Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po sąsiedzku mam w piasecznie hamownie 4x4 na nadarzyńskiej.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rozwiń swoje pytanie :kox:

Kupiłbyś Evo oglądając tylko czy ma ładny lakier?

A silnik? Turbo! Zawiecha?

To nie polonez że kupujesz jeśli ma dobre progi.

Ja tam przed zakupem takiego auta byłbym gotów je shamować i sprawdzić u jakiś tunerów...

Spokojnie spokojnie - tak jak pisałem na hamownie już umówiłem się, jeszcze szukam miejsca gdzie przejrzeć.

jedz na hamownie ale nie do Vtechu bo ci cuda wyjdą na wykresie :thumbdown:

Opublikowano

po sąsiedzku mam w piasecznie hamownie 4x4 na nadarzyńskiej.

i ma przyjechac z trojmiasta ?

Opublikowano

po sąsiedzku mam w piasecznie hamownie 4x4 na nadarzyńskiej.

i ma przyjechac z trojmiasta ?

od razu zobaczy ile pali w trasie :decayed:

Opublikowano

hehe dlaeko nie jest :) 5,5 h i jest na miejscu :) sorka nie przylukałem skąd jest :)

Opublikowano

po sąsiedzku mam w piasecznie hamownie 4x4 na nadarzyńskiej.

i ma przyjechac z trojmiasta ?

od razu zobaczy ile pali w trasie :decayed:

i v-max :gwizdanie:

Opublikowano

umówiłem się z typkiem z http://www.powerparkracing.pl/ na przejrzenie samochodu, tak więc jest szansa na to, że nie kupie złomu :kox:

Opublikowano

Szkoda że zmieniasz Klub i że tak bestialsko cie z niego wywalili , miło było cie poznać . :polew:

Opublikowano

Szkoda że zmieniasz Klub i że tak bestialsko cie z niego wywalili , miło było cie poznać . :polew:

jeszcze kropka na odchodne trza mu przyjebać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Szkoda że zmieniasz Klub i że tak bestialsko cie z niego wywalili , miło było cie poznać . :polew:

jeszcze kropka na odchodne trza mu przyjebać :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew::evil:

Opublikowano

kupuj Subaru ... nie będziesz się czuł jak w odkurzaczu pioracym - przynajmniej będziesz słyszał jak spala się te 18l/km :decayed:

Opublikowano

Szkoda że zmieniasz Klub i że tak bestialsko cie z niego wywalili , miło było cie poznać . :polew:

jeszcze kropka na odchodne trza mu przyjebać :naughty: :naughty: :naughty:

dooobre :good::polew:

Opublikowano

kupuj Subaru ... nie będziesz się czuł jak w odkurzaczu pioracym - przynajmniej będziesz słyszał jak spala się te 18l/km :decayed:

od 18 to mi Audi na mieście paliło :kox:

Opublikowano

siema Pany,

Mam okazję zamiany kierownicy na 3-ramienna tylko z b5 99r avant Q.

podejdzie do mnie?

Obecnie mam 4-ramienna.

Opublikowano

Mam okazję zamiany kierownicy na 3-ramienna tylko z b5 99r avant Q.

podejdzie do mnie?

Obecnie mam 4-ramienna.

Kiera z B5 do B6 ? :shocked: :shocked: :shocked:

Dobrze sie czujesz ? :kox:

Opublikowano

Kiera z B5 do B6 ? :shocked: :shocked: :shocked:

Dobrze sie czujesz ? :kox:

Ostatnio przyjechał do mnie kolega z naszego forum i miał w środku B6 kierę od B5:

kierownica.jpg

Opublikowano

Masakra :kox:

Opublikowano

Fajna zaślepka dolnego otworu po uchwycie telefonu .... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kiera z B5 do B6 ? :shocked: :shocked: :shocked:

Dobrze sie czujesz ? :kox:

Ostatnio przyjechał do mnie kolega z naszego forum i miał w środku B6 kierę od B5:

kierownica.jpg

czyli podejdzie do mnie pewnie też?

dużo pierdzielenia z wym

Mam okazję zamiany kierownicy na 3-ramienna tylko z b5 99r avant Q.

podejdzie do mnie?

Obecnie mam 4-ramienna.

Kiera z B5 do B6 ? :shocked: :shocked: :shocked:

Dobrze sie czujesz ? :kox:

Mam kompletną kiere z poduchą za free to czemu miałbym nie zmienić, jak by pasowała. Ładniejsza przynajmniej niż moja kwadratowa.

Opublikowano

kupuj Subaru ... nie będziesz się czuł jak w odkurzaczu pioracym - przynajmniej będziesz słyszał jak spala się te 18l/km :decayed:

Otóż to Adasiu ..otóż to :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.