Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

litery są małe ale za to czerwone :polew:

to sie chlopak ucieszy........ :D:polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 00:21 _________________________________________________Łoo w morde.... :shocked:

faktycznie ostrzezony........ :polew:

już się kurczak ucieszył :kox:

ale masakra jechałem za tirem ok 30-40km/h na tych letnich oponach a ok 30km od chaty to już 5 cm śniegu leży...

a zapiekanki .... następnym razem.

Adrian nie wyrzucaj więcej radia na światłach ;)

ps. jakby ktos znalazł prawy kierunek w okolicach FW od lamp z przed liftu to jest on Adriana...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to ostrzezenie to mu sie nalezalo.....

Hę?? Ktoś wygasił furę po killu??
Opublikowano

A to ostrzezenie to mu sie nalezalo.....

Hę?? Ktoś wygasił furę po killu??

za takie coś to bym dostał chyba bana ;)

ja poprostu za dużo gadam :gwizdanie:

Opublikowano

mistrz ciętej riposty :polew:

Opublikowano

no i jeden klubowicz zarobił ostrzeżenie :polew:

nawet wiem kto ale nie powiem bo to nic nie wnosi do dyskusji :D

Opublikowano

a ja jestem wkur^%$%#$# na maxa bo dostałem kolejnym kamorem w szybę :wallbash:

Opublikowano

a ja jestem wkur^%$%#$# na maxa bo dostałem kolejnym kamorem w szybę :wallbash:

jak nic nie pękło to looz ... :chytry:

Opublikowano

a ja jestem wkur^%$%#$# na maxa bo dostałem kolejnym kamorem w szybę :wallbash:

Sebek to gdzie Ty jeździsz i którędy, że ciągle w Ciebie kamieniami rzucają - komu się naraziłeś ???

Opublikowano
jak nic nie pękło to looz ...

jakby nic nie pękło to nie robiłbym afery[br]Dopisany: 14-11-2007, 08:16:34_________________________________________________

Sebek to gdzie Ty jeździsz i którędy, że ciągle w Ciebie kamieniami rzucają - komu się naraziłeś ???

na toruńskiej dwa razy, grrrr

Opublikowano

SebMis niczego i nikogo nie widzi jak jedzie :tongue4:

Opublikowano

i pewnie dlatego też wjeżdżam w kamienie, tyle lat jeżdżę tą trasą że nie muszę już oczu otwierać jak jadę :decayed:

Opublikowano

i pewnie dlatego też wjeżdżam w kamienie, tyle lat jeżdżę tą trasą że nie muszę już oczu otwierać jak jadę :decayed:

No to masz już po problemie, nie będzie następnego razu

http://moto.allegro.pl/item267323722_winter_maxi_oslona_na_szybe_koniec_niszczenia_szyb.html

nie musisz zdejmować jak jedziesz do roboty :polew:

Opublikowano

i pewnie dlatego też wjeżdżam w kamienie, tyle lat jeżdżę tą trasą że nie muszę już oczu otwierać jak jadę :decayed:

No to masz już po problemie, nie będzie następnego razu

http://moto.allegro.pl/item267323722_winter_maxi_oslona_na_szybe_koniec_niszczenia_szyb.html

nie musisz zdejmować jak jedziesz do roboty :polew:

:polew: :polew: :polew:

Ale tak powążnie przykra sprawa ;(

Zapiekaniki wczoraj pycha :drool: :slina:

W życiu takich nie jadłem :polew: :polew:

Adrian nie wiedziałem że ty taki nerwowy jesteś (jak Ci coś nie działa) :decayed:

Opublikowano

Chlopak tak sie wczoraj zdenerwoawal tym radiem......

Ze z tego wszystkiego to nawet kierunek zgubil...... :D

Opublikowano

I co do sprawdzania świateł też się chłopaki dogadali :polew:

Opublikowano

i pewnie dlatego też wjeżdżam w kamienie, tyle lat jeżdżę tą trasą że nie muszę już oczu otwierać jak jadę :decayed:

No to masz już po problemie, nie będzie następnego razu

http://moto.allegro.pl/item267323722_winter_maxi_oslona_na_szybe_koniec_niszczenia_szyb.html

nie musisz zdejmować jak jedziesz do roboty :polew:

to mi było potrzebne :thumbup:, a dodatkowa zaleta że jak mi fotkę cykną to nie będzie widać kto prowadzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co do sprawdzania świateł też się chłopaki dogadali :polew:

ano się dogadali, z tym że jeden mówił że w ogóle nie ma kierunku a drugi że żarówka się skończyła :polew:

Opublikowano

Angi moja Q siedzi teraz w Danii na stypendium...wiec wpadła w odwiedziny na tydzień :)

Gdzie dają te zapiekanki z koxem?? ;)

Opublikowano

Angi moja Q siedzi teraz w Danii na stypendium...wiec wpadła w odwiedziny na tydzień :)

Gdzie dają te zapiekanki z koxem?? ;)

No pamietam...pamietam......a fajnie,ze i do nas wpadla w odwiedziny...... :)

A zapiekanki...... :D

To na placu Zawiszy........ :polew:

Opublikowano

SebMis nie łudź się, że bidziesz icognito.

Zapewniam, że trafią do Ciebie. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.