Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK. Macie ochote na nawalanke w Q2? Dzisiaj 19:00 stawiam serwer. Szczegoly jak bede w domu, bo nie pamietam w tej chwili :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to chciałam w trakcie pracy grać a nie w weekend i po pracy. To niestety muszę zrezygnować.

Opublikowano

OK. Macie ochote na nawalanke w Q2? Dzisiaj 19:00 stawiam serwer. Szczegoly jak bede w domu, bo nie pamietam w tej chwili :hi:

Wolałbym Q3 ale mogę pograć w Q2 ale raczej ok. 21

Tylko napisz gdzie można ściągnąc (najlepiej z torrenta) ostatnią wersję bo mam tylko ver 3.20 z jakimś patchem RIP

Opublikowano

dostałem kamorem w szybe dzisiaj i mam pajęczynkę tak na 1cm :angry:

naprawiał ktoś kiedyś cuś takiego?

Opublikowano

A ja dostałem zdjęcie z foto radaru :D Szukam chętnego na 10 pkt . Ktoś chętny ? Bo mi nie mogą naliczyć :)

Seb na ulicy chełmżyńskiej http://www.szybysamochodowe.waw.pl/ (przed VW po lewej)robiłem takie coś nawet spoko mają sprzęt do tego podjedź i sie spytaj , teraz zaklej taśmą ryse żeby sie syf nie dostał

Opublikowano

Uuuu, >50km/h przekroczone. Zapisujesz sie na kurs i szukasz szkoly nauki jazdy??? :polew: :polew:

Opublikowano

Tak od 2 lat jakoś nie moge sie zapisać :P

Opublikowano

dostałem kamorem w szybe dzisiaj i mam pajęczynkę tak na 1cm :angry:

naprawiał ktoś kiedyś cuś takiego?

Reguły ul. Królewska również kolo daje rade, ale to chyba nie Twój kierunek. Klei rysy nawet do 40cm :shocked:[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 15:59 _________________________________________________Gdzie mister Oniak Cię kliknęli?
Opublikowano

Jak jechałem do ciebie na rajd hyhyhy

Opublikowano

Jak jechałem do ciebie na rajd hyhyhy

Ja dostałam zdjęcie ze Starej Miłosnej, podłozył sie mój kumpel, więc punktów nie dostane tylko zapłacę mandat :decayed:

Opublikowano

Jak jechałem do ciebie na rajd hyhyhy

Nooo to trzebabyło nie rajdować :cool:
Opublikowano

168 na 50 wielkie halo kurva

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Jak jechałem do ciebie na rajd hyhyhy

Nooo to trzebabyło nie rajdować :cool:

Taaaa i zamulac turbine, co?

Opublikowano

siema, mam pytanko moze wiecie gdzie dobrze i NIEDROGO, wymieniliby mi rozrzad, bo juz 90tysi stuknie a mowiliscie ze to jest mus wymiana, lepiej samemu kupic ten rozrzad na necie, czy od razu u magika?

pozdro serdeczne i dzieki z góry

JAK KTOS COS WIE TO na PW

jeszcze raz dzieks

Opublikowano

Kto chce iść dziś na Legia-Jagiellonia B-stok??? Jeszcze jedna wolna wejściówka. Ja już wypadam z roboty, jak coś to jestem pod tel.

Opublikowano

Serwer q2 juz stoi. Na 89.77.155.54

gra do pobrania z fp: user: a4klub pass:a4klub.pl

ftp://89.77.155.54/

Opublikowano

Q2 ma tylko 51 mega ?? Coś trzeba wiedzieć przy instalce i wchodzeniu na serwer ?

Opublikowano

Wiec tak

Rozpakuj plik zip i uruchom quake.exe. Wybiez multiplayer i wybiez "join network server", nastepnie "server list" i wpisz IP, co podalem wczesniej. Wyjdz i odzwiez liste serwerow. Zobaczysz a4 klub pl. That's all. Czekamy....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.