Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: SIEMA!
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

zmienny jak baba :decayed:

wez Pozka :)

Opublikowano

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

czy taki samochód da sie pojechać obejrzeć i kupić?

Opublikowano

jak już to bierz subaryne, nie wiem czemu ale bardziej mi odpowiada. A różnica miedzy evo a sti jest mała. Kumpel ktory jeździ suabru tłumaczył mi to tak: masz dwie takie same knajpy, tak samo fajna obsługa, dobre zarcie itd. a chodzisz ciągle do jednej, tej samej. A czemu?

I na takiej właśnie zasadzie ja bym wolal sti. A najlepiej to mieć i evo i sti na podwórku i wteyd sie przekonac co lepsze ale na takie rarytasy mało kto może sobie pozwolic ;)

A tak w ogole to siema :bry:

Opublikowano

niedawno była wystawiona za 110 :kox:

wiem, fura pierwsza klasa

kiedys byly dwa japonczyki albo angliki za 17k i zaluje ze nie wzialem bialej :disgust:

no no no..tylko przełóż to dobrze :naughty:

niom jest troche roboty ale... dla chcacego nic trudnego, mozna sie w 5-7K zmiescic i nie zostawia kilku sladow i jedzie prosto

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

ladna ale nie srebrna :thumbdown:, szukaj z koszem 2 DIN to sobie RNSe wsadzisz i bedziesz mial cos z audi :naughty:

Opublikowano

czy taki samochód da sie pojechać obejrzeć i kupić?

:doh1:

jak już to bierz subaryne, nie wiem czemu ale bardziej mi odpowiada. A różnica miedzy evo a sti jest mała. Kumpel ktory jeździ suabru tłumaczył mi to tak: masz dwie takie same knajpy, tak samo fajna obsługa, dobre zarcie itd. a chodzisz ciągle do jednej, tej samej. A czemu?

I na takiej właśnie zasadzie ja bym wolal sti. A najlepiej to mieć i evo i sti na podwórku i wteyd sie przekonac co lepsze ale na takie rarytasy mało kto może sobie pozwolic ;)

A tak w ogole to siema :bry:

Ototototo... :kox:

Koleś z forum Password JDM sprzedaję Prodrive :kox:

http://allegro.pl/subaru-impreza-sti-prodrive-nie-wrx-evo-m3-i1194383561.html

Masz do obejrzenia pod domem.. i pewnie wśród maniaków subaru krążą o tym aucie jakieś opinie :wink4: :wink4:

Opublikowano

dokladnie, ja to sie dziwie ze ty szukasz w komisach a nie na forach

Opublikowano

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

zmienny jak baba :decayed:

wez Pozka :)

:decayed:

ja się zastanawiam nad tym czymś http://moto.allegro.pl/evo-8-i1197780655.html

chyba w poniedziałek pojadę oglądać - jedzie ktoś? :kox:

czy taki samochód da sie pojechać obejrzeć i kupić?

rozwiń swoje pytanie :kox:

jak już to bierz subaryne, nie wiem czemu ale bardziej mi odpowiada. A różnica miedzy evo a sti jest mała. Kumpel ktory jeździ suabru tłumaczył mi to tak: masz dwie takie same knajpy, tak samo fajna obsługa, dobre zarcie itd. a chodzisz ciągle do jednej, tej samej. A czemu?

I na takiej właśnie zasadzie ja bym wolal sti. A najlepiej to mieć i evo i sti na podwórku i wteyd sie przekonac co lepsze ale na takie rarytasy mało kto może sobie pozwolic ;)

A tak w ogole to siema :bry:

nie chce jednak sti :no: jedyne co za nim przemawia to dźwięk silnika :kox:

ladna ale nie srebrna :thumbdown:, szukaj z koszem 2 DIN to sobie RNSe wsadzisz i bedziesz mial cos z audi :naughty:

też mnie to boli, że jest srebrna, ale biorąc pod uwagę stan i cenę jestem w stanie jeździć srebrnym :gwizdanie:

samochód podobno nie ma nawet remapu, więc rajdowiec nim raczej nie jeździł - umówiłem się wstępnie do vtechu na hamowanie :gwizdanie:

zobaczymy co z tego wyjdzie..[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 10:18_________________________________________________

dokladnie, ja to sie dziwie ze ty szukasz w komisach a nie na forach

no evo.org.pl szukam też - spokojnie :kox:

Opublikowano

jestes swiadomy gdzie jedziesz na hamownie??

Opublikowano

jestes swiadomy gdzie jedziesz na hamownie??

a są inne w trójmieście? :kox:

Opublikowano

nie chce jednak sti :no: jedyne co za nim przemawia to dźwięk silnika :kox:

Ja bym wolał dobrze utrzymane STI niż EVO..zobacz sobie w aukcji masz link do nagrania jak to chodzi :slina: :slina:

Widać, że fura od jakiegoś pasjonata :naughty: Fotele takie jak u mnie - te skórzane stołki z EVO chowają się :thumbdown:

Opublikowano

nie wiem ale i tak bym nie pojechal

szukaj gdzie indziej

Opublikowano

Ale Poźka musi skręcać ....... ;(

:decayed::lol1:

Opublikowano

nie wiem ale i tak bym nie pojechal

szukaj gdzie indziej

na hamowanie? dlaczego?

Opublikowano

jak chcesz wiarygodny wynik to jedz w inne miejsce, taka moja rada :wink4:

Opublikowano

ragga ten prodrive widac ze naprawde w pięknym stanie jest, chętnie bym go sobie z bliska obejrzal i sie rpzejechał ale nie ma co bez snesu zawracac d*py kolesiowi. Ale ładna sztuka, naprawde :)

Opublikowano

rozwiń swoje pytanie :kox:

Kupiłbyś Evo oglądając tylko czy ma ładny lakier?

A silnik? Turbo! Zawiecha?

To nie polonez że kupujesz jeśli ma dobre progi.

Ja tam przed zakupem takiego auta byłbym gotów je shamować i sprawdzić u jakiś tunerów...

Opublikowano

rozwiń swoje pytanie :kox:

Kupiłbyś Evo oglądając tylko czy ma ładny lakier?

A silnik? Turbo! Zawiecha?

To nie polonez że kupujesz jeśli ma dobre progi.

Ja tam przed zakupem takiego auta byłbym gotów je shamować i sprawdzić u jakiś tunerów...

Spokojnie spokojnie - tak jak pisałem na hamownie już umówiłem się, jeszcze szukam miejsca gdzie przejrzeć.

Opublikowano

ragga ten prodrive widac ze naprawde w pięknym stanie jest, chętnie bym go sobie z bliska obejrzal i sie rpzejechał ale nie ma co bez snesu zawracac d*py kolesiowi. Ale ładna sztuka, naprawde :)

No nie :kox:.. za taką kasę to można kupić kiepskie EVO..a tu jest z gadżetami plus sprawdzona historia auta :wink4:

Kiedyś z Subaru podchodził mi tylko dźwięk silnika, marzyło mi się EVO..ale jak przejechałem się z Wolfem jego GT to kolejności się poprzestawiały :shocked::good:

Opublikowano

dzwiek subaru miazdzy :slina:

ale mi sie nowa buda nie podoba, bardziej mi wlasnie starsze GT'ki podobaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.