Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale cisza,

wszyscy jeszcze odsypiają czy już w knajpie siedzicie? :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pogoda barowa (u mnie leje :disgust:) więc już leczą się według zasady " czym się strułeś tym się lecz" :kox:

Opublikowano

:hi:

Jutro odbieram padaczke :kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:hi:

Jutro odbieram padaczke :kox:

jeździ już?

Opublikowano

:hi:

Jutro odbieram padaczke :kox:

jeździ już?

nawet filmiki z upalania sa :decayed:

Opublikowano

:sick3:

:decayed: :decayed:

jak tam głowa? :kox:

Opublikowano

:hi:

Jutro odbieram padaczke :kox:

jeździ już?

Jakos jezdzi :decayed:

Opublikowano

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

Opublikowano

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

:)

Opublikowano

:hi:

Jutro odbieram padaczke :kox:

jeździ już?

Jakos jezdzi :decayed:

to zapraszamy na spota - już Cię 2 lata nie widziałem nygusie :decayed:

Opublikowano

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

gdzie? ja jeszcze nikogo nie widzialem...

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

Siemka ...... Chyba wszyscy korzystali z weekendu :sick3:

Opublikowano

a głos na fotkę oddany czy nie?

przyznawać się, ale to już ....

:gwizdanie:

Opublikowano

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

gdzie? ja jeszcze nikogo nie widzialem...

pod ikeą za każdym razem jak jestem to widzę klubowe auto(wczoraj LLB B5 black avant) i B5 ale za cholerę nazwy dzielnicy nie pamietam

Opublikowano

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

gdzie? ja jeszcze nikogo nie widzialem...

pod ikeą za każdym razem jak jestem to widzę klubowe auto(wczoraj LLB B5 black avant) i B5 ale za cholerę nazwy dzielnicy nie pamietam

ja razz w zyciu widzialem kolkova swirujacego z lewego na prawy pas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

ojojooooooooooooj....

Pany jeżdiłem wczoraj po warszawce i co drugie A4 ma wlepe naszego klubu :good: :good: aż się serce cieszy.

gdzie? ja jeszcze nikogo nie widzialem...

pod ikeą za każdym razem jak jestem to widzę klubowe auto(wczoraj LLB B5 black avant) i B5 ale za cholerę nazwy dzielnicy nie pamietam

kuwa stary to masz farta, bo ja śmigam po Wawie codziennie i nie widuję klubowych A4 :no:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:03_________________________________________________

ja razz w zyciu widzialem kolkova swirujacego z lewego na prawy pas :decayed:

:nose:

Opublikowano

to zapraszamy na spota - już Cię 2 lata nie widziałem nygusie :decayed:

jak bedzie auto to znowu sie zreaktywuje :naughty:

jutro nie wiem, czy dam rade, zalezy o ktorej wrocimy do wawy.

Opublikowano

Ja dwa razy widziałem klubowe autko ale to na parkingach akurat. Dzisiaj za to ustrzeliłem prawie klubowego Forda Muu Oniaka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.