Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Twoim miejscu kupilbym S4 B5, te same pieniadze, frajda duzo wieksza :)

...ale stara decha, ale wnętrze trąca kretem..to taki downgrade :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4:

wnetrze w B5 juz mi lepiej lezy niz w 8L :wink4:

Opublikowano

pochwa :hi:

polo kupione :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: gratulacje, jaki owe polo ma motór?
Opublikowano

:hi: gratulacje, jaki owe polo ma motór?

http://allegro.pl/vw-polo-2002-r-1-4-tdi-i1200472901.html

no kupiłem Polówke , przejechałem nia 80km i na razie wszystko slicznie działa :good:

Ma dwie wady , lewe przednie/tylne drzwi maja inny odcień , są tylko malowane lub z innego auta , przejebałem go całego miernikiem i wszystko w normie , i j**nięty silownik maski

Sa dwie pocje , albo gość faktycznie potrzebował hajsu albo jest jakis feler. Wystawił go na allegro w poniedziałek , ale do obejrzenia ustawiał dopiero na czwartek bo go nie było.ja zajechałem jako pierwszy i łyknąłem :decayed:

za 16.000pln :

1.4 TDI 75KM 2002rok srebrny metallic

5 furtek

klima

alu 15" ori VW :naughty: :naughty:

ABS

radio ori na cd

zmieniarka na 6 płyt

elektryka lusterek

elektryka szyb

domykanie szyb

halo

przebieg 101.000 udokumentowany , pieczątki od Szewczyka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

2 poduchy

komplet opon zimowych 14" na staluchach

komplet opon letnich 14"

jesli nie ma zadnych wad ukrytych to bedzie gitara :good: fajnie jeździ jak na takiego piździbąka :wink4:

Opublikowano

A to dla ciebie bryka ?

Opublikowano

podobno dla żony...

Spryskiwacze świateł ma czy to taki bajer?

Opublikowano

pochwa :hi:

polo kupione :good::kox: :kox: :kox:

Gratki Moskal

:hi:

Opublikowano

Polo fajne dla babola :) 1.4 tdi to chyba 2 litry pali ? hehhe

Opublikowano

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

Opublikowano

A to dla ciebie bryka ?

dal Paulinki :wink4: ja dizli :no:

Polo fajne dla babola :) 1.4 tdi to chyba 2 litry pali ? hehhe

:good: , spalanie - podobno piątki nie przekracza :good:

Gratki Moskal

:notworthy::good:

Opublikowano

bajk , zakup samochodu to wybór stylu życia , czy dobrze czujesz się w dresach ? :polew:

Opublikowano

Spryskiwacze świateł ma czy to taki bajer?

bajer :wink4:

Opublikowano

bajk , zakup samochodu to wybór stylu życia , czy dobrze czujesz się w dresach ? :polew:

niezbyt, aczkolwiek nie patrzę na to w ten sposób :kox:

potrzebuję czegoś czym dojadę do pracy i będzie się nadawało na pojeżdżawki

Opublikowano

Opowiadaj Moskal , zrobimy jakąś aferę :P

Opublikowano

znam przypadki o jakich sie fizjologom nie śniło :gwizdanie:

Później się ludzie dziwią dlaczego takie lipne budownictwo mamy :polew: :polew:

Siema :hi:

Opublikowano

Opowiadaj Moskal , zrobimy jakąś aferę :P

:no::thumbdown:

Opublikowano

:hi:

:tongue4:

wnetrze w B5 juz mi lepiej lezy niz w 8L :wink4:

Fakt :decayed:

bajk , zakup samochodu to wybór stylu życia , czy dobrze czujesz się w dresach ? :polew:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.