Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz dokładam Rns-e, spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

Samym RNS się nie da. Adapter albo tuner TV trzeba jeszcze dołożyć :kox::naughty:

Js kiedyś w porannym korku na Modlińskiej zapodałem sobie "Helikopter w ogniu" ... :decayed:

====

Bose widać .... Lekki koxik

Opublikowano

Zaraz dokładam Rns-e, spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

Samym RNS się nie da. Adapter albo tuner TV trzeba jeszcze dołożyć :kox::naughty:

Js kiedyś w porannym korku na Modlińskiej zapodałem sobie "Helikopter w ogniu" ... :decayed:

====

Bose widać .... Lekki koxik

Tak, tak.. musi być komplet :wink4:

- Jak mniej więcej wygląda koszt takiego bonusa?

+ wszystkie niezbędne dodatki..

Opublikowano

Tak, tak.. musi być komplet :wink4:

- Jak mniej więcej wygląda koszt takiego bonusa?

+ wszystkie niezbędne dodatki..

:szukaj::decayed:

Adapter mam od nich: http://martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=10&kat=Admulti&id=1&tryb_wysw=zdjecia 349 zł

plus np. 1/2 DIN napęd DVD: http://allegro.pl/item1082643190_phonocar_vm015_dvd_cd_sd_odtwarzacz_extra_plaski.html - 749 zł - nie wiem czy można taniej (na pewno można podłączyć inne napędy DVD).

Albo fabryczny tuner TV - wtedy nie trzeba kupować adaptera.

Szczegóły montażu w wątku mojego wodolotu.

IMHO interfejs tego adaptera (czyli to co widać na LCD RNS :decayed:) wygląda topornie, nie pasuje do tego co wyświetla RNS, tnie dłuższe nazwy plików i wygląda jak lekkie :sick3:

Musiałbyś zobaczyć na żywo czy pasuje Ci takie rozwiązanie ;)

Opublikowano

Dzięki :good:

Tv chyba nie będę zakładał.. tam i tak nic nigdz nie ma :kox:

Opublikowano

Może włożę kij w mrowisko. Czy na pewno RNS?

Za cenę RNS + adapter + DVD + może moduł BT może uda się znaleźć stację 2 DIN która bedzie miała taką samą funkcjonalność a w szczegółach będzie lepsza?

Tu przynajmniej jest radio 2 DIN więc nie trzeba kosza 2 DIN szukać i rzeźbić z panelem klimatronika.

Powtarzam: interfejs tego adaptera wygląda przehooyowo.

Niewątpliwy plus?: komunikaty z nawigacji RNS wyświetlane na wyświetlaczu między zegarami (FIS/DIS)

Koniec OT :naughty:

Opublikowano

Dzięki :good:

Tv chyba nie będę zakładał.. tam i tak nic nigdz nie ma :kox:

Może włożę kij w mrowisko. Czy na pewno RNS?

Za cenę RNS + adapter + DVD + może moduł BT może uda się znaleźć stację 2 DIN która bedzie miała taką samą funkcjonalność a w szczegółach będzie lepsza?

Tu przynajmniej jest radio 2 DIN więc nie trzeba kosza 2 DIN szukać i rzeźbić z panelem klimatronika.

Powtarzam: interfejs tego adaptera wygląda przehooyowo.

Niewątpliwy plus?: komunikaty z nawigacji RNS wyświetlane na wyświetlaczu między zegarami (FIS/DIS)

Koniec OT :naughty:

Eeee tam... pier**licie od rzeczy !!!

NOSFER lepiej wyskocz na mokry asfalt, albo lekki szuter i potestuj Q :kox:

Zrezygnujesz z urlopu w te wakacje, żonę samą wyślesz w podróż poślubną a ty będziesz siedział na balkonie i czekał na zimę i pierwszy śnieg.... :good:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 18:51_________________________________________________

Może mi ktoś przesłać plik torrent z AM 6.5.0. ??

Opublikowano

siema

Nosfer zakładaj elpidżi

Opublikowano

Zaraz dokładam Rns-e, spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

Js kiedyś w porannym korku na Modlińskiej zapodałem sobie "Helikopter w ogniu" ... :decayed:

Na drugi raz przyszykuj sobie "Za szybkich, za wściekłych" i zobaczysz jak po 5 min oglądania śmigniesz bus pasem

Opublikowano

Zaraz dokładam Rns-e, spodobało mi się oglądanie Jesse Jane w teledyskach podczas nudnej autostradowej drogi :kox:

Js kiedyś w porannym korku na Modlińskiej zapodałem sobie "Helikopter w ogniu" ... :decayed:

Na drugi raz przyszykuj sobie "Za szybkich, za wściekłych" i zobaczysz jak po 5 min oglądania śmigniesz bus pasem

"Rambo - Pierwsza Krew" zrobi robotę

:polew:

Opublikowano

Chyba nie potrafie jezdzic 1.9TDI.

Pali mi tyle samo co moje 2.5 :decayed:

Opublikowano

Miś Uszatek najlepszy dla Nosfera :gwizdanie:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano

Nosfer, pamiętsz to...?

kłatro, kłatro bu-haha.. :decayed:

Jak bym miał kłatro to normalnie bym chyba aż ładował w przekładnie Torsen :polew:

Jak bym miał takie fajne kłatro to bym był taki szczęśliwy i podjarany, ze bym pchał :sex: w przekładnie Torsen

Teraz masz Q, więc... :gwizdanie:

Kiedy będziesz ładował peniska w torsen'a

CHĘTNIE PRZYJDĘ POPATRZEĆ :kox:

lub ewentualnie zadzwonie po karetkę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A na przyszłość to uważaj na słowa :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nosfer, pamiętsz to...?

kłatro, kłatro bu-haha.. :decayed:

Jak bym miał kłatro to normalnie bym chyba aż ładował w przekładnie Torsen :polew:

Jak bym miał takie fajne kłatro to bym był taki szczęśliwy i podjarany, ze bym pchał :sex: w przekładnie Torsen

Teraz masz Q, więc... :gwizdanie:

Kiedy będziesz ładował peniska w torsen'a

CHĘTNIE PRZYJDĘ POPATRZEĆ :kox:

lub ewentualnie zadzwonie po karetkę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A na przyszłość to uważaj na słowa :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale odkopał kotleta yeeebany :polew: :polew: :polew: :polew:

no Przemo , nie ma chója , Buba podjedzie karetką a ty ładuj fifluna w przekładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.