Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba było dalej szukać

Nie znasz się na tym co dobre :naughty:

znam sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Elo :hi:

Głos oddany :cool1:

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z nad morza :kox:

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z nad morza :kox:

pamietasz o kluczykach :polew:

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z nad morza :kox:

pamietasz o kluczykach :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najlepiej włóż w kondona i wsadź se w dópe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wsadź se w dópe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SOBIE wieśniaku :decayed:

Opublikowano

wsadź se w dópe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SOBIE wieśniaku :decayed:

wiem jak sie pisze chłopcze , pisze "SE" bo tak chce :tongue4:

Opublikowano

wsadź se w dópe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SOBIE wieśniaku :decayed:

wiem jak sie pisze chłopcze , pisze "SE" bo tak chce :tongue4:

normalnie miłość czuć w powietrzu :tongue4:

k.

Opublikowano

tia.. sama słodycz

Opublikowano

Siema :hi:

Widze kolejny klekot. Jak ja uwielbiam diesle :sick3:

Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił :tongue4::wink4:

[ oczywiście moja wypowiedz nie miała na celu urażenia nikogo ] :decayed:

Opublikowano

tia.. sama słodycz

aż kapie :wink4:

k.

Opublikowano

Siema :hi:

Widze kolejny klekot. Jak ja uwielbiam diesle :sick3:

Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił :tongue4::wink4:

[ oczywiście moja wypowiedz nie miała na celu urażenia nikogo ] :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Widze kolejny klekot. Jak ja uwielbiam diesle :sick3:

Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił :tongue4::wink4:

[ oczywiście moja wypowiedz nie miała na celu urażenia nikogo ] :decayed:

:good:

Opublikowano
  • Autor
:siema: cipcie
Opublikowano

Siema :hi:

Widze kolejny klekot. Jak ja uwielbiam diesle :sick3:

Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił :tongue4::wink4:

To bym jeździł na gazie. Z resztą teraz też smigam saabem z podtlenkiem i akceptuje go w normalnych furach. CO innego S/RS EVO itd. bo to już profanacja.

Więc nawet jakbym nie był warszawskim wypasionym bananem to nie jeździłbym dieslem. MIałem jednego w życiu i to tak akurat żeby się przekonać, że to nie dla mnie.

A Ty Lubelski pryszczu kiedy zmieniasz auto na kle kle OOOO :>

Opublikowano

A Ty Lubelski pryszczu kiedy zmieniasz auto na kle kle OOOO :>

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę niż ja zmienię auto na obornikvagen :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

Widze kolejny klekot. Jak ja uwielbiam diesle :sick3:

Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił :tongue4::wink4:

To bym jeździł na gazie. Z resztą teraz też smigam saabem z podtlenkiem i akceptuje go w normalnych furach. CO innego S/RS EVO itd. bo to już profanacja.

Więc nawet jakbym nie był warszawskim wypasionym bananem to nie jeździłbym dieslem. MIałem jednego w życiu i to tak akurat żeby się przekonać, że to nie dla mnie.

A Ty Lubelski pryszczu kiedy zmieniasz auto na kle kle OOOO :>

Diesle to bardziej precyzyjnie zrobione fury....gaz to dopiero padaka ... chyba że ktoś lubi ten słodki zapach centralnie z duypy :decayed:

Opublikowano

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.