Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pije już

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sick3

Ładnie się skułeś widzę :decayed: chyba wstałeś niedawno :naughty:

Opublikowano

Siemanko,

ja mam bilans ujemny. Złamany palec u lewej stopy... Już chyba za długo mi nic nie było. Dostałem zakaz skakania, biegania, imprezowania przez ok 2 tyg.

eSka dalej stoi bo nie moge się nią ruszyć w deszcz (brak wycieraczek).

Opublikowano

Siemanko,

ja mam bilans ujemny. Złamany palec u lewej stopy... Już chyba za długo mi nic nie było. Dostałem zakaz skakania, biegania, imprezowania przez ok 2 tyg.

eSka dalej stoi bo nie moge się nią ruszyć w deszcz (brak wycieraczek).

ukradli ci wycieraczki?

Opublikowano

ukradli ci wycieraczki?

Nie działają od czasu montaży turbo timera. Miałem w tym tygodniu jechac to załatwiac ale jak pada to nie dam rady, musze wyczaic pogodniejszy dzień. Po za tym teraz to musze dać chwile nodze bo ciężko się sprzęgło wciska (ale ucze sie robić to prawą nogą) ;)

Opublikowano

http://picasaweb.google.pl/101039586558860226618/JarosAwiecImpreza?authkey=Gv1sRgCK-TrZqrltfPzwE#5513734377640539490

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Inaczej nie potrafię wyrazić emocji z tego zdjęcia

Kiedyś to była kultura na zlotach :gwizdanie:

To chyba z cyklu mamy Cię :decayed:

http://picasaweb.google.pl/101039586558860226618/JarosAwiecImpreza?authkey=Gv1sRgCK-TrZqrltfPzwE#5513735522143835026

Opublikowano

to przecie Lodówa :naughty:

Opublikowano

to przecie Lodówa :naughty:

czlowiek legenda :kox:

Opublikowano

dopiero wróciłem :sick3

dzięki za odwiedziny w sobotę rano :decayed:

Opublikowano

ale chodzi Ci o Lodówe czy tą Panią z tyłu ?? :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dopiero wróciłem :sick3

dzięki za odwiedziny w sobotę rano :decayed:

a dokładnie który nr domku ???? bo byłem w kilku :decayed:

Opublikowano

10 :decayed: tu chcieli pić o 7 rano

Opublikowano

ale chodzi Ci o Lodówe czy tą Panią z tyłu ?? :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dopiero wróciłem :sick3

dzięki za odwiedziny w sobotę rano :decayed:

a dokładnie który nr domku ???? bo byłem w kilku :decayed:

Tak k**wa.. O lodówę :polew: :polew:

-- O panią :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 18:43_________________________________________________Ej - Poziek w wątku.. --- Ciiiiiszaaaaa... :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek jest caly czas z nami, wspiera nas duchowo :decayed:

Opublikowano

-- O panią :decayed:

to kórwa Pauki nie poznałeś ????? czy mnie pod c**j ładujesz ?? :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 18:47_________________________________________________

10 :decayed: tu chcieli pić o 7 rano

no ja troszke wczesniej chodziłem po koledzie :>

Opublikowano

-- O panią :decayed:

to kórwa Pauki nie poznałeś ????? czy mnie pod c**j ładujesz ?? :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 18:47_________________________________________________

10 :decayed: tu chcieli pić o 7 rano

no ja troszke wczesniej chodziłem po koledzie :>

Wiem

Moja żona była trochę zdziwiona .

Ktoś puka do drzwi i otwieramy ,a w tle dwóch gości z gorzałą i piwem w łapach i pytanie " Pijecie k**wa czy nie ?" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

u nawet nasz barman się znalazł- u którego wszystko było za darmo :kox:

Jaros%C5%82awiec%202010%20414.jpg

Opublikowano

u nawet nasz barman się znalazł- u którego wszystko było za darmo :kox:

Jaros%C5%82awiec%202010%20414.jpg

potwierdzam , nie wziął ani grosza :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

najważniejsze ze Adas go ładnie karmiłeś normalnie jadł ci z reki, tylko ze ja to tak psa karmie rzucając w kierunku jego pyska chrupkami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.