Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze ze moskal podlewał wczoraj polo :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chłopaki ma ktos z was papiery zeby zaciągnąc lawete z autem z Milanówka do Wyszkowa ????

Ja daje VW T4 z lawetą potrzebuje tylko kierowcy. place z góry :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

termin do dogadania ale gdzies tak pierwsza sobota po zlocie :wink4:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 12:07_________________________________________________Polo złapało wczoraj notlaufa :thumbdown:

jak nie ogarniesz to moj brat ma wszyskie kategorie :gwizdanie:

tylko nie wiem czy bedzie mial czas

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal jak cos to moge pokierowac mysle ze C+E starczy na taki sklad :wink4:

ok dzieki , w razie co to sie odezwe :good::notworthy:

jak nie ogarniesz to moj brat ma wszyskie kategorie :gwizdanie:

tylko nie wiem czy bedzie mial czas

ok , zgadamy sie :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 21:16_________________________________________________w piątek zalałem polówke do pełna (45l) zrobiłem 460km i w tym momencie wskazówka stoi idealnie prosto na połowie baku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to co jednak bierzesz Diesla :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to co jednak bierzesz Diesla :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew: , zaraz się będzie tłumaczył że to dla żony :gwizdanie:

Opublikowano

to co jednak bierzesz Diesla :gwizdanie: :cool1:

ja tylko i wyłacznie :PB98:

to co jednak bierzesz Diesla :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew: , zaraz się będzie tłumaczył że to dla żony :gwizdanie:

Polówka jest Pauliny :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a to nie moja żona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 06:29_________________________________________________a tak wogóle to siema :hi:

Opublikowano

Polo złapało wczoraj notlaufa

to kupiłes wkoncu Polano ?

Opublikowano

Polo złapało wczoraj notlaufa

to kupiłes wkoncu Polano ?

tak , kupiłem[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 09:38_________________________________________________http://allegro.pl/vw-polo-2002-r-1-4-tdi-i1200472901.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________zrobiłem w weekend prawie 500km i małe gówno ale fajnie zasuwa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

śmiszne fury co ... ale dla babóf idealne - moja już czeka na biały felung :decayed:

wrzuć jakieś foty

Opublikowano

a jakby program zrobic ;-) :naughty:

Opublikowano

śmiszne fury co ... ale dla babóf idealne

no śmieszne dla nas , dla babóf idealne :kox: :kox: :kox:

wrzuć jakieś foty

masz w linku w moim poprzednim poście :wink4:

sam zadnych fot jeszcze nie robiłem , auto było strasznie zapuszczone w środku , pół niedzieli walczylem zeby jakoś wygladało. felgi na razie zostaja te co są ori 15" VW , na tym nowe kapcie , gośc mi dał jeszcze komplet 14" stalowych z zimówkami stan bdb i komplet samych opon letnich 14" w stanie bdb :good:

a jakby program zrobic ;-) :naughty:

to auto ma być oszczedne a nie zapierdalające , zapier.dalała to parówa , rozbiła ją więc koniec :decayed:

jedyne co dojdzie to moze zawias -30 i czarne wszystkie szyby :good:

Opublikowano

śmiszne fury co ... ale dla babóf idealne - moja już czeka na biały felung :decayed:

Felung Boberkowy ? :kox:

moskal

wpadnij tym małym parchem to obszyjemy co nie co :decayed:

Opublikowano

moskal

wpadnij tym małym parchem to obszyjemy co nie co :decayed:

przyjade na 100% tylko za jakiś czas :wink4:

ty mi rób ten ręczny bo on sie przyda :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Jak się ruszyło - wszyscy sprzedają, kupują i zmieniają :decayed:

Opublikowano

:bry:

Killermoskvitch na dzień dobry :kox:

Opublikowano

Siema w południe :hi:

Jak się ruszyło - wszyscy sprzedają, kupują i zmieniają :decayed:

może Ty na coś zamienisz swoją b7 :decayed:

Opublikowano

Jak się ruszyło - wszyscy sprzedają, kupują i zmieniają :decayed:

No ja muszę zakupić żonie coś małego i sobie coś większego :decayed:

Opublikowano

Siema w południe :hi:

Jak się ruszyło - wszyscy sprzedają, kupują i zmieniają :decayed:

może Ty na coś zamienisz swoją b7 :decayed:

poszukiwania trwają :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.