Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie ja mam fis, dlatego też pytam zanim się zabiorę

ogólnie chciał bym taki timer który by miał EGT, samo ustawienie czasu mnie nie interesuje, chyba że nie będzie innej opcji

dzięki za link, przydatny ale w B6 pewnie ciut inaczej będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ogólnie chciał bym taki timer który by miał EGT

chyba takich z EGT nie ma , przynajmniej ja nie słyszałem ,kup sobie zegar

http://www.dabtuner.pl/EGT_Temperatura_spalin_SM_Peak-87.html[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:05_________________________________________________

dzięki za link, przydatny ale w B6 pewnie ciut inaczej będzie?

a czym sie różni plus stały i plus po stacyjce w B6 od tego w B5 ???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm może ja przekręciłem z AFR na EGT?

w przypadku AFR musiałbyś sie wpiąć w sonde i tez wątpie zeby jakiś TT to ogarniał , musiałby troszke $$$ kosztować , ja nie słyszałem , no ale młody jeszcze jestem - mam prawo nie wiedzieć wszystkiego :kox: :kox: :kox:

niczym ale wiązki nie są inaczej prowadzone?

no napewno nie są tak położone jak w B5 ale jak wyjmiesz licznik to bez problemu znajdziesz oba kable bo na bank tam są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple miał kiedyś taki z AFR, draki nie było ale nie wiem czy sposób montażu do Turbo Petrola jest inny niż do klekota?

Rozchodzi się o to że można założyć np Grady albo HKS z afr, takie jak w Impreza Sti ale czy on będzie hulał w TDi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY PANOWIE ZA :offtopic:

Ciekaw jestem, czy was też coś takiego kiedyś spotkało...???

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_sam_nie_wiem_jak_to_nazwac-t143038.0.html;new#new

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

to coś przeskrobał w robocie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

to coś przeskrobał w robocie :?:

Jeszcze nic, ale plany mam kosmiczne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF jak chce Cię namierzać a korzystasz z firmowego dostępu do netu to spokojnie może poznać Twoje hasełko i zalogować się na Ciebie, przecież logowanie do forum jest jawnym kanałem, więc zrobi zrzut ruchu sieciowego z Twojego kompa (wireshark lub inne zabawki) i będzie miał wszystko :decayed: (to tak celem uświadomienia), poza tym jak się nie logujesz bo masz zapisanego cookisa to też może go sobie skopiować i używać forum jako Ty :decayed:

Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF jak chce Cię namierzać a korzystasz z firmowego dostępu do netu to spokojnie może poznać Twoje hasełko i zalogować się na Ciebie, przecież logowanie do forum jest jawnym kanałem, więc zrobi zrzut ruchu sieciowego z Twojego kompa (wireshark lub inne zabawki) i będzie miał wszystko :decayed: (to tak celem uświadomienia), poza tym jak się nie logujesz bo masz zapisanego cookisa to też może go sobie skopiować i używać forum jako Ty :decayed:

Miłej zabawy.

Jezuuuuuuuuuuuuuuuu! Ludzie

ten człowiek ma swoje hasło, BO MA SWÓJ LOGIN !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor bedziesz tez w ten weekend? jak coś to się można zgadać, przypłyne kajakiem do Ciebie :)

ja jadę w poniedziałek na cały tydzień :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuuu! Ludzie

ten człowiek ma swoje hasło, BO MA SWÓJ LOGIN !!!

ale gdyby chciał to może mieć i Twoje jeśli ma dostęp do sieci w której jest Twój komp :decayed:

a może po prostu chce sobie kupić :a4fan: i założył sobie konto żeby się dowiedzieć co i jak a Ty wpadasz w panikę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu chce sobie kupić :a4fan: i założył sobie konto żeby się dowiedzieć co i jak

padłem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PIXI to może do mnie mówić tatusiu.

Ojcze :zemdlal:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:36_________________________________________________

Tam nie ma nawet żab.

Są za to komary. Tonami :decayed::naughty:

No nie wiem , nie wiem ...... nie ma komarów , ale za to jakie są szerszenie :shocked:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:38_________________________________________________

nieeee jadę tam gdzie PIXej i Bubson, czyli na daleką północ, nad jez. Wiżajny :kox:

:good: jest tak cicho , że słychać piardnięcie w Suwałkach jak rolnicy zjadą z pola :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...