Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko w taką pogodę to ciężko gdziekolwiek ruszyć się autem bez wycieraczek :thumbdown: a jak na złość mam w ostatnich dniach dużo do jeżdżenia Niby ta wycieraczka chodzi jakoś ale wolę nie ryzykować sytuacji, że w czasie jazdy zacznie mi ramię walić o szybę. Myślałem żeby skombinować ściągacz, zdjąć mechanizm, pojechać do spawacza a później samemu wyczyścić wszystko, powymieniać oringi i nasmarować. To jest najtańsza opcja. Mechanik i tak będzie musiał pojechać z tym do fachmana od spawania.

http://=http://http://allegro.pl/hit-sciagacz-2-raminenny-75mm-3-tanio-i1215543758.html -taki tez wchodzi w grę? Czytając wątek w dziale zrób to sam to polecali taki za ok 50zł

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najczęściej zaciera się mechanizm od strony błotnika, ja mam ten sam problem teraz w passacie, odczepiłem z mechanizmu zapieczoną część mechanizmu - wycentrowałem środkową żeby zgarniała z obu stron i jeżdżę na sportowo z jedną :naughty:

Mechanizm już czeka ... pewnie dziś go wymienię.

Opublikowano

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

Ty jednak masz u nich jakieś udziały Michu :decayed: :decayed:

Wiedzialem, ze to napiszesz :decayed:

Opublikowano

jedź do oniaka..robiliśmy w 3 samochodach i działa :kox: sprzęt ma juz naszykowany :tongue4:

Opublikowano

ale oniak już nie pije :polew: a na trzeźwo to mu jeszcze biemdablju z mojej helgi wyjdzie :no:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Na przasnyskiej zdejma Ci raz dwa.

za wymianę żarników w B7 zaśpiewali 250zł :gwizdanie:

Opublikowano

za wymianę żarników w B7 zaśpiewali 250zł :gwizdanie

wiesz.. żarniki są drogie :polew:

Opublikowano
  • Autor

za wymianę żarników w B7 zaśpiewali 250zł :gwizdanie

wiesz.. żarniki są drogie :polew:

za samą wymianę... żarniki kupione gdzie indziej

Opublikowano

fajnie nakręcony filmik :)

http://vimeo.com/14602128[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________

za wymianę żarników w B7 zaśpiewali 250zł :gwizdanie

wiesz.. żarniki są drogie :polew:

za samą wymianę... żarniki kupione gdzie indziej

dobrze że nie mówiłeś że od Flayera..bo byś płacił z 400 :decayed:

Opublikowano

z innej beczki ale też magik

Opublikowano

no daje rade koleś :cool1:

Opublikowano

no daje rade koleś :cool1:

No, nie gadaj.

Podobnie się wyginałeś, jak gadałeś z Keżorem, czy Pomorzakami

:decayed:

Opublikowano

to nie ja..to duch oniaka :kox:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Moskal.. kto okleił niebieskiego Lublina Pol-Aqua w barwy a4-klubu??

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Moskal.. kto okleił niebieskiego Lublina Pol-Aqua w barwy a4-klubu??

pewnie Łatek :kox:

Opublikowano

Moskal.. kto okleił niebieskiego Lublina Pol-Aqua w barwy a4-klubu??

jeszcze rok temu ja nim śmigałem chyba ze dwa lata :wink4:

gdzie go widziałeś ????

Opublikowano

Dziś na moście Grota, leciał w kierunku zachodniego. Z całą ekipą wesołych panów ;)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.