Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto zajebał w ściane na promce?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tragedia ;(

why?

Opublikowano

Tragedia ;(

why?

Wszystkie które oglądałem okazały się bitymi ścierwami.. A w ogłoszeniu oczywiście bezwypadkowy, igła itp :naughty:

W jednym komisie (tak wiem - nie kupuje się samochodu w komisie, jednak dosyć ciekawe auto było - w ogłoszeniu) znajomy prawie bęcki dostał jak zaczął wymieniać co się sypie :polew:

Opublikowano

a co ty myslales? ze latwo bedzie :naughty:

Opublikowano

Tragedia ;(

Pojedź zobaczyć Subaru :naughty:

Opublikowano

a co ty myslales? ze latwo bedzie :naughty:

Z kupnem mojej poprzedniej poszło łatwo, ze sprzedażą również - myślałem, że będzie łatwo z kupnem nowego - jako się okazuje nie jest kolorowo :decayed:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 15:47_________________________________________________

Tragedia ;(

Pojedź zobaczyć Subaru :naughty:

Nie będę czymś takim dojeżdżał do pracy w kantach :polew:

Aktualne założenie co do kupna jest następujące:

1. jakiś diesel :kox: - najlepiej e46 330d kombi

2. impreza gt do beztroskiego upalania oraz walki z panewkami :polew:

Opublikowano

nastepny w e46 :rolleyes:

gt'ka w dobrym stanie tez cizko znalezc

4turbo sprzedaje teraz :naughty:

Opublikowano

nastepny w e46 :rolleyes:

gt'ka w dobrym stanie tez cizko znalezc

4turbo sprzedaje teraz :naughty:

Ja wczoraj znalazłem w Italii od zajebania - stany kolekcjonerskie..ale i cena 8-11 tys € :naughty:

E46 :sick3: :sick3: Twoje audi już było lepsze :good:

Nie będę czymś takim dojeżdżał do pracy w kantach :polew:

2. impreza gt do beztroskiego upalania oraz walki z panewkami :polew:

Pfff....wszystkie sekretarki Twoje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nastepny w e46 :rolleyes:

gt'ka w dobrym stanie tez cizko znalezc

4turbo sprzedaje teraz :naughty:

poka poka[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 15:58_________________________________________________

E46 :sick3: :sick3: Twoje audi już było lepsze :good:

wiem ;( jednak zauważ, że tutaj chce zamiast jednego mieć dwa :gwizdanie:

Opublikowano

gt w cenie eSy :thumbdown:

Opublikowano

ciekawa cena :mysli:

Opublikowano

ja bym jechał :wink4:

Opublikowano

ja bym jechał :wink4:

to dawaj odpalaj klekota i jedziemy - przynajmniej przebieg roczny nabijesz :evil:

Opublikowano

Co to kur.wa ma być :polew: :polew: :polew:

Czyżby jakiś żółty cień przymajstrował?

Opublikowano

ja bym jechał :wink4:

to dawaj odpalaj klekota i jedziemy - przynajmniej przebieg roczny nabijesz :evil:

nie mam uprawnień do prowadzenia auta..auta też brak :decayed:

Opublikowano

tu juz se jeden zamienil OOOO na beemwu,zapytaj go jaki jest szczesliwy :polew:

Opublikowano

tu juz se jeden zamienil OOOO na beemwu,zapytaj go jaki jest szczesliwy :polew:

kto, co, jak? :kox:

Opublikowano

bo bankructwie wrócił znowu do OOOO

Opublikowano

tu juz se jeden zamienil OOOO na beemwu,zapytaj go jaki jest szczesliwy :polew:

kto, co, jak? :kox:

niewazne juz ,adamoo podsumowal temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.