Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy....

Jakoś nie mogę się połączyć - nie wyłączyłeś go ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja też nie .

Opublikowano

Dawajcie

Opublikowano

No ja też nie .

Czemu wyszedłeś ??

Opublikowano

Bo pije :D

Opublikowano

KURVA O CZYM WY MOWICIE , TO JAKIEŚ CZARY DOCH... :kox:

Opublikowano

Bo pije :D

Jak kur... pijesz ?? I nic nie mówisz, piszesz.

Wiem, że masz 10 punktowy powód, ale powiedziałbyś kolegom - podtrzymalibyśmy Ciebie na duchu :polew:

Opublikowano

Moze jutro jakies zbiorowe picie. Mam pierwszy wolny weekend od paru lat :polew: He?

Opublikowano

A ja dostałem zdjęcie z foto radaru :D Szukam chętnego na 10 pkt . Ktoś chętny ? Bo mi nie mogą naliczyć :)

Seb na ulicy chełmżyńskiej http://www.szybysamochodowe.waw.pl/ (przed VW po lewej)robiłem takie coś nawet spoko mają sprzęt do tego podjedź i sie spytaj , teraz zaklej taśmą ryse żeby sie syf nie dostał

zrobione :th:

Opublikowano

Serwer q2 juz stoi. Na 89.77.155.54

gra do pobrania z fp: user: a4klub pass:a4klub.pl

ftp://89.77.155.54/

Nie można się połączyć :chytry:[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 22:00 _________________________________________________

A ja dostałem zdjęcie z foto radaru :D Szukam chętnego na 10 pkt . Ktoś chętny ? Bo mi nie mogą naliczyć :)

Seb na ulicy chełmżyńskiej http://www.szybysamochodowe.waw.pl/ (przed VW po lewej)robiłem takie coś nawet spoko mają sprzęt do tego podjedź i sie spytaj , teraz zaklej taśmą ryse żeby sie syf nie dostał

Gdzie Cię cyknęli ? :blink:

Opublikowano

Serwer q2 juz stoi. Na 89.77.155.54

gra do pobrania z fp: user: a4klub pass:a4klub.pl

ftp://89.77.155.54/

Nie mogę sie połączyć :confused4:

Opublikowano

Ja się połączyłem ale nikogo nie było:(

po wpisaniu IP należy przejść wyżej do "start network serwer" i "begin"

Opublikowano

Ja się połączyłem ale nikogo nie było:(

po wpisaniu IP należy przejść wyżej do "start network serwer" i "begin"

Ale ja mam komunikat, że za długo się łączy i nic się z tym nie daje zrobić :(

Swoją drogą wiem, że juz nie grają więc nieważne.

Opublikowano

Ja się połączyłem ale nikogo nie było:(

po wpisaniu IP należy przejść wyżej do "start network serwer" i "begin"

Ale ja mam komunikat, że za długo się łączy i nic się z tym nie daje zrobić :(

to lipa ;( ja pobiegałem, postrzelałem i dokonałem samobójstwa od strzału BFG10K :evil:

Opublikowano

M@riucha - w ten sposob postawiles serwer. Mogles biegac tak do rana i nikogo bys nie zobaczyl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No bo jak nikt nie gra to z kim innym miał strzelać :)

Opublikowano

Postawil serwer u siebie, wiec skad mielibysmy wiedziec ze tam jest?

Opublikowano

Postawil serwer u siebie, wiec skad mielibysmy wiedziec ze tam jest?

Komputery to dla mnie czrna magia więc i tak nic z tego nie rozumiem. :D

Opublikowano

Serwer stoi u mnie. Wybiez multiplayer i wybiez "join network server", nastepnie "server list" i wpisz 89.77.155.54 Wyjdz i odzwiez liste serwerow. Zobaczysz a4 klub pl. That's all.

Opublikowano

I tak nie łaczy mi się z FTPem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.