łażą.

Zobaczymy ile sie autem nacieszysz :D

ps. Mozna potestowac w zimie rozne lokalizacje, od FW, przez Bemowo...

Zwłaszcza, że teraz autko trzymam na placu i w okolicy same domki to myślę, że sie troche jeszcze nacieszą. Juz nie musze przynajmniej za parking płacić.

jak najbardziej jestem za jakimis testami i rotacją miejsc.

BTW ja lubie parking w Galerii Mokotów, zwłaszcza przedostatni poziom tzw. "motylka"[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 12:03 _________________________________________________

A ja własnie z tamtej "lepszej", przeniosłam msie na gorszą i nie żałuję. Przynajmniej koty mi po aucie nie łażą.

U mnie na "tej" gorszej też kiedyś było pełno kotów (nawet czasami jak były małe to resztki jedzenia pod dom znosiłem), ale odkąd odtworzyli 2 kebaby to jakoś żadnego kota nie widzę.

Apetycznie, gdzie mieszkasz, będę wiedziała gdzie nie jadać :polew:

Opublikowano

Lukas.

A Tobie to felunek Volviacz skroił, czy wzrok mnie myli?

Jakby co to on tam jeszcze stoi...

zdjcie001lv3.jpg

Opublikowano

Apetycznie, gdzie mieszkasz, będę wiedziała gdzie nie jadać :polew:

Kebaby są już ponad rok, a nie zjadłem z nich nic i nie zjem.

Jeden nawet mam w bloku, ale choćbym był akurat głodny to nie skorzystam.

Wolałbym podjechać na Marszałkowską.

Opublikowano

Apetycznie, gdzie mieszkasz, będę wiedziała gdzie nie jadać :polew:

Kebaby są już ponad rok, a nie zjadłem z nich nic i nie zjem.

Jeden nawet mam w bloku, ale choćbym był akurat głodny to nie skorzystam.

Wolałbym podjechać na Marszałkowską.

HAHAHAHAHA

Koty z Marszałkowskiej bardziej Ci smakują :dance::polew:

Opublikowano

Tam sa nawet barany :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.