Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie ja mam fis, dlatego też pytam zanim się zabiorę

ogólnie chciał bym taki timer który by miał EGT, samo ustawienie czasu mnie nie interesuje, chyba że nie będzie innej opcji

dzięki za link, przydatny ale w B6 pewnie ciut inaczej będzie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogólnie chciał bym taki timer który by miał EGT

chyba takich z EGT nie ma , przynajmniej ja nie słyszałem ,kup sobie zegar

http://www.dabtuner.pl/EGT_Temperatura_spalin_SM_Peak-87.html[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:05_________________________________________________

dzięki za link, przydatny ale w B6 pewnie ciut inaczej będzie?

a czym sie różni plus stały i plus po stacyjce w B6 od tego w B5 ???? :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm może ja przekręciłem z AFR na EGT?

niczym ale wiązki nie są inaczej prowadzone?

pzr

Opublikowano

hmmm może ja przekręciłem z AFR na EGT?

w przypadku AFR musiałbyś sie wpiąć w sonde i tez wątpie zeby jakiś TT to ogarniał , musiałby troszke $$$ kosztować , ja nie słyszałem , no ale młody jeszcze jestem - mam prawo nie wiedzieć wszystkiego :kox: :kox: :kox:

niczym ale wiązki nie są inaczej prowadzone?

no napewno nie są tak położone jak w B5 ale jak wyjmiesz licznik to bez problemu znajdziesz oba kable bo na bank tam są :wink4:

Opublikowano

Kumple miał kiedyś taki z AFR, draki nie było ale nie wiem czy sposób montażu do Turbo Petrola jest inny niż do klekota?

Rozchodzi się o to że można założyć np Grady albo HKS z afr, takie jak w Impreza Sti ale czy on będzie hulał w TDi?

Opublikowano

ale czy on będzie hulał w TDi?

Do traktora to brony i na pole ogień :decayed::polew:

Opublikowano

LUKAS dzięki za pomoc :decayed::kox::good::notworthy:

Opublikowano

A może to ZUS infiltruje :naughty:

Opublikowano

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

to coś przeskrobał w robocie :?:

Opublikowano

A może to ZUS infiltruje :naughty:

:no: to nie o ZUS tu chodzi :wink4:

to coś przeskrobał w robocie :?:

Jeszcze nic, ale plany mam kosmiczne :kox:

Opublikowano

LUKAS dzięki za pomoc :decayed::kox::good::notworthy:

Bedziesz odrabiał :przebiegly::decayed:

Opublikowano

PARAF jak chce Cię namierzać a korzystasz z firmowego dostępu do netu to spokojnie może poznać Twoje hasełko i zalogować się na Ciebie, przecież logowanie do forum jest jawnym kanałem, więc zrobi zrzut ruchu sieciowego z Twojego kompa (wireshark lub inne zabawki) i będzie miał wszystko :decayed: (to tak celem uświadomienia), poza tym jak się nie logujesz bo masz zapisanego cookisa to też może go sobie skopiować i używać forum jako Ty :decayed:

Miłej zabawy.

Opublikowano

PARAF jak chce Cię namierzać a korzystasz z firmowego dostępu do netu to spokojnie może poznać Twoje hasełko i zalogować się na Ciebie, przecież logowanie do forum jest jawnym kanałem, więc zrobi zrzut ruchu sieciowego z Twojego kompa (wireshark lub inne zabawki) i będzie miał wszystko :decayed: (to tak celem uświadomienia), poza tym jak się nie logujesz bo masz zapisanego cookisa to też może go sobie skopiować i używać forum jako Ty :decayed:

Miłej zabawy.

Jezuuuuuuuuuuuuuuuu! Ludzie

ten człowiek ma swoje hasło, BO MA SWÓJ LOGIN !!!

Opublikowano

Patrykbor bedziesz tez w ten weekend? jak coś to się można zgadać, przypłyne kajakiem do Ciebie :)

ja jadę w poniedziałek na cały tydzień :cool1:

Opublikowano

to jak bedziesz jeszcze w next weekend i ja się tez bede wybierął znowu (zobaczymy czy to wypali) to się zgadamy :)

Opublikowano

Jezuuuuuuuuuuuuuuuu! Ludzie

ten człowiek ma swoje hasło, BO MA SWÓJ LOGIN !!!

ale gdyby chciał to może mieć i Twoje jeśli ma dostęp do sieci w której jest Twój komp :decayed:

a może po prostu chce sobie kupić :a4fan: i założył sobie konto żeby się dowiedzieć co i jak a Ty wpadasz w panikę :naughty:

Opublikowano

a może po prostu chce sobie kupić :a4fan: i założył sobie konto żeby się dowiedzieć co i jak

padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale PIXI to może do mnie mówić tatusiu.

Ojcze :zemdlal:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:36_________________________________________________

Tam nie ma nawet żab.

Są za to komary. Tonami :decayed::naughty:

No nie wiem , nie wiem ...... nie ma komarów , ale za to jakie są szerszenie :shocked:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:38_________________________________________________

nieeee jadę tam gdzie PIXej i Bubson, czyli na daleką północ, nad jez. Wiżajny :kox:

:good: jest tak cicho , że słychać piardnięcie w Suwałkach jak rolnicy zjadą z pola :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.